|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 8:55:44   
mali_mis
Auuuuu user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 8:56:38   
veselicaa
Hahaha cutkalicauser posted image I moja se pravo zaleti na tv ali pre toga gleda na sto sta sam joj kupila kada sam isla da ispratim stariju.Ovog jutra kifla i lizalica.Obozava lizalice ali se trudim da joj redje kupujem vec imamo problema sa zubicima a kod zubara smo bili sao da se vozimo na stoliciuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:01:18   
Torbica
Cao zenske! Ja cekam maserku, mmmmm...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:12:13   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: veselica

Hahaha cutkalicauser posted image I moja se pravo zaleti na tv ali pre toga gleda na sto sta sam joj kupila kada sam isla da ispratim stariju.Ovog jutra kifla i lizalica.Obozava lizalice ali se trudim da joj redje kupujem vec imamo problema sa zubicima a kod zubara smo bili sao da se vozimo na stoliciuser posted image




Veselice , kupovina lizalica postane u jednom trenutku zavisnost, opojna droga. ..mm deci sa njegove i moje strane kupuje kinder jaja i cokolade a ja brdo lizalica , po tome sam uveliko poznata. user posted image Ali moram da prekinem jer su nam sva deca preko dve godine i vec im nije zanimljivo, sad bih trebalo kao da se smorim .user posted image lose su za zube to je istina.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:15:41   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Torbica

Cao zenske! Ja cekam maserku, mmmmm...


Oooooo maserku ? user posted image bravo, to mi je zelja , u vratnom delu kao kamen jer sam stalno povijena , treba mi maserka (maser user posted image ) da me malo ispravi i prodrma hahaaah

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:15:42   
Trcosava
Veselice, ćerki su zubi stradali od mleka pre spavanja

Torbice, jaooo šta bi ja dala za jednu maserku ili bolje reći masera user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:15:45   
Olga75
jutro user posted image
detetu mladjem od dve godnie ja nisam ni davala lizalicu user posted image
vis kako su ljudi razliciti pa to ti je

sad kud cu , sta cu nemam pojma

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:17:36   
Mala Elena
Trcosava izgleda da delimo zelju za maserom , nek on sam odluci gde ce, bar jednoj da se ispuni user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:19:39   
Mala Elena
Olga, pa od godinu ipo do tri , to im je najzanimljivije :) tri sam mislila, ne dve oprosti

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:25:00   
isidora88
jutrouser posted image
sat vremena sam trazila parking, izem ti vise to kad svako jutro sat vremena kruzim po ulicama kao debiluser posted image
sinoc sam zaglavila, nista skoro nisam spavala, a sad mi se naravno ne spava.
ja sam jedna od retkih koja ne voli masazuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:26:44   
Trcosava
Olga ne me napraviš na najgoru, imala je više od 2 godine user posted image i ovako će još malo da me zove kao i ja moju mamu (Hića user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:41:16   
mali_mis
Moje malo krestavo se probudilo. Pio covek mleko kod mene u krilu, osetim nesto toplo, mislim se, ma to se u peleni oseti, kad on ustaje, a meni mokra i spavacica i gace user posted image Sad terorise moju mamu, taman da ja ispusim jednu (koja nije dobro napunjena kod filtera pa je sva mlitava), i psihicki se pripremim na setanje oko stola pa najmanje 20 puta ili dok ne pocnem da kukam da mi se vrti u glavi.
A onda kasnije odosmo u malu setnju.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 9:47:25   
Mala Elena
Isidora jeste retki, mm isto niti voli da masira niti da ga masiraju .Ja to ne mogu da razumem. user posted image
Po mozgu nekad i zna, to mu lezi user posted image A posto nemam vremena da odem u salon i opustim se, kupila sam onaj masazer na baterije pa se malo "trljnem " kad ukoci .

