|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 17:34:17   
Modessty
ako bi mi neko poklonio nešto od toga bilo bi najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 17:55:56   
bonita
Ja npr imam Amilo mini siemens,velicine sveske a5,meni je super za eto neke moje stvarcice.
MM ima Toschiba,normalne velicine.E a njegove funkcije i ostalo.ne razumem se,ali znam da je fantastican.
Kad me zabole oci pd blejanja u moj ja se selim na njegovuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
19.10.2009 22:07:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bonita

Ja npr imam Amilo mini siemens,velicine sveske a5,meni je super za eto neke moje stvarcice.
MM ima Toschiba,normalne velicine.E a njegove funkcije i ostalo.ne razumem se,ali znam da je fantastican.
Kad me zabole oci pd blejanja u moj ja se selim na njegovuser posted image



Inache toshibe imaju najbolje razvijenu tehnologiju monitora...tj najvishe ulazu i obracaju paznju na to... user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
21.10.2009 12:29:57   
kosmajac1
cena se krecu od nekih 300e-5000e(modeli sa citacem otiska prsta itd...),oko 45000 din su neke solidne varijante,toshiba je lider u proizvodnji notebook racunara ali su im i cene visoke,ogroman je broj marki i modela na trzistu,veoma bitna je naravno postprodajna podrska (garancija, servis)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
21.10.2009 12:58:59   
Modessty
mi izgleda odlažemo kupovinu do daljeg zbog predstojećih troškova oko preseljenja, a i mnogo smo neodlučni user posted image Izgleda da nam se baš svidja da se tučemo oko ovog jednog računara što ga imamo!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu kosmajac1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 14:17:24   
dunja RR

da li neko može da mi preporuči gde naći mali, lepi laptop i koji uzeti?, hvala......

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 14:23:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja


da li neko može da mi preporuči gde naći mali, lepi laptop i koji uzeti?, hvala......


Za shta ti treba laptop? I koliko mali? 10, 12, 15 incha? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 14:25:06   
cipiripi
imas u Delti u comtrade-u, mislim da Fujicu VRHHH je mali lakovan, oko 25000 din je, moze da rate user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 14:34:21   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: dunja


da li neko može da mi preporuči gde naći mali, lepi laptop i koji uzeti?, hvala......


Za shta ti treba laptop? I koliko mali? 10, 12, 15 incha? user posted image



nebitno, samo da je mali i lep, za internet .........

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 14:42:34   
Anoniman
Pa onda najbolje da uzmesh neki do 10", taj je mali...obichno oko 1-1,5 kog tezine... i svi su prilagodjeni za internet...tj imaju wireless (za hot spot u kaficima ili lokalne mreze u kutji) i imaju lan, za povezivanje direktno na drugi rachunar ili adsl.
Uglavnom dolaze sa linuksom ili windowsom....i nemaju dvd chitach i rezach...

Cena je uglavnom oko 30 hiljada...s tim da neke toshibe i hp modeli budu po 40-50 000 din.... Najpopularniji su acer, asus, fujitsu siemens user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 15:46:18   
dunja RR

hvala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 15:52:22   
Iva979
IZVORNA PORUKA: dunja


da li neko može da mi preporuči gde naći mali, lepi laptop i koji uzeti?, hvala......


Meni je m kupio za novu godinu, beli asus, odlican je! :) a baterija mu traje 8h
Ako ti trebaju jos neki podaci, pogledacu kad dodjem kuci da posla pa cu ti poslati poruku user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 16:59:32   
Anoniman
Ja imam isto asus...ali eee pc 1000HD meni je odlichan...pisala sam chini mi se na prvoj strani o njemu... mada....sada su sigurno izashli novije verzije mog rachunara...koje bi trebalo da su bolje.... evo mene moj sluzi 10 meseci bez problema...uskoro tju mu reinstalirati sistem...al baterija je i dalje kao na pochetku...user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
2.2.2010 17:14:52   
Snelle
Dunja, ja isto preporucujem Fujitsu, mnogo je sladak, a i kvalitet mu je odlican, ipak su Japanci - Japanci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
22.2.2010 22:38:55   
Nena81
http://www.pcpractic.rs/uporedi_proizvode/netbook-mini-laptop/3981/3830

Devojke ako se neko razume malo bolje bila bih zahvalna za pomoc. Koji od ova dva vredi tih para ? Trenutno nemogu vise da izdvojim.

