|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:13:20   
wivern
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Wivern bas takouser posted image
A da nema starih clanica to je laz. Ima ih i to dosta ali naravno da ima i novih clanica koje su uvek dobrodosle. Neke su otisle, neke su banovane a neke nemaju vremena za forum.
A ako ste vec stari clan bilo bi lepo da nam se predstaviteuser posted image


Ali Dijana ja sam citala neke teme od pocetka, i znam da je sve bilo isto osim sto se clanovi menjaju (ne svi, ali je fluktuacija neminovna). Niko od nas nije nezamenljiv i ne vrti se ovaj forum oko mene i mojih postova.
IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Zale jer je ovo nekada bio lep forum,gde si mogao da kazes misljenje ili pitas za savet a da na tebe ne akoci rulja koja ceo san kuka kako nista ne stize a ceo dan visi ovde.Neko je pitao kako ne pisem na pametnim temama...ne pisem jer kad god sam napisala bila sam iskulirana od tih pametnih al kad napisem dal gutam il ne gutam svi miodgovore.


Ali Leptiric zasto si jos uvek ovde ako je nekada biolep forum? Meni to nije jasno. Ako mi se nesto ne svidja odoh ja sve petama u du*e, a ne da gubim vreme ne znam ni ja zbog cega. To sto ti pricas je meni potpuno nejasno, ili sam ja glupa pa ne shvatam ili je moja sujeta ogromna pa ja to sto ti spominjes sebi nikada nebih dopustila.

< Poruku je uredio wivern -- 14.10.2014 22:17:41 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:15:34   
dijana1*
Leptirko zao mi je sto cu te razocarati ali te iste zene koje sada zale su se redovno dzapala i sada vise nisu tu. Svadjale su se oko raznih tema, terale pravdu, forsirale svoje misljenje, i na kraju je dolazilo do vredjanja. Nisu one banovane jer se nama nisu svidele nego zato sto su vredjale druge clanove.



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:17:44   
dijana1*
Wivern bas tako, neko dodje a neko ode! A svadja je uvek bilo i bice pa zene smo zar neuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:17:53   
Leptiric123
Nisu se sve dzapale...neke se jednostavno ne slazu sa necim.Nemamo svi ista misljenja.I kad mislis drugacijs pr o te napljuju,pa provociraju da ih uvredis pa te banuju....standafdna procedura.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:22:23   
Rosita
Ja stvarno ne vidim nikakav problem. Svako moze da pise na temama koje mu odgovaraju. svako moze da bira u kakve rasprave da se ukljuci. Svako zna sta mu odgovara, a sta ne. Sto mi se ne svidja zaobidjem, pa tako je svuda, na svakom forumu, uostalom i u zivotu. Ne znam koja je definicija starog clana, a koja novog.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:34:19   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Ali Leptiric zasto si jos uvek ovde ako je nekada biolep forum? Meni to nije jasno. Ako mi se nesto ne svidja odoh ja sve petama u du*e, a ne da gubim vreme ne znam ni ja zbog cega. To sto ti pricas je meni potpuno nejasno, ili sam ja glupa pa ne shvatam ili je moja sujeta ogromna pa ja to sto ti spominjes sebi nikada nebih dopustila.


sa ovim se slazem.
evo, ja sam bila aktivna, pa skoro dve godine nisam, jednostavno su bile ovde zene koje mi nisu odgovarale i lepo sam se iskljucila. znaci ako mi se ne svidja okrenem se i odem, kao i u svakoj drugoj situaciji, u radnji, restoranu, na poslu... vratila sam se kada sam htela.. one devojke koje mi ne odgovaraju sam blokirala i jednostavno vise ne citam njihove postove...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:34:39   
Ivanka 75
Meni bilo lepo i pre 5 godina a i sad. Tada sam imala više vremena za forum, sada sa uzivanjem dodjem i ponekad je dovoljno da pročitam neke teme, koje god da su pa da se oraspoložim, nadjem rešenje, ne moram da pišem da bi bila "na forumu".
danas sam više od jednog sata bila sama na forumu, pricala sama sa sobom, na kraju sam se smejala, mm me gledao u čudu.
Meni bilo lepo user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:36:26   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Rosita
Ne znam koja je definicija starog clana, a koja novog.

