|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:12:06   
Cipelicka
Nisi radila laparoskopiju? Ona ti je zakon za jasno stanje jajovoda.

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:15:41   
suncica83
IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Nisi radila laparoskopiju? Ona ti je zakon za jasno stanje jajovoda.


jesam radila pre 5 god..ali me to boli posle laparoskopije..i ta doktorka mi je rekla da su mi to napravili na laparaskopiji...pokusavajuci da ga otpuse prosirili su ga...od tad me stvarno boli...ja sam nepromisljeno isla na laparo..trebala sam jos da sacekam jer nisam imala redovne odnose posto mi je mm bio u inostranstvu... makar da sam imala redovne odnose godinu dana pa da krenem na ispitivanja...ali sta je tu je..sve ostalo mi je ok..sad sam ubedjena da mi taj jajovod pravi problem

< Poruku je uredio suncica83 -- 14.9.2014 11:16:55 >


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:26:04   
Sanjalica1980
Cipelicka, super. Sada ce to biti dobro. user posted image
Pokusaj da se opustis i da uzivas. Ja navijam od sve snage.

Ja sam ti radila 5 vto. Prve tri sam bila malo napeta ali me negativni rezultati nisu previse zabrinuli jer znam da ne mize svima iz prve da uspe.
4 sam vec bila u panici i kada sam cula negativne rezultate plakala sam bas dosta.
E onda mi je nesto kliknulo u glavi i bila sam vec popiz...a i rekla da me bas briga. Bice kako bude.
Nisam se ni spremala za fet, trenirala kao budala i radila od ujutro do uvecer.
Na fet sam dosla bukvalno sa treninga. Bas sam bila indiferentna.
Na kraju je vto uspela i evo mene sa dve bebice u stomaku.

Naravno kada sam videla pozitivnu betu onda su izasli drugi strahovi. Nisam mogla da verujem da je uspelo. Ja imam 34 god.

Znam da si zabrinuta, tacno znam kako se osecas ali pokusaj da se iskljucis.

Saljem ti user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:36:57   
Cipelicka
Suncice a sta sad mozes da uradis povodom toga? Je l' preporucuju nesto pre vto?

Sanjalice, to je divno... uzivaj sa bebicama... bas ja pricam sa mm... da mi neko kaze ''e uspece ti sedma ili osma vto'' pa da cutim, trpim i cekam. Ovako, zivim u neznanju i muci me hiljadu pitanja za koje niko nema odgovor. Jeste vi imali neki konkretan problem?

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:48:01   
suncica83
IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Suncice a sta sad mozes da uradis povodom toga? Je l'' preporucuju nesto pre vto?

Sanjalice, to je divno... uzivaj sa bebicama... bas ja pricam sa mm... da mi neko kaze ''''e uspece ti sedma ili osma vto'''' pa da cutim, trpim i cekam. Ovako, zivim u neznanju i muci me hiljadu pitanja za koje niko nema odgovor. Jeste vi imali neki konkretan problem?


pa ako je doktor odgovoran nece mi raditi vto ako imam hidrosalpinx ili hronicnu upalu jajovoda..u utorak idem na 3d ultrazvuk kod jedne doktorke u maksima gorkog..cula sam da je dobra..videcu sta ce mi ona reci..2 okt imam zakazan ultrazvuk kod prof garalejic...videcu i sta ce mi ona reci..secam se price jedne moje koleginice..njena mama nije mogla dugo da ima decu..kada su joj odstranili jedan jajovod (koji je sigurno bio problematican da tako kazem) odma je posle toga ostala prirodno trudna..i sa vise strana sam cula..i dr mi je rekla da necu moci ni prirodna i sa vto ostati trudna ako imam hidrosalpinx..ili hronicna upala..pa zamisli ako tu postoji zariste..naravno da ce da smeta..a meni su i konstantno povecani leukociti..i nisam znala zbog cega...iako me to stalno boli na desnoj strani...boli pa prestane..boli pa prestane..ali to je ono kad slepo verujes doktorima..pa nisam obracala paznju na to..jer mi to nisu rekli ranije...a kad mi j dr to rekla prvi put..onda je pogledala moje prethodne ultrazvuke i rekla pa da evo vidi se i ovde hidrosalpinx...ma sta da ti kazem...jednostavno sam shvatila da se oni ne udubljuju bas

