|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:25:34   
Anoniman
Sve je ok objašnjeno, sviđa mi se šta se nudi za te pare, s tim da sam ja tražila notebook za te pare user posted image Razmišljam... Da li imaš problema sa internetom, brzinom rada i sl. stvarima koje svakodnevno radiš na tom računaru? Da li je loša ta grafika koja je integrisana?

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:31:06   
Anoniman
Pročačkaću malo taj sajt... Hvala vam user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:31:15   
sirena
IZVORNA PORUKA: Trcosava

@ sirena - ja kažem za varijante koje sam ja tražila, tada kad sam gledala ti acer-i koje sam ja htela su bili skuplji, u sloveniji je acer poprilično zastupljen, no isti kompovi ovde i kod nas - velika razlika u ceni
nisam ja rekla da acer ne valja, daleko od toga - samo sam uporedila ova dva na kojima radim.

iskreno katjice - svako ima svoj favorit, pogotovo serivseri i oni koji rade sa računarima (smeshki nemoj me utepash), da krenemo od OS pa preko svih drugih programa. Kako je ko navikao (ja recimo MORAM da imam total commander na kompu)
Savet koji ja mogu da ti dam - otprilike vidi šta bi ti da imaš od konfiguracije, pa onda gledaj tu konfiguraciju u rangu cene koja je za tebe prihvatljiva.
nadam se da znaš za sajt ITsvet?

p.s. katjice imaš PP user posted image


Hej, pa ne vredjam se samo kazem, stvarno mozda je bio skup i nije ga bas bilo, ni sada ga nema, ali nije skup. Pa nismo kokoske pa da se ljutimo, zbog gluposti, ja volim zivot, i volim Ringeraju koja mi bas pomaze, tako da meni reci kako mislis, nema ljutis.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:33:33   
Modessty
kad se već piše o notebook-ovima, ajd nek me neko prosvetli koja je razlika izmedju njih i netbook-a?
Mi bi kao da uzmemo nešto ali mozgamo šta i šta je najjeftinija varijanta. Imamo ovaj kako ga neki zovu "klasičan stoni računar" i pobićemo se uveče ko će da sedne za komp user posted image
Ne treba nam nešto ekstra jako. Da možeš sa njim na net, da nešto pogledaš eventulano, da po nešto odkuckaš ili uradiš. I bilo bi jaaaako lepo da nije težak

< Poruku je uredio Modessty -- 19.10.2009 16:34:35 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:35:31   
Anoniman
Mod, dobrodošla u moje probleme user posted image Tražiš isto što i ja, ali izgleda da nije to tako jednostavno user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 19.10.2009 16:38:03 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:35:53   
sirena
IZVORNA PORUKA: Katjica

Sve je ok objašnjeno, sviđa mi se šta se nudi za te pare, s tim da sam ja tražila notebook za te pare user posted image Razmišljam... Da li imaš problema sa internetom, brzinom rada i sl. stvarima koje svakodnevno radiš na tom računaru? Da li je loša ta grafika koja je integrisana?


Nemam problem sa interneto, a wireless je jako dobar, sto meni puno znaci, gde god da sam nadje bar neki, sto nije slucaj sa MSNom recimo. A grafika nije losa, jedino sto je tih u smisli ako volis glasnu muziku kao ja, moras dodati zvucnike.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:37:47   
Anoniman
Nije mi problem to što je tih, imam 5.1 sistem u sobi tako da kada mi je do glasnog vala imam i toga user posted image

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:38:26   
Trcosava
joj sirenče nisam ni mislila da si se uvredila, samo sam pojasnila moj post ništa više user posted image

mod - pojma nemam koja je razlika user posted image

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:40:37   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Katjica

Mod, dobrodošla u moje probleme user posted image Trađiš isto što i ja, ali izgleda da nije to tako jednostavno user posted image


user posted image user posted image user posted image Izgleda da je mnogo komplikovanije nego što sam mislila! user posted image
Eto problema kad je izbor veliki!!! Nekad si mogo da biraš oćeš Commodore 64 ili Atari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prosto beše!!!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:41:09   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Trcosava

mod - pojma nemam koja je razlika user posted image



e hvala na pomoći user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:42:06   
Trcosava
user posted image nema na čemu - tu smo da pomognemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:43:17   
sirena
IZVORNA PORUKA: Katjica

Nije mi problem to što je tih, imam 5.1 sistem u sobi tako da kada mi je do glasnog vala imam i toga user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:43:57   
sirena
IZVORNA PORUKA: Trcosava

joj sirenče nisam ni mislila da si se uvredila, samo sam pojasnila moj post ništa više user posted image

mod - pojma nemam koja je razlika user posted image



user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:46:14   
sirena
Modessty, pogledaj sajt; LAPTOP TESTOVI meni je pomogao.