Ja ovo kontam. Kad sam se ja pridružila, RR nije bila ovoliko komercionalna, da tako kažem. I članova možda manje, ali nekako su svi svima uskakali. Vremenom je više došlo do izražaja podele, klanovi, a sa svakom nagradnom igrom čini mi se da je sve to i jače.
Jednostavno, drugačije se piše sada nego pre 4 godine recimo. Mada i čet teme tu puno remete, po meni. Tada toga nije bilo i pisalo se po pravim temama.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:36:28   
Leptiric123
Ja znam na koga si mislila Dijana,necu je imwnivati,ona je banovana nazalost...a toliko dobrog je donela zenama sa foruma.Divna,kulturna,obrzaovana,brizna i hrabra zena,nazalost jos uvek ne majka ali samo jos uvek ne...To aludiranje na nju me posebno boli jer sam je ovde upoznala,a toliko mi je pomogla;uvek saslusala i bila uz mene,kaoda se znamo ceo zivot,i nisam jedina...Razocaracu vas ona od kad je najure a kao pseto odavde ne cita forum,ima nas koje smo tj za nju i bez rr.Bez tog laznog morala i licemerja njen zivot mnogo je kvalitetniji,a njeni planovi su blizu ostvarenja.
Bilo je tu jos par banovanih nepravedno...banovane su divne osobe,zbog nekih laznih moralista.
Ja nikada necu zaboraviti dan kada sam se rwgistrovala na forum,kada sam dobila podrsku.Necu zaboraviti ko mi je oisao i zvao dok sam bila poluziva u porodilistu,ko je zvao mog mm,a ne mogu zaboraviti ni one koje nisu nasls za shodno da napisu "cestitam" kada sam dobila dete,a sve jer sam osvojila jebeni kengur.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:44:05   
dijana1*
Leptirko ti si debelo pobrkala loncice.
Nikada u zivotu nisam rekla nesto ruzno za Verolino, nikada je nisam pljuvala , niti sam imala bilo kakav problem sa njom. Ivek sam za nju govorila da mi je zao sto ne moze da se ostvari u ulozi majke. Kada sam napisala da su se ranije zene dzapale mislila sam na neke druge klano e ali ti o tome nista ne znas jer tada nisi ni bila clan foruma. Tako da molim te nemoj da mi pises da sam licemerna jer pojma nemas o cemu pricas. Imas ti pojma kada si ti u pitanju ali nemoj da mi guras u usta nesto sto nisam rekla niti pomislila.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:56:17   
dunja RR
Ja mogu da potvrdim da Dijana nije mislila na Verku. A Verka zna da ja nikada ne bih tako nešto napisala da nisam 100% sigurna.
Hoću reči, nisam pitala Dijanče na koga je mislila niti ću je pitati, ali znam šta misli o Verki i nikada ružno od nje nisam čula o Verki.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.10.2014 22:57:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 23:18:07   
Torbica
Znate sta? Meni se cini da ima zena koje prosto traze prepirku. Ja nisam ni stara ni nova, oko 3.5 god sam tu, uvek sam se na kulturan nacin obracala i polemisala ako mi se nesto ne dopada. Reci za nekog da je glup, da ne zna da razmislja ili bilo sta slicno ne prilici nama odraslim osobama. Kad vidim pitanje na koje mogu da odgovorim, napisem, ne birajuci kome. Nemam gard i ne treba niko da ga ima i ne svidja mi se kad neko sam sebi pripisuje odredjene osobine. Zato sto se ovde sve vidi vrlo jasno. I da, ja volim ovo mesto, jos vise nego ranije jer sam sjajne zene vremenom upoznavala. I to "nije kao pre" me nervira.
Laka vam noc i osmeh na lice, sutra je novi dan user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 14.10.2014 23:19:27 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 23:51:52   
Torbica
Legnem u krevet i setim se da nisam napisala - kamo sreće da je više ljudi kao što je Olga,sjajan čovek,drug i inteligencija u esenciji,potpuno neopravdano prozvana.Njene sale i opaske su na mestu kao i saveti.Duhovitost je uvek odraz inteligencije,to ne ume svako.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 23:55:39   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: wivern