< Poruku je uredio suncica83 -- 14.9.2014 11:50:06 >


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:54:20   
Sanjalica1980
Kod mene su bili problem jajovodi. Imala sam hidrosalpings sa obe strane.
To je laparaskopski sredjeno ali su se rane slepile i nisam mogla prirodno da ostanem u drugom stanju.
Ja sam imala srece sto imam dosta jc tj. posle laganije stimulacije smo dobili 12jc od toga smo imali 9 blasti ali ni jedna se nije primila.
Prva vto je radjena u Genesisu i nakon toga 2 fet-a. Kada smo potroslili te blaste otisla sam u Jevremovu. ( cisto zbog promene )
Druga vto je radjena u Jevremovoj. Tu smo dobili 5 blasti.
Jedini problem je sto posle toga dobijem veliku hiperstimulaciju. Zavrsila u bolnici i odgodjen transfer. Zatim sam radila jos dva fet-a i taj drugi je bio ok.
Imam jos dve blaste na cuvanju kod njih.

Ja ne znam zasto nije htelo. Imam mali problem sa stitnom ali sam pod terapijom.

Bice i kod tebe ovaj put dobro.

Saljem ti puno bebi prasine user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 12:00:01   
suncica83
meni j levi jajovod izrazito prohodan i zdrav..tako je bilo na laparo...ali citala sam da se hidrosalpinx prenosi i na drugi...ili ako je hronicna upala da se isto siri i renosi na drugi..ne znam..nadam se da mi je levi ostao sacuvan..znate kako ja cu jos malo da odustanem od svega..ali...pre toga cu otici i ubediti ih da mi pre nego sto odustanem izvade desni ( problematicni) jajovod..necu zavrsiti na ovome...i posle toga ako se desi desi ako ne sta da radim...ali necu zavrsiti na ovome..na kraju necu ni da drzim to zariste u org

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 18:03:36   
Cipelicka
Suncice, jesi sigurna da na 3d ultrazvuku mogu da postave pravu dijagnozu? Citala sam da je taj hydrosalpinx opasan problem i da moze da napravi veliko zariste.

Sanjalice, kod kog si doktora u Jevremovoj? Super su ti embrioncici cim stignu do blaste.



< Poruku je uredio Cipelicka -- 14.9.2014 18:04:17 >

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 18:13:24   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Suncice, jesi sigurna da na 3d ultrazvuku mogu da postave pravu dijagnozu? Citala sam da je taj hydrosalpinx opasan problem i da moze da napravi veliko zariste.

Sanjalice, kod kog si doktora u Jevremovoj? Super su ti embrioncici cim stignu do blaste.




pa ne znam..ali ako ga je videla dr na obicnom ultrazvuku...racunam na 3d ce moci bolje da se vidim...ja za hidrosalpinkx nikad pre nisam cula...a posle laparo me boli ta desna strana..ja sam laicki razmisljala mozda se zaglavi jc u njega posto je zapusen pa zato me boli...i doduse nikada se nisam zalila ni kod koga da me to boli...kad sam vadila krv zadnji put bas sam razmisljala sto su mi leukociti malo povecani... ma nista ne znam..videcu sad sta ce mi recu na ta dva ultrazvuka...


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 18:38:09   
Sanjalica1980
Cipelicka ja sam prvi fet radila kod Milice Ilic a drugi sasvim slucajno kod Milice Janjicijevic. Radila mi je dva uz jer je moja bila na odmoru i na kraju je ona zelela da zavrsi sve a ja sam to i htela da pitam da li moze.

Blaste su bile stare 6 dana. Kada su ih odledili i pripremili na slici se videlo da su krenule da se izlezu iz one opne. Od ukupno odledjenih 11 blasti samo jedna nije prezivela.
Zato sam se i ja pitala sto nece ali dobro sada je htelo.

Jedva cekam tvoje vesti. Da nam javis user posted image

Suncice kada budes sada na ovom uz koji placas insistiraj da te dobro pogleda i ne izlazi iz kancelarije dok ne dobijes neke odgovore. Mora da se vidi ako ga ima.
Inace hidrosalpings se stvara i prazni u matericu zato sprecava implantaciju.
Ja sam se bojala da ce mi se vratiti dok ne odradim vto. Meni su jajovodi zatvoreni sa obe strane i postojala je ta mogucnost ali smo pratili.

Javi se u utorak da vidimo sta ce ti reci.