Smeshkice vidim da malo bolje baratas HELP please.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 8:43:02   
Anoniman
U ovom sluchaju uzela bih HP.... nemam sad vremena ...posle tju obrazloziti odgovor....user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 9:24:43   
Anoniman
Mislim da je u ovom sluchaju HP bolji.... iako su im skoro indentichne konfiguracije....hp ima bolju grafiku...i bolji monitor.

Ni jedan od ova dva laptopa nisam videla uzivo...pa ne mogu da procenim koji je fizichki bolji....ali shto se tiche konfiguracije.....hp prednjachi..a chini mi se da bi trebala da imash 2 god garancije na HP user posted image


A neeeee....sad sam pogledala.... HP ima slabu bateriju.... user posted image   S obzirom na ono shto si napisala u PP....ipak je bolji asus.... 3 sata je malo za to shto tebi treba.... a asus tje izdrzati najmanje 7 sati aktivnog rada....

Mozda sam te malo zbunila sad.... al proceni sama shta ti je potrebnije.... za nijansu bolja grafika (nishta merljivo golim okom) kod  HP-a  ili duze trajanje baterije kod Asus-a ? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 9:32:14   
*Alexx*
Ne znam za šta ti treba, ali ja glasam za HP.
Ja još ni kod jednog laptopa nisam videla da traje baterija stvarno 7 sati. Međutim, pošto nemam iskustva sa 10-inčnim laptopovima (ja sam 15-inch girl user posted image ), možda je to tako kada su manje dimenzije u pitanju. U svakom slučaju, ja sam sucker za grafiku, i za brend (eto, priznajem). A laptop mi nikad ne treba negde u sred polja, ili u kolima, pa da nemam struje.

Verovatno se Smeški razume bolje, ja davno nisam gledala hardver user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 9:36:57   
Anoniman
Pa ja imam 10" asus.... i baterija mi traje 4h....toliko je i pisalo kad sam ga kupovala.... a ovom asusu bi trebala josh duze da traje...jer ima procesor koji troshi manje od mog (moj je celeron...a ovo je atom) a baterija ista....znachi automatski treba duze da traje.... pa i 4h potpune autonomije je bolje nego 3 sata stand by...odnosno 1,5h aktivnog rada....

Meni moja baterija zatreba kad odem na pecanje sa dragim...pa se smorim i ukljuchim film da gledam.... ili kad odem na pice sa drugaricama u kafic...pa se okachimo na hot-spot.... 3h za chas prodje.... user posted image A i super je fora izatji u sred leta na dvorishte i biti na netu...bez kablova..... user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 9:56:17   
*Alexx*
Eto, pretpostavila sam da je Smeški u toku user posted image Moji svi laptopovi su imali jake procesore, jaku grafiku, dosta memorije, bla bla - treba mi zbog posla, tako da meni baterija skoro ništa ne znači jer se brzo potroši (1.5h aktivnog rada MAX).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 10:00:37   
Nena81
Hvala devojke. user posted image

Treba mi kada odem van grada sa decom kod roditelja, a to ce sad biti cesce nego inace jer ce suprug vise poslovno putovati, pa da imam net, malo forum, mejl, FB, sinu da pustim crtani.. eto toliko.
I da za put od 4h voznje treba klince zanimati sa necim !

A da li bi mogla sa njima da koristim 3G internet, npr uzela bih telenor paket? Da li ovi mini to podrzavaju ?

< Poruku je uredio Nena81 -- 23.2.2010 10:08:02 >


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 10:10:35   
Nena81
Smeshkice user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 10:18:14   
*Alexx*
To za internet moraš da pitaš u prodavnici, ili u Telenoru.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
23.2.2010 10:29:26   
Nena81
U Comtrade imaju ponudu stvarno smesna cena za ovaj mini ali uz MTS paket 3G internet uz ugovor na 2 god. A kod mojih u Ivanjici je slab signal tog interneta bolji je Telenor.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pomoc u kupovini notebook-a
1.3.2010 17:42:58   
Anoniman
Moje iskustvo sa tim telenor i mts interentima je katastrofa user posted image

Sa telenorovog mi je trebalo 15 minuta da uchita naslovnu stranu blica....a josh je bio signal odlichan...shta bi bio da je bio losh....

No...necu da sudim....mozda je dole u Srbiji bolja pokrivenost.... s tim da mislim da je taj net skup... jer 2 ili 5 gb koliko daju je smeshno malo....a platish ga jako puno... mislim da se ne isplati...

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here