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 10:02:09   
veselicaa
Mala Elena ne mora da znaci da je zbog lizalica.Moja starija cerkica je kao manja bas jela slatkise a evo sada sa 8 godina nema nijedan pokvaren zub.Ali pere zube redovno i idemo kod zubara stalno,I da jede jabuke nonstop a cula sam da su jabuke dobre za zube.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 10:02:52   
isidora88
mrzim da kuvam, a treba da smislim sta cemo danas jestiuser posted image
tacno mi dodje da angazujem nekog da mi kuva, sve mogu da radim, ali kuvanje mi je nocna morauser posted image
nedostaje mi mm, izem i teren i sveuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 10:07:38   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Veselice, ćerki su zubi stradali od mleka pre spavanja

Torbice, jaooo šta bi ja dala za jednu maserku ili bolje reći masera user posted image

Moje dete nikad nije pilo mleko.Dojila sam je bas dugo tako da nije bilo potrebe.A i nije neki ljubitelj mleka a ni mlecnih proizvoda.Flasicu su obe ostavile odmah posle prve godine,sokice skoro nikada nemam u kuci(mislim sada kada su porasle dok su bile male pile su ali uglavnom cedjene).Jedino limunadu uvek imam ali je sama pravim.Ne brinem se ja kada vidim da su mlecni zubici pokvareni vazno je kasnije kada izniknu stalni da se vise brine o njima.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:14:37   
Modessty
ajde da nešto popijemo i prezalogajimo

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:19:47   
Peace*
Ho ho ho! Mod, kako si mi?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:21:33   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Olga ne me napraviš na najgoru, imala je više od 2 godine user posted image i ovako će još malo da me zove kao i ja moju mamu (Hića user posted image )

kad samo zvocas user posted image
ja nisam davala dugo te svilene bombone - lizalica mu to dodje samo na stapicu je l user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:26:06   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ho ho ho! Mod, kako si mi?


Evo umirem ovde uz komp i neke gluposti i jedva čekam da idem kući.... a to će biti za jedno 10 minuta user posted image

sad baš pričam sa kolegenicom o vrtićima onim državnim i pominjem tebe :) Ti si mi dala najbolji savet - vadi dete odatle! user posted image e da sam te odmah poslušala!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:27:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Olga ne me napraviš na najgoru, imala je više od 2 godine user posted image i ovako će još malo da me zove kao i ja moju mamu (Hića user posted image )

kad samo zvocas user posted image
ja nisam davala dugo te svilene bombone - lizalica mu to dodje samo na stapicu je l user posted image


Danilo ne voli ni lizalice ni bombone... dete mi je mnogo čudno po tom pitanju! Ne voli ni torte ni kolače ni smoki ni punjene čokolade user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:29:25   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


sad baš pričam sa kolegenicom o vrtićima onim državnim i pominjem tebe :) Ti si mi dala najbolji savet - vadi dete odatle! user posted image e da sam te odmah poslušala!


E, da sam ja poslušala rođeno dete koje je sa 2g stalo na vrata privatnog vrtića i reklo "Ja hoću ovde". Jbg, nije bilo para a i te godine nisu upisivali od 3g... Kako se samo napatio mućenik. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:30:41   
Peace*
Danilo ne voli ni lizalice ni bombone... dete mi je mnogo čudno po tom pitanju! Ne voli ni torte ni kolače ni smoki ni punjene čokolade user posted image


Luka voli lizalice i gumene bombone. Tek od nedavno plazma keks. Isključivo Kinder čokoladu. Od kolača samo jednu vrstu koju sveki pravi.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:32:57   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Olga ne me napraviš na najgoru, imala je više od 2 godine user posted image i ovako će još malo da me zove kao i ja moju mamu (Hića user posted image )

kad samo zvocas user posted image
ja nisam davala dugo te svilene bombone - lizalica mu to dodje samo na stapicu je l user posted image


Danilo ne voli ni lizalice ni bombone... dete mi je mnogo čudno po tom pitanju! Ne voli ni torte ni kolače ni smoki ni punjene čokolade user posted image


A be ne zvocam, ja samo vičem user posted image

Kad dreknem i prozori se zatresu

a Ana isto ne jede ni kolače, ni torte (prošle godine doduše jela malo angry bird torte)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Septembarski baRR
5.9.2014 14:39:52   
Torbica
Zene poslacu vam je, ali maserka je, da se ne razocarate, a? Joj, sat vremena relax, preporodi me.
Mala Elena, znaaam za taj vratni deo i meni je to slaba tacka, i dalje se nosamo samo sto su sad to paketi od 15-20 kg, kako koji, ali vole da se podignu i to ti je, i naravno sta cu... Jedan sjasi, drugi uzjasi, pa u krug, a kad crknem, onda legnem i kolektivno golicanje... user posted image Malo smo blesavi, ali briga nas, nam aje lepo.

Kad hocu da se nasmejem, gledam sta je Olga pisala - ne znam kud cu, ne znam sta cu... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here