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 18:43:16   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Cipelicka ja sam prvi fet radila kod Milice Ilic a drugi sasvim slucajno kod Milice Janjicijevic. Radila mi je dva uz jer je moja bila na odmoru i na kraju je ona zelela da zavrsi sve a ja sam to i htela da pitam da li moze.

Blaste su bile stare 6 dana. Kada su ih odledili i pripremili na slici se videlo da su krenule da se izlezu iz one opne. Od ukupno odledjenih 11 blasti samo jedna nije prezivela.
Zato sam se i ja pitala sto nece ali dobro sada je htelo.

Jedva cekam tvoje vesti. Da nam javis user posted image

Suncice kada budes sada na ovom uz koji placas insistiraj da te dobro pogleda i ne izlazi iz kancelarije dok ne dobijes neke odgovore. Mora da se vidi ako ga ima.
Inace hidrosalpings se stvara i prazni u matericu zato sprecava implantaciju.
Ja sam se bojala da ce mi se vratiti dok ne odradim vto. Meni su jajovodi zatvoreni sa obe strane i postojala je ta mogucnost ali smo pratili.

Javi se u utorak da vidimo sta ce ti reci.
[/quote

sanjalice javljam vam obavezno..cula sam za nju da hoce da saslusa i da je jaaako detaljna


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 19:33:36   
Cipelicka
Sanjalice, ja sam kod iste doktorke, Janicijevicke i jako mi prija. Svidja mi se sto ima strpljenja da objasni jer sam ja uvek puna pitanja. Nekako mislim da doktor treba da ima tu osobinu i strpljenje da sve lepo objasni pacijentu. Ilicka je nekoliko puta menjala i ona nema te osobine, tako da sam bas pravu doktorku izabrala.

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 19:40:23   
Sanjalica1980
Jeste i meni se vise dopala. Jako je pozitivna. Drago mi je da sam mogla kod nje sve da odradim.

Odmori i mazi tibu user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 19:42:47   
17 joka
Cipelicka, dr. Janicijevic se i meni dopala tako da verujem u uspehuser posted image

Suncice javi kako je bilo na UZ

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 19:48:08   
suncica83
kazem vam da dobro poznajem jednu sestru iz jevremove...kad sam je pitala ko je dobar od dr prvo mi je rekla za janjicevicku..onda kad sam je pitala za garalejic..arsic..rekla mi je svi su dobri..svi se jako trude..ali mi je prvu janjicevicku pomenula...nesta mi je rekla da je ona kod njih stalno zaposlena...

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:05:07   
17 joka
Koju sestricu poznajes ja sam ih tamo sve upoznalauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:16:28   
suncica83

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Koju sestricu poznajes ja sam ih tamo sve upoznalauser posted image


slavicu

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:16:40   
Cipelicka
Super nam je doktorka user posted image

Ja danas nemam nikakve simptome user posted image Nista ne boli. Vise volim kad me bolucka sve zivo.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:24:53   
17 joka
Slavica je superuser posted image

Cipelicka, pokusaj koliko god je moguce da neobracas paznju na simptome sve to moze biti a i nemora, zato sto opustenije da cekamo lepe vestiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:26:29   
anita
Cipelicka i ja sam imala tripove kad me nista ne boli sto me ne boli, kada me nesto bolelo da li je dobro sto me boli. Odmaraj i mazi tibu.
Kada radis betu?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:38:13   
Cipelicka
Hehehe, bas to, kad boli da li je dobro da boli a kad ne boli sto ne boli user posted image

Meni je tek 4 dana posle transfera, ima da se nacekam do bete.


(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:47:18   
17 joka
samo isplaniraj vreme, zaokupraj se necim i proci ce ti dani do bete

znam koliko su ti dani dugi , ali i osecam da cxemo se sad radovati user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:48:27   
anita
Cipelicka samo pozitivno razmisljaj, sto vise odmaraj i bice sve ok.
Ja jako navijam da beta bude velika. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:49:56   
Sanjalica1980
Cipelicka tako sam i ja a kada je beta postala pozitivna opet sam se nesto tripovala. Evo i sada u 18 nedlji se tripujem sto vec ne osetim bebe.

Meni nikako ugoditi. Kako god okrenem, ne svidja mi se kada boli a i kada ne boli user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 20:53:58   
Cipelicka
Joooj, lude zene smo mi user posted image nikako nam udovoljiti user posted image

Setam, citam knjige, gledam fillmove, igram igrice. Bolje od toga ne mogu user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here