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:46:25   
Trcosava
šalu na stranu - evo mod sad sam guglala - naletela na jedan forum gde ljudi tvrde da su notebook i lap jedno te isto, jedino što navode kao ''razliku'' i što može da se razlikuje je kao da notebook veličine sveske - što po meni je totalna nebuloza.

evo i linka pa možete svi pročitati user posted image

KLIK

< Poruku je uredio Trcosava -- 19.10.2009 16:47:13 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:47:17   
Anoniman
Mod, rekoh ti ja da neće biti lako user posted image Dok ja ovde odlučim šta ću i kako ću, nas dvoje ćemo da merimo sat vremena jedan pa sat vremena drugi za komp user posted image Moram ipak brže odlučiti, pućiće mi brak zbog kompa user posted image

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:49:20   
Anoniman
I ja znam da su notebook manjih ekrana od laptopova pa sam ih otprilike po tome i razlikovala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:51:05   
Trcosava
user posted image pa po nekom tamo sajtu ja imam notebook user posted image
mislim alooo - razlika je kao što notebook nema floppy? pa ko još danas uzima floppy???????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:51:16   
Anoniman
Mod, NETbook je mini NOTEbook - kako sam ja to skontala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:52:44   
Anoniman
Otkad sam kupila komp nikada nisam ubacila floopy, ne znam da li to kod mene i radi ili su mi prodali pokvaren komp user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:53:34   
Trcosava
uuuuuuuuuups - ja sam ćoravaaaaaa ok sad tjutim i nećem si ništa više rečem (mislila sam da mod pita koja je razlika između nOtebook i lapa a ćorava nisam videla da pita žena za nEtbook)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:54:36   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Katjica

Otkad sam kupila komp nikada nisam ubacila floopy, ne znam da li to kod mene i radi ili su mi prodali pokvaren komp user posted image


ja kad vidim floppy disketu umalo se ne zanesvestim, pa ko to još koristi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Trcosava -- 19.10.2009 16:55:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 16:55:58   
Anoniman
Netbook je rachunar malih dimenzija 8,9,10 incha koji je predvidjen samo za internet i osnovne funkcije pisanja....
Ovaj moj je donekle netbook, ali nijedan sada nije potpuno....jer je sa tim netbook-ovima samo zapocheta era minijaturnih rachunara user posted image

Ja bih inache kupila mini toshibu da sam imala 70 hiljada koliko je koshtala...

Ne tvrdim da je ovaj moj asus najbolji...ali za ove pare je fantastichan....user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 17:02:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

I bilo bi jaaaako lepo da nije težak


Samo rachunari od 8,9 i 10" nisu teshki...tj tezina im je do 1,5kg....svi notebook-ovi dimenzija 15" i vishe su 3 i vishe kila, razlika je mozda u gramima...i to najvishe zbog baterije.

Ja bi vam pre preporuchila da gledate kolika je radna memorija (RAM) od nje vam zavisi brzina rachunara....naravno i procesor...ali radna memorija je bitna.... velichinu hard diska takodje....160 najmanje.....i gledajte da je baterija 6-cell user posted image Ako se setim josh neke bitne stavke...obavestitju vas user posted image

EDIT: U radu je najbolje da monitor bude mat povrshine....one sjajne povrshine smetaju u osvetljenim prostorima i napolju...


< Poruku je uredio Smeshkica -- 19.10.2009 17:04:19 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 17:10:35   
Anoniman
Evo ja bih ovog kupila bez razmisljanja user posted image user posted image user posted image

Operativni sistem: Windows Vista Business
Čipset: Mobile Intel PM45 Express
Procesor: Intel Core2 Duo T9400 (2.53 GHz, 6 MB L2, 1066 MHz FSB)
RAM 2GB DDR2, hard disk 320 GB SATA, DVD+/–RW SuperMulti DL LightScribe Drive
Ekran: 17" TFT WSXGA+ 1440 x 900
Grafika: nVidia Quadro FX 2700M
Mreža: 56K modem, Intel Gigabit Network Connection (10/100/1000 NIC), Intel 802.11 a/b/g/n mini-pci card, Bluetooth
High Definition Audio, integrisani stero zvučnici i mikrofon
Integrisana web kamera
Čitač otisaka prstiju
Litijum-jonska 8-ćelijska baterija
Dimenzije: 393 x 282 x 32 mm
Težina: 3,4 kg

user posted image


Cena....prava sitnica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here