|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 1:45:40   
dijana1*
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 5:39:55   
dijana1*
Dobro jutro mameuser posted image
Kosta se probudio da pije mleko, toliko je vristao da sam pomislila sto posto ce neko pozvati centar za socijalni rad. Ponovo je lose spavao. Uzas! Nemam pojma sta va vise muciuser posted image

Sanjice kako je krenulo izgleda da cu jos ostati. Dr. nas je narucila za cetvrtak da primi vakcinu ali on je odjednom poceo da kaslje tj. da iskasljava. Ako zbog toga ne bude dala vakcinu upucacu se sto posto. Hoces li dolaziti za BG?
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dijana oduzi se vasa poseta Bg-u.user posted image




_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 6:14:06   
serpica
Dobro jutro..
Di vredna si,user posted image sto se nespavanja tice sve je to faza,procice,i kod nas je bilo slicno i evo polako,se uhodava sa spavanjem,ne smem mnogo da pricam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 6:19:21   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Dobro je da nisam jedina koja pomisli da ce komsije da zovu centar za socijalni rad, kad se ovaj mali dernja iz petnih zila user posted image
Mi smo se juce ukomirali u 22h, ovaj mali se budio samo da trazi mleko, bez vece frke.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 7:53:30   
emicaa
Dobro jutro i u oktobru.Mismo imali finu noć,jutros u 4 je pila mlijeko i 15 minuta nije zaspala ali to je odlično.
Odsad kad mi curu nešto muči prvo pišem Ljiši pa tak onda ću vidjet šta dalje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 8:21:55   
doktorkakristal
jutar nas D izmucilakao i obicno toliko se vrpolji da je muz prekukako kako se nikad necemo naspavati,ustale u pola osam,eto jedino sto se ne probudi u 6 kao ranije ali je zato nocu zurka user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 8:33:16   
dijana1*
Doco kao kod nasuser posted image
Stalno se vrpolji, kuka, trazi cucu, ustaje. . .
Nego nesto razmisljam kada je K imao proliv pio je mleko bez laktoze i vec 2 dan lepo spava a evo cim je prestao da ga pije nocu ludilo. Tacno kao kod Emice. E sada da li je slucajnost ajd znajuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 8:34:55   
Brand new mama
Jutro!Nama je noc jos bila mirna,a sad pijem kafu, veviki kakao, a mali se pola sata njari jer nema slamcicu. Ignorisem ga,ali ne prekida....ako mi ga socijalna sluzba oduzme,vratice ga najkasnije za 15 minuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 8:37:58   
mtajcica83
Dobro jutro i od nas sa mora user posted image .. Kupanja nema avec odavno, bar se mi ne kupamo, voda je hladna, kupaju se stranci i Rusi..
Mi uglavnom setamo svakog dana, jos nismo krenuli u vrtic pisala sam u drugoj temi o problemima sa stomacicem, ali nadam se da ce se uskoro i to srediti..Ja vas citam redovno , alisam lijena da pisem...Glasnem se ponekad ..Puno vas sve user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 8:38:30   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

ako mi ga socijalna sluzba oduzme,vratice ga najkasnije za 15 minuser posted image


user posted image user posted image
Mladjeg sam nahranila, jos starijeg i da popijem kaficu na miru. Sluzi li ovde neko? Mrzi me da kuvamuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 8:42:40   
Bibilib
Dobro jutro mame evo i nas...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:02:09   
emicaa
Dijana pokušaj opet davati bez laktoze pa vidjećeš.
Čim T zaspi idem i ja sa njom,nešto sam ošamućena od vremena.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:19:08   
mirkam
Dobro jutro i ovdje.
Kad smo vec kod "dernjanja" moj M je dobio bruh sa dva mjeseca, pa vi zamislilte kako se "dernjao". Uskoro idemo da operisemo bruh.
Jos to da prebrodimo i cini mi se sve cu drugo lako.
Nego, divan dan danas, malo svjeze ali sunceeee sija, ma bice super za setnjicu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:33:43   
Jole84
Ćao mamike, dan je stvarno prelep user posted image
I kod nas je noćas bilo vrpoljenja negde do 3,4 ali nije strašno. Ne znam da li je muči gasovi, lepo je prducnula i podrignula posle mleka pred spavanje ali onda satima trlja oči i hoće da legne na nos. Očistila sam joj nosić pa pretpostavljam da nije to. Šta drugo može da znači to trljanje očiju?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:50:18   
Sanjica26 RR
Trljanje ociju znaci da joj se spavauser posted image
Dobro jutro! Ja sam jos uvek prehladjena, ali odoh na casove. Imam i posle podne.
Samo da mi se deca ne prehlade.
Dijana bas sam malo pre pricala sa mm kad cemo u Bg. Ako ne bude imao u subotu posla mozdai skoknemo. Hocemo da zovemu Cvecku?user posted image
Upravo se dopisujem sa njom. Njoj su deca napunila godinu dana i krenula u vrtic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:52:25   
Jole84
Sanjice ovih dana su svi nešto prehlađeni, valjda zbog ovih promena vremena.
Znam da trlja kad joj se spavka user posted image ali ovo je drugačije. Čvrsto spava i trlja, obori sebi cuclu pa se onda iznervira i počne da budi.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:54:08   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