Od kad sam otvorila nalog na ovom forumu muci me jedno pitanje na koje niko ne moze da mi da odgovor (jer su zene i dalje aktivne na forumu), pa te molim Merimic da mi odgovoris.
Sta vas stare clanice koje ste otisle i one koje su banovane navodi da i dalje citate ovaj forum i da otvarate lazne profile. Ako meni nesto vise ne odgovara ja tu vise ne zalazim, a tek ako me oteraju (sa razlogom ili bez) nemam nameru da se vracam.
Stvarno mi nije jasno, sve kukate kako ne valja, da je bilo ovako ili onako a sve se vracate i i dalje vas interesuje sta se desava.

Kao neko ko je banovan pre oko dve godine (koliko me pamćenje služi) i neko ko se vratio pre oko godinu dana, reći ću sledeće: da , ja sam banovana! Banovana sam dok je bilo u toku takmičenje između RR regiona i to zbog vrlo nepristojne poruke koju sam dobila od strane članice iz RR BA.
Zašt6o sam se vratila? ne, nisam se vratila da bih dokazivala da nisam kriva, niti da bih dokazivla bilo šta bilo kome-za to nemam potrebu-oni koji me na RR znaju-znaju ko sam, šta sam i kakva sam. Za ostalo me nije briga. Nisam se vratila ni da bih prkosila bilo kome. Vratila sam se, prosto, zato što volim RR, što sam na RR dobila savete koji su mi jako mnogo pomogli u odgoju mog deteta, zbog ljudi koje volim...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 0:02:59   
Rosita

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Rosita
Ne znam koja je definicija starog clana, a koja novog.

Ja ovo kontam. Kad sam se ja pridružila, RR nije bila ovoliko komercionalna, da tako kažem. I članova možda manje, ali nekako su svi svima uskakali. Vremenom je više došlo do izražaja podele, klanovi, a sa svakom nagradnom igrom čini mi se da je sve to i jače.
Jednostavno, drugačije se piše sada nego pre 4 godine recimo. Mada i čet teme tu puno remete, po meni. Tada toga nije bilo i pisalo se po pravim temama.


U redu, ali to je do politike foruma, a ne do kvaliteta clanova. Za nagradne igre takodje se slazem, ali mi je opet jasno zasto su otvorenog tipa, marketinski razumljivo. Neko ko nije aktivno tu ne moze da sudi o kvalitetu foruma. A narocito mu je secanje prebojeno lepim uspomenama na "stare" clanove pa ne moze objektivno da sudi o "novim" i nepoznatim. Ima toliko dobrih tema, a ove kontroverzne su otvorene mahom davno, sto rece dr kristal, pa eto toliko i o tome. Ima clanica do cijeg mi je misljenja stalo, ima i onih do cijeg nije. Sve je to ok.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 0:28:24   
dunja RR
Lilli, mislim da Wiv nije mislila na tebe, hoću reći ti si poseban slučaj (da me ne shvatiš pogrešno). Ti si zaista banovana iz jednog razloga koji nema veze sa odnosima u našoj RR.rs zajednici. Ja te lično doživljavam kao miroljubivu osobu.
Jednostavno, u onom haosu od takmičenja, nažalost, ti si bila kolateralna šteta, i svima nam je bilo žao što je do toga došlo (i moderatorima a i koleginici u Bosni).
Ali i ti si tada napisala nešto na račun direktorke RR.ba, što nije bilo istina, a znam da nisi napisala sa željom da uvrediš, već si stekla pogrešan utisak i napravila grešku. Na osnovu poruke neke članice rr.ba ili ne, nebitno, nećemo se vraćati na to. To takmičenje su mnogi od nas emotivno doživeli. Obe strane. Zato i nećemo praviti ništa slično user posted image (mislim regionalno).

Meni je u svakom slučaju drago da si se vratila. Iskreno.

IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: wivern

Od kad sam otvorila nalog na ovom forumu muci me jedno pitanje na koje niko ne moze da mi da odgovor (jer su zene i dalje aktivne na forumu), pa te molim Merimic da mi odgovoris.
Sta vas stare clanice koje ste otisle i one koje su banovane navodi da i dalje citate ovaj forum i da otvarate lazne profile. Ako meni nesto vise ne odgovara ja tu vise ne zalazim, a tek ako me oteraju (sa razlogom ili bez) nemam nameru da se vracam.
Stvarno mi nije jasno, sve kukate kako ne valja, da je bilo ovako ili onako a sve se vracate i i dalje vas interesuje sta se desava.

Kao neko ko je banovan pre oko dve godine (koliko me pamćenje služi) i neko ko se vratio pre oko godinu dana, reći ću sledeće: da , ja sam banovana! Banovana sam dok je bilo u toku takmičenje između RR regiona i to zbog vrlo nepristojne poruke koju sam dobila od strane članice iz RR BA.
Zašt6o sam se vratila? ne, nisam se vratila da bih dokazivala da nisam kriva, niti da bih dokazivla bilo šta bilo kome-za to nemam potrebu-oni koji me na RR znaju-znaju ko sam, šta sam i kakva sam. Za ostalo me nije briga. Nisam se vratila ni da bih prkosila bilo kome. Vratila sam se, prosto, zato što volim RR, što sam na RR dobila savete koji su mi jako mnogo pomogli u odgoju mog deteta, zbog ljudi koje volim...



< Poruku je uredio dunja RR -- 15.10.2014 1:11:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 0:50:36   
Žapkić
E, Dunja, hvala na lepim rečima! Zaista! Ma, to je sve ispalo bezveze totalno i drago mi je da i vi isto tako mislite! (mislim na RR tim).
I, ne, nisam ja mislila da Wiw misli na mene, ja sam ovaj post napisala iz ugla nekoga ko se vratio nakon banovanja. Znam da nije mislila na mene.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 0:53:52   
dunja RR
Znam , ali ti si baš banovana zbog jednog nesporazuma, i van klišea o kom Wiv priča.
I verujem da je mnogima drago što se se vratila, kao što je mnogima (da ne kažem svima) bilo žao kada si banovana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 0:58:07   
Žapkić
Dunja, ovde su, sa moje strane, reči suvišne!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 1:07:08   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 1:20:22   
wivern

IZVORNA PORUKA: Žapkić

E, Dunja, hvala na lepim rečima! Zaista! Ma, to je sve ispalo bezveze totalno i drago mi je da i vi isto tako mislite! (mislim na RR tim).
I, ne, nisam ja mislila da Wiw misli na mene, ja sam ovaj post napisala iz ugla nekoga ko se vratio nakon banovanja. Znam da nije mislila na mene.user posted image

Ali to se i nije odnosilo na tebe jer tebe nigde ne videh da pises sa takvom gorcinom protiv bilo koje zene i foruma. A i nisi merodavna da odgovoris na moje pitanje sorry, ovo pitanje je za one koje i dalje negoduju. Da preformulisem pitanje: zasto osobe koje kritikuju bilo koji forum, sajt, portal ili su izbacene sa istog imaju potrebu da se na isti vracaju.
I nije u pitanju da ja nekog branim nego da sam citala i ranije bljuvotine za koje ove osobe tvrde da ih nije bilo.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 1:34:24   
wivern
I zaboravih da dodam. Ja nisam ni znala da si ti stara clanica i da si bila banovana sto znaci da se to nije ni videlo po tvojim postovima.
Pisem sa moba pa ako mi je sve zbrkano izvinjavam se.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 6:44:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Torbica

Legnem u krevet i setim se da nisam napisala - kamo sreće da je više ljudi kao što je Olga,sjajan čovek,drug i inteligencija u esenciji,potpuno neopravdano prozvana.Njene sale i opaske su na mestu kao i saveti.Duhovitost je uvek odraz inteligencije,to ne ume svako.

