|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:45:17   
superm

IZVORNA PORUKA: Torbica

Superm, i tebi dugujem, qq mene. Da spakujem koferce i u skitnju! user posted image

Torbi, cekam! user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:47:43   
superm

IZVORNA PORUKA: bubulence



Torbi, vodi i meneeeeeeee

Bubi, kad dodjes u BG, obavezno se javi!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:48:01   
vonavoj
ma jooooook.nema pojma! mali misu,slobodno!user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:48:15   
Trcosava
Dobro bre, oli mi neko dati ideju kojo da kuvm danas?

Muž će za sutra da sprema segedin gulaš, ali šta danas????

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:49:06   
isidora88
jutro, ovde kod nas bude od 6 jutros, poludela sam, izemti gradiliste i sve, odlepicuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:49:48   
Olga75
kajgane Trco , subota je user posted image
ja imam rucak za danas a sutra idemo na rodjendan pa ce nas valjda i nahraniti
znaci dva dana kuJna nic user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:50:31   
Mala Elena
Jutro! Ja cu verovatno one kiflice mesiti ako kupim kvasac, a predlazem ti grasak sa junetinom , meni se to jede! user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:58:46   
doktorkakristal
MM opravdano nisam ni ja za to u prisustvu deteta ma koliko malo bilo ,bar meni nije ok
TRCO piletina uvaljana u supu od pecuraka i stavi neki dodatak,fenomenalno je a caskom spremis

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:06:31   
Trcosava
Fala za ideje, ja našla user posted image

Ta piletina sa supom mm nije oduševila, već sam je spremala. Grašak skoro da niko ne voli osim mene, a ja sa druge strane meso ne jedem (mislim svinjetinu, junetinu, kozetinu, zečetinu, srnetinu i sl user posted image )

Jedu mi se pogačice, njih bi spremala za večeru (kilogrami dođite na mene), a sad sam našla neke barila testenine, tj recopis uz njih.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:25:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Divno! A u kojem gradu, mom?user posted image




Da u NP ako te nisam preselila user posted image


Preselila si me ja sam iz Raskeuser posted image . inace dobrooouser posted image
jutroooo


Klarita stvarno dolazisuser posted image moze gde hoces!

< Poruku je uredio Unina mama -- 20.9.2014 9:28:45 >

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:30:18   
serpica
Juuuu ma nema veze,i tu sam bila user posted image pa to je blizu jel da? Evo velikiiiiii user posted image za Rasku, NP i jedno malo mesto Tutin user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:31:50   
Mala Elena
Isidora vala bas, evo nesto vare od 6 cccc zzzzz ccccc ...mada smo se mi vec navikli na buku. Kad odemo kod nekog prosto mi bude neobicno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:32:09   
branki*
tutin?imala sam na faxu jednu ljubav iz tutinauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:32:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: serpica

Juuuu ma nema veze,i tu sam bila user posted image pa to je blizu jel da? Evo velikiiiiii user posted image za Rasku, NP i jedno malo mesto Tutin user posted image



sledeci put da svratisuser posted image

una pije caj, i ja takodje, posle odoh u nabavku, treba da smisljam sta cu za rucak.MM sinoc pojeo sve slatke kroasane dok sam ja uspavljivala unu, paa ce danas opet bitiiiii, ali slatki....

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:34:12   
Olga75

IZVORNA PORUKA: serpica

Juuuu ma nema veze,i tu sam bila user posted image pa to je blizu jel da? Evo velikiiiiii user posted image za Rasku, NP i jedno malo mesto Tutin user posted image

moj tata je iz Tutina user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:35:46   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Preselila si me ja sam iz Raskeuser posted image . inace dobrooouser posted image
jutroooo


Klarita stvarno dolazisuser posted image moze gde hoces!


Jednog dana ću ja zapamtiti da je UM u srbiji... redovno je selim u CG user posted image

Valjda zbog tamnog tena. Ja i dalje ne mogu da se setim naziva hotela u Vrnjačkoj banji gde sam bila sas muž. Sećam se unutrašnjosti hotela...


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:37:41   
Anoniman
Hhahaahaha, mene ima svuda, imamo apartmane u Banji, pa kad dodjete, neko druzenje da organizujemouser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:41:01   
serpica

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: serpica

Juuuu ma nema veze,i tu sam bila user posted image pa to je blizu jel da? Evo velikiiiiii user posted image za Rasku, NP i jedno malo mesto Tutin user posted image

moj tata je iz Tutina user posted image




user posted image user posted image prelepo mesto a jos lepsi put do njega user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:46:19   
Mala Elena
Kad smo vec kod starih ljubavi, moja bila iz Vlasotinca! Znam da je neko od vas odatle. ..user posted image
Mozda mu je i zena jer se ozenio i ima dete hahauser posted image
Doco, MM, pa zasto mene cesto boli glava kada treba da se obavlja bracna duznost , sta mislite? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:47:34   
Olga75
put od NP do Tutina je san snova user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:48:50   
Trcosava
Ma želja mi da odemo mm i ja makar na jedan dan u banju, da probudimo stare uspomene. Tamo smo se prvi put uživo videli user posted image
08.08.'08.

Unutrašnjost hotela je bila u nekoj crvenoj koži. Znam da je na onoj promenadi bila, a on je bio stacioniran u nekom veeeeeelikom hotelu (da li beše zvezdaili tako nešto)
Ti kad si rekla idemo u Banju, opet se setih. I misim se brate kako joj nije cimanje iz CG da ide u Banju user posted image I onomad kad si rekla da naručuješ preko nekog sajta iz srbije čizme, opet meni u glavi kako joj se isplati iz CG.

Kažem, jednog dana ću zapamtiti da si u Srbiji hahahaah

Dok mi je tata bio živ, mislili smo da bi otišli sami, da Anu ostavimo na jedan dan kod mojih, ali sad to nema tek šanse. Hmmm ti šaljem sad pp nešto za aprtmane, tj na fb

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:50:08   
mali_mis
Iznenadna glavobolja ne pali vise user posted image Samo usledi recenica "rasiri noge da te prodje glava" user posted image
Danas ce A. kod moje mame, a ja cu da se bacim na posao user posted image
Evo ga sedi iza mene, crveni i upija sta pisem.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:50:26   
serpica

IZVORNA PORUKA: Olga RR

put od NP do Tutina je san snova user posted image




potpisujem user posted image dace bog da jos jednom odem tamo.
UM ako me put nanese dolazim user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:55:05   
NadaR
Dobro jutro user posted image

Mi se uspavali jutros, skoro smo ustali. Sad na redu kofi i crtici u pidzami .

Napolju sivo i bljak ali raspolozenje za sad odlicno.

Sta vi danas planirate ? Neku skitnju?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 9:56:19   
Olga75
ja idem godisnje jednom ( sad ili ja ili Mladjo ) izdam zemlju , izgostim se po ono malo rodbine sto je ostalo , dovucem kajmaka i sira , suvih krusaka ( to obozavam ) , slatko od sumskih jagoda , jedva se utovarim u bus user posted image
dogodine mislim da cu i zvercicu da vodim

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here