|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:18:00   
Sanjica26 RR
Torbica je pocela da radi, pa ne stize da se javi.
Jovice dobro nam ti dosla nazad.
Dijana oduzi se vasa poseta Bg-u.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:20:33   
jance

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bilo, kako nije, nego si ti zaboravila user posted image



moz' bit da i jeste user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:21:26   
jance
jovice jel te pucaju hormoni pa si zbog toga neurozna ili onako, uobicajeno?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:38:12   
jovicaa
cekajte sad jedan po jedan odgovor user posted image
hvala na dobrodoslici sanjice user posted image
ma pucaju me jance sa svih strana... fakultet, mm, deca, hormoni, moje licno ludilo i tako ima materijala za nervozuuser posted image ali srecom popusta me ovo trudnicko besnilo ,sto me raduje, bas sam bila ljuta jedan period. a sutra imam ispit, pa mislim da mi danas to nabija tenziju.
doktorka kristal i ne podnosim bas najsjajnije... sve je ok za sad, srecom ne odrzavam i sl. ali imala sam bas jake i teske mucnine, koje jos uvek nisu skroz popustile, gorusicu, glavobolje skoro svaki dan poslednjih mesec dana i tako, svasta jos ponesto sitno sto nervira... nekako sam se nadala da cu bas lako podnositi, ali za sad i nije bas tako. ali sto se mene tice samo da ne moram da lezim i zadovoljna sam, posto bi me to skroz udaljilo od dece i tesko bih podnela!

kako ste vi drage, sta ima novo?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:41:18   
jance
joj kad se setim tog hormonskog udara. PMS od 9 meseci. i to da uopste ne uspevas da se kontrolises. jos sa Ogijem i nije bilo tako strasno, ali sa Kikom je bio uzas! grizla sam 9 meseci bez prestamka

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:49:10   
jovicaa
ja sam sad ok.... ali bilo je gadno na pocetku, bas smo se svadjali mm i ja... onako sumanuto kako moze samo od trudnickih prvotrimestarskih hormonauser posted image
sad sam vecinom dobro raspolozena, osim sto me nekako jos vise briga mori oko toga da sve bude ok i td.. umesto da ih bude manje.

maki je imao neki bas gadan bronhitis, tj opstrukcija je brzo prosla, ali preeeeepun je sekreta, to ne mozete da zamislite, gustog lepljivog, nosic se ne smiruje vec sedam dana, grozno je, kaslje onako sa puno zrelog slajma.. a jos od petka se ne inhalira, mozda cu ga sutra opet voditi do dr-a. sutra mora u jasle, imam ispit, a za cetvrtak cemo videti. nije on vise zarazan, ali nikako da izbaci sav taj slajm, vec vise od nedelju dana se muci.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:53:05   
jance
jel iskasljava? ako iskasljava onda se nemoj sekirati. ako nije od onih sto povracaju slajm , potrajace. ja sam takva. dok se ne ocistim, i 2 nedelje

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 22:57:38   
jovicaa
joj ne znam.. jako mi se oduzilo, obicno brze prodje.. iskasljava, ali slabo, ne voli da kaslje, pa ga ubedjujemo ceo dan.. a sline guste, grozne ne smiruju se, fuj... zao mi je sto se on toliko muci.. a ne da vise ni da mu vadimo, besan je od silnog sekretauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 23:15:10   
mati
Jovice pa gde si ti? Joj ja sam propustila da cekas trece. Zelim ti lepu ilaku trudnocu i naravno svaka ti cast.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 23:38:26   
jovicaa
hvala mati! kako ste vi?
tu sam negde okolouser posted image
idem sad definitivno da probam da ponovim jos jednom, staa se da ponoviti, i nadam se najboljem sutra...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 23:41:12   
mati
Drzimo se , bijemo, navikavamo. Sve po malo. Ajde pa da sutra budete bolje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 23:49:34   
Mala Elena
Ne znam da li se vama desava, ali ova moja mala guzva posteljinu u krevecu, da joj moram istu menjati na tri dana!user posted image user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
30.9.2014 23:51:59   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa

Vratile se mi,bakterija nema a što se tiče laktoze nija slergična ali ne podnosi puno,za sad da mlijeko i jogurt kupujemo bez laktoze,to je kao dovoljno.Laknulo mi je

e drago mi je da sam vam ubola dijagnozuuser posted image . Ma da samo malo manje mlecnog i sve ok. Ja sam pretpostavila da sigurno dajes mlecni dorucak i veceru i jos ako ima po koju flasicu u toku dana i eto ti problema. Sve je to normalno.

dobro vece mame. Mi bili na Pallicu u zoo vrtu. Super se proveli. D skace kao kengur ahahah jako je smesna. Odusevila se. Moji svi spavaju a Heather je dobila obrazovni program veceras filmom Lepa sela lepo goreuser posted image , zgrozila se jadna jedva ga je odgledala. No kaze doba film.

D sutra u vrtic. Mi svi na posao, posla preko glave. Javio mi se covek za posao, kazu nasli su osobu sa licencom ali mu se ne cini pouzdana tako da i dalje imam sanse, nije hteo da mi javlja ni da sam dobila posao ni da nisam jer sam jos "u opticaju"user posted image

Vidim neke stare clanove, nije vas dugo bilo. Di ste se smucale? eheheh...


Pozdrav mame

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.10.2014 1:47:14   
dijana1*
http://www.ringeraja.rs/forum/m_1508877/mpage_1/key_/tm.htm#1508877
Nova temauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1164
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here