user posted image

Ja sam ovde od trudnoce, od pocetka trudnoce sam iscitavala a prijavila sam se na rr tek u poslednjem tromesecju. Mogu iskreno da kazem da nije rr i ovih divnih zena ja ne znam kako bih izgurala prvu godinu zivota svog detetauser posted image , pogotovo dojenje jer nisam imala podrsku svoje porodice ali su me zene ovde i te kako podrzale i savetovale, nakon toga uvodjenje cvrste hrane i cini mi se bez Peace, LO, Torbice i td (zaboravicu da napisem sve mame pa ajd tri vodece hehhee) ne znam kako bih utvrdila koja hrana smeta mom detetu, sta kad dati kako spremiti i td. Da mi nije prija Rosite mislila bih da nesto nije u redu sa mojim detetom jer se konstantno budila nocu, misilla sam da smo jedini sa takvim problemom, da mi nije prije jedne divne mame, brizne i kreativne s kojom mogu o svem i svacem da divanim ne bih nekad dane (a i noci) pregurala. Hvala rr i svim mamama. Ovde uglavnom vlada jedna mirna atmosfera i vrlo prijatna, navijajuca za svu decu i sve mame. Secam se pre godinu dana je bila jedna tema kad sam prvi put videla da se ovde neko svadja. Iskljucila sam se iz te teme. Glavnu akterku te teme ni sad ne volem, pre neki dan sam joj to i otvoreno rekla. Leptiric. Kako je sad na redu prozivanje eto i ja nju da prozovem. Da li mame ovde znaju inicijal imena njenog deteta, uzrast, da li je dete imalo grceve, kad je pocelo da sedi, prohodalo, da li je ova mama ijednom dosla da nahvali svoje dete ili da ga eto i pokudi (u smislu ne jede, ne spava, bolesno je i td) da li je ijednom dosla po savet (osim onda kad je jela tikvice pa je mislila da joj je cerka alergicna-imam pamcenje kao slon) da li ona ovde pise o roditeljstvu ili samo o svom sexy muzu i svojoj lepoti i svojim stavovima o seksualnosti???? E to meni smeta. Uvek unese pometnju medju zene ovde i toliko tvrdoglavo ponavlja svoje stavove kao da ceka da svi na kraju odustanu i kazu "DObro Leptiricu tvoja je poslednja u pravu si ako varas radi sexa nije strasno" i sl. Ja a verujem i mnoge mame ovde, znamo kad je cije dete bilo bolesno, da li im se svidja u vrticu ili ne, kad su izbili prvi zubici, ma znam da li neko dete ima zatvor ili nema, kao da decu i mame licno poznajem. Saosecam sa mnogim mamama (sa svim osim eto s jednom), bodrimo se, salimo se, brinemo se jedni za druge i ovaj forum je lepo mesto koje eto ukoliko ne budem banovana necu verovatno jos skoro napustiti (bar da izguram pubertet svog deteta ovde sa vamauser posted image ). Ovde sam naisla na mnogo saveta i to mnogo dobrih saveta, dobila sam potvrde citajuci samo da radim "dobar posao" kao roditelj kao i savete kako da se i ja popravim i kako dete da usmerim, vaspitam, podignem, brinem o njemu i td. Volim rr i tacno sam znala kad doticna dodje da ce ova tema biti aktuelna.

A OLGU mi NE dirajte!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 6:56:49   
Olga75
Stvarno ne znam sta da kazem . Od sada cu samo da opominjem da moji postovi ne izazovu utisak da sam pijana , zapodevam kavgu i prenemazem se .
Merimic ,a dministrator ce sigurno razmotriti Vasu zalbu na moje pijane , kavgadzijske i prenemazuce postove
pozdrav Olga RR

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Merimic)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 7:06:56   
mali_mis
Ja nisam stekla utisak da se bilo ko od moderatora prenemaze, kad zaspamamo temu, uvek nas opomenu. I moderatori su ljudi imaju svoje misljenje za odredjene teme, sto je i normalno, bolje tako, nego da glume neko ludilo i teraju strogocu.
Za divno cudo proslo mirno od nagradne igre, ali kad nam se misljenje ne slazu oko sexa ili partnerskih odnosa nastane haos. Kad mi se ne dopadne necije misljenje, iskuliram tu osobu, jos me niko nije doveo do ludila da puknem blokadu, izgleda imam dobro istrenirane zivce user posted image Jasno je meni da sve nas tresu hormoni, pms, razna cudesa, i nekako uvek pomislim na to, kad se ovakve stvari desavaju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here