ako mi ga socijalna sluzba oduzme,vratice ga najkasnije za 15 minuser posted image


user posted image


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 9:54:44   
Mala Elena
Dobro jutro mamite ! E se prevrce po krevetu.. .namucila me sinoc , u 1:10 zaspala user posted image
Boze sta je sa tim detetom, pa se sve odupire nogama, pa glavom gura jasuke , podvlaci se ...
Danas je lepo vreme za setnjicu ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 10:26:03   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Jole84

Sanjice ovih dana su svi nešto prehlađeni, valjda zbog ovih promena vremena.
Znam da trlja kad joj se spavka user posted image ali ovo je drugačije. Čvrsto spava i trlja, obori sebi cuclu pa se onda iznervira i počne da budi.

Jole,to i moj M radi.I kad pije mlijeko trlja oci.Ja sam primijetila da je to počeo da radi od kad je počeo sa čvrstom hranom.Mislim,garant nema veze sa tim,al eto,od tada to radiuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 15:41:22   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa
Odsad kad mi curu nešto muči prvo pišem Ljiši pa tak onda ću vidjet šta dalje user posted image

user posted image ne znam da li je ovo tuzno ili smesno. Mislim ja nisam lekar ma ni blizu ali eto zavrsila sam prirodnu nauku pa mogu reci da imam dosta dobro logicko razmisljanje, a kako je moju curu svasta mucilo svega i svacega sam se nacitala. Mislim da ne moras pod obavezno davati ćeri i dorucak i veceru mlecnu, velika je vec, a mislim da jogurt i pavlaka vec u startu nemaju toliko laktoze kao sirovo mleko. Unos kravljeg mleka smanjite, ako mozes i da ga izbegavas bilo bi super. Nije nista strasno ali verovatno nikad nece u zivotu bas biti luda za mlecnimuser posted image

Moja cura danas bila u vrticu. superiska je. Heather i ja se razmahale, kosile travu, sredile kucu, kuvale rucak i jos svasta nesto. Da je iskoristim dok je tu da mi pomogne sto vise. Danas idemo do mojih da ih vidi Heather. Inace svi spavaju osim mene i D nas dve smo uvek u akciji.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 15:47:01   
doktorkakristal
DIJO veruj da sam se i ja zamislila za to mleko,posebno sto moja D unosi jako puno mlecnih proizvoda,nego mi tolika frka da joj promenim zbog onog njenog odbijanja ,mada vrlo je moguce da im mozda smeta ,sta ako nije intolerancija vec samo teze vare mleko kao sto LJISINA mala ne podnosi,ne znam nisam pametna user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 15:57:31   
dijana1*
Sanjice bilo bi lepo da se vidimouser posted image
Ako budes dolazila za BG racunaj da se vidimo. Zovi i Cvecku, mozemo i Dunjuuser posted image
Doco cim se vratim u BL vodim Kostu u saetovaliste pa cu pitatidr sta misli o tome.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 16:02:59   
mati
Zdravo mamike. Mi skitali ceo dan... Videla sam jednu od tetki posle skoro cetri god i bas sam nekako srecna...
Sanjice pozdravi mi Cvecku obavezno. Bas sam neki dan pomislila na nju... Joj, decica joj posla u vrtic...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 16:20:53   
Mala Elena
Evo stigle smo kuci. ..primila je u jednu pentaxim, u drugu hepatitis B, ova druga pece pa se malo zaplakala. user posted image dusa moja.
Tuzna sam. Nije puno napredovala. Pisem u temi.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 21:43:19   
doktorkakristal
vece mame,ja padoh preumorna sam ovo moje dete ko na struju ,nadam se da ce bar malo mirnije spavati user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here