|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 7:45:02   
emicaa
Dobro jutro u kafani,i ovde je baš zahladilo,sinoć kad izašla pušit povukla dva dima i pobjegla unutra.definitivno gotovo "ljeto"

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 7:56:00   
Anck Su Nmaun
Uhhh koje leto user posted image
Inace od kako radim stvarno mi leti vreme..ovaj septembar nisam ni oset_ila...a vec 24 user posted image jos malo pa ce NG user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 7:58:48   
emicaa
Sinoć pričam sa drugaricom i pita me zašto nismo ovog ljeta otišli negdje na more,a ja : zar je već bilo ljeto user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 8:02:04   
mirkam

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: mirkam

Ko kuva kafu, koma sam user posted image
I da vam kazem nesto, ja vas u polsednje vrijeme nista ne razumijem sta pricate .Po pet puta moram da citam post da bih skontala user posted image




user posted image u nekom postu je juznjacki dijalekt pa mozda zbog toga..evo ja kuvam drugu kafu,pa izvolte user posted image


Jeste Serpi, zbog toga user posted image Al salim se ja, naravno da skontam, doduse posle petog citanja al dobro user posted image
Ma nemojte da vam ja raspalim po crnogorski, ima da me nista ne razumijete user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 8:03:55   
mali_mis
Raspali slobodno user posted image
Sija sunce user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 8:06:27   
Ivanka 75
U Niš nema sunce user posted image
Dobro jutro user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 8:07:56   
pipi_coco
Dobro jutro user posted image

Ja se probudila sa glavoboljom, uh bit ce ovo jako dug i naporan dan user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:09:34   
big mum
Bro jutro user posted image Sinoć sam zaspala dok sam djecu uspavljivala.Bila sam jako umorna i promrzla.Šta ima novo u kafanu.Vidim krenule ste po žesti-pa fino bogamiuser posted image


Skoro smo ustali evo kuvam kafu i šaljem sofku po hljeb.
Jel se koja udala,rastala ili seuser posted image sa svojim ili tuđim čoekomuser posted image J nisam sa nikakvim nije mi se dalo bila sam pospana ,ali zato večeraske ila da omastim brkuser posted image

IZVORNA PORUKA: emicaa

BM nisam do sad skontala da si i ti Bosanka,odakle si?


Kako nećeš skontati,vidiš da pišem ijekavicom.Evo razglednice mog prelijepog grada KLIK
Ovaj spot najbolje oslikava duh mog grada i njegove divne ljude.U spotu se mogu vidjeti ljudi sa kojima svakodnevno dolazim u kontakt.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:18:04   
bubulence
dobro jutro, spavate li vi nekad zene???
evo da i ja posluzim ponekad dorucak

user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:23:12   
Sanjalicaaa
dobro jutro, ja svratila na user posted image kad ono i dorucak ovde me ceka user posted image
spremao se za docu na kontrolu. vec vidim da cu se celog dana bakcati po lekarima

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:25:08   
Trcosava
Mirka raspali! Jedino oriđinale pirotski ne razumem, sve ostalo valjda mogu.

Imala sam rođake i u CG user posted image

Sine svuda imam po nekog, jedino MAedoniju zaobiđoh. Rodbina u Hvratskoj, iz Bosne drugarica, živim u Slo, u Srbiji od Bg-a pa do Vranja sam u nekom srodstvu, pokojni zet iz Cg... Lepa naša jugoslavija user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:26:02   
Modessty
helou! Vidim vredne žene već popile kafu i spremile doručak! user posted image

Ša ima? Još se razbacujemo s južnjački?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:29:32   
bubulence
e ja imam jednog drugara u Prokuplju, leeeleeee, obozavam kada me pozove telefonom, on prica a ja umirem od smeha jer ga bas nista ne razumem, i onda se on jos i iznervira sto ja crkavam pa jos brze prica i vice i na kraju prekinemo vezu pa se dopisujemo, tu se najbolje razumemo user posted image . mlogo volem taj jezik user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:33:02   
Modessty
Trco e sad imaš rođaku i u NIš! Ja ću te usvojim ko sestru majke mi! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:35:01   
big mum
Hvala na doručku i kafi.

Mod današnja tema je bivša Juga-evo Trca započela.
Sad kad skontam jedino u CG nemam nikog.Sve ostalo je pokriveno.Imala sam 10 god kad nam se Juga raspala ali se sjećam da nam je bilo zaista lijepo.Imali smo svu slobodu,svagdje putovali,neki miran i stabilan život..
Ali eto nema je više i u to ime rokenrol

< Poruku je uredio big mum -- 24.9.2014 9:36:15 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:39:15   
Modessty
BM user posted image za pesmicu!
Ja sam izgleda čistokrvna srbijanka user posted image Nemam nikog ni u kroaciji ni u bih ni u makedoniji user posted image Imam drugare, al nemam rodbinu tamo. Najdalja (mislim u kilometrima) rodbina mi u Bg.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:40:36   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Trco e sad imaš rođaku i u NIš! Ja ću te usvojim ko sestru majke mi! user posted image

user posted image i kad em usvojiš i kad se porodim da me učiš aikido user posted image (da podebljam ja - -što je sigurno igurno)

Joj BM samo ne ta pesma user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:45:06   
Mala Elena
Jutro, svratih malo u kafanu , danas mi je malo bolje user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:45:49   
Modessty
user posted image oćem Trco oćem! A mogu i muža da ti dam na korišćenje, nema da pogrešiš ime sigurno! user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 24.9.2014 9:46:17 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:46:21   
mali_mis
Ja sam avlijaner sto se porekla tice user posted image
Mojih ima u Makedoniji, Srbiji (Bor, i par njih u Zrenjaninu), Nemackoj. Mm u Bosni.
BM odlicna pesma user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:50:06   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jutro, svratih malo u kafanu , danas mi je malo bolje user posted image


Sta ti je ME da nije ovaj virus,nisam u toku?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:55:09   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

user posted image oćem Trco oćem! A mogu i muža da ti dam na korišćenje, nema da pogrešiš ime sigurno! user posted image

Da gi koristim za kojo?user posted image

Elem, ja sad da dokrajčim doručak, pa da završim kuhinju od juče.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:55:53   
New Mom
Jb kapitalizam. Toliko.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 9:58:59   
Mala Elena
Cula sam za virus, valjda je i mene zakacio ...nos i temperatura !user posted image
Sto se tice porekla, ocevi su iz Cehoslovacke nekadasnje , delom sa Kosova, majcini iz rodne mi Srbije! user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Septembarski baRR
24.9.2014 10:15:02   
big mum

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR



Joj BM samo ne ta pesma user posted image


Kad se god razočaram u ovu državu pustim ovu pjesmu i zamišljam da sam na nekom boljem mjestu.

Imam rođaka(tetak) iz Leskovac ,a vikendica im je u Vlasotinac.Sjećam se da mi je tata pričao da je išao tamo i da je mLogo lijepo tamo.

Moja Klarita je od tamo koliko me pamet služiuser posted image

Evo kako je ovo fino na RR upoznaješ ljude (i njihove žene) Ovako ih možda nikad upoznao nebi

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here