|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Septembarski baRR
1.9.2014 9:11:20   
Olga75
Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu molimo vas da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljate u za to otvorene teme.
U vezi sa tim preporučujemo da pročitate pravila foruma OVDE

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 9:40:19   
Modessty
Dobro jutro svima!

user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 1.9.2014 9:45:49 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 9:52:10   
branki*
ajde i ovde da se ubelezimuser posted image posto je nova tema!
moze ova sangrija,sta god da je!
kad dodje septembar,eto je i jesen..mada ,leta nije ni bilo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:09:28   
Olga75
eheheeej
poslale smo decu po vrticima i skolama i ajmo sad da raspalimo po kafanama user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:13:30   
Torbica
Moja sveki dosla juce, evo je riba, a ja zabusavam..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:15:11   
Modessty
meni mama čuva decu, a ja pijem kafu i konačno "šetam" ringerajom user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:19:17   
wivern
Meni dve case u startu. Na oci ne vidim koliko mi se spava. A i moracu da se dopingujem da bih danas zavrsila sve po kuci. Tako me mrziiiiiiii

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:20:07   
mali_mis
Ja cu sa ovim malim u kafanu. Moja mama ide na biro, bice nam veselo. Obecavam nece da lomi case, evo ga zanima se sa mojim novcanikom user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:21:54   
Torbica
Doruckovala jesam, pijem kapucino, pa da operem kosu..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:24:27   
Modessty
wiv ma uživaj dok možeš! user posted image
mene od noćas užasno boli glava. Menjaće se vreme !

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:27:36   
branki*
mod,ti ko moja mama,razume se u meteroologijuuser posted image ako je boli noga,pada kisa.ako joj se manta u glavi,pad pritiska...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 10:29:29   
wivern

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

wiv ma uživaj dok možeš! user posted image
mene od noćas užasno boli glava. Menjaće se vreme !

Neeeeeee, ne zelim vise da se menja. Ovo je najgore leto za mojih 39 godina, u stvari najgora jesen.
Takav mi je haos u stanu da ako zelim da uzivam moram imati povez preko ociju user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:05:10   
Torbica
Zaista je ovo leto nezapamceno.... Vise je bilo kise nego sunca.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:07:44   
Klarita
Da se zapljunem i ovdeuser posted image
Hello!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:17:52   
Torbica
Welcome back!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:19:18   
Peace*
Jutrić. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:22:24   
Torbica
Ambrozija ili promena vremena, mrzim kijanjeeeee....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:22:48   
serpica
Ima li koga u kafanu?user posted image pije trecu kafu od jutros pa da se bacim na rucak i spremanje...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 11:44:43   
Modessty
Evo mene. Odvedoh dete u školicu. Kako su svi cvrčci bili srećni što se vide opet nakon dva meseca! user posted image
Ja popila brufen jer mi je muka koliko me glava boli! I evo sad pijem nesić i uživam user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 13:07:47   
Torbica
Ja popila caj! Jos nisam kosu oprala..... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 13:10:48   
lanajelena
Ola Čikas user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 13:13:33   
17 joka
ja opet gladujem user posted image

razmisljam sta raditi po ovakom danu

dobih uput za hormone cisto da vidim kakvo je stanjeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 13:15:24   
Torbica
Joko, nemoj da gladujes, nije dobro zbog insulina. Ruckaj dijetalno. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 13:18:14   
emicaa
Helloooo,ko hoće kaficu user posted image ,meni se posle dužeg vremena baš pije a ne mogu sama..

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Septembarski baRR
1.9.2014 13:21:23   
Klarita
Mene hvata prehlada, pocinje da mi curi nos, a i kasljucnem tu i tamo, glava me boli....pih, raspad sistema totalni. Koknula sam defrinol forte, pa nek ide zivot.
Ko je reko kafa? Dok vi skuvate, skoknucu po K u vrtic...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here