|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 14:05:15   
Peace*
milicicak user posted image

Azra, probaj ovo KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 16:27:11   
Azra_
Peace, hvala ti! Ja inače nisam ni spretna, a plus neiskusna sa testom, ovaj pokušaj je bio dugotrajan, jako me je izmorilo-kažem, kad nemaš rutinu i tehniku sve propada. Morala bih još puno da vežbam. Meni testa generalno ne idu od ruke. I kud ispadoše hrskave i tvrde?!!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 18:45:04   
Peace*
Ni ja ne znam. Ovo je recept koji je uspeo iz prve. Samo jednom su bile malko tvrdje al nikada hrskave. Probaj

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:10:55   
Anoniman
Moje integralne u bile malo tvrdje, a klasicne odlicneeee! Premekaneuser posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:18:20   
Klarita
Opaaaa, podsetiste me na ove kiflice...sutra mesenje opetuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:22:40   
Misha i Ljisha
ko je kupio svez kvasac i maslac??? A ko? KO? Pa moj muzuser posted image . Znaci ovih dana su na redu eto ove cuvene kiflice.

Nego moze to sa maslacem ne?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:24:46   
Klarita
user posted image mislim da ce ti "lose" buduuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:25:55   
Misha i Ljisha
jaoooo prorocice nemo me nervirasuser posted image . Mm se zakleo da vise nikad nece kupiti margarin pa ne vredi ni da mu kazem da ga uzmeuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:28:34   
milicicak
MiLj, bas ce biti lose sa maslacem user posted image a mogu i sas mast da se prave user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:29:57   
Misha i Ljisha
ijuuuu sas mastuser posted image , ta to cemo na zimu kad bidne masti sad nemamo. Imam samo neku uzegluuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 22:34:09   
Klarita
Nemo' uzeglu, leba tiuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 23:39:48   
Mala Elena
A posto imam tonu s uvog kvasca, koliko bi njega islo umesto kocke? Ima li ko predstavu? Ili da ipak kupim kocku?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.11.2014 23:53:10   
Azra_

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ni ja ne znam. Ovo je recept koji je uspeo iz prve. Samo jednom su bile malko tvrdje al nikada hrskave. Probaj


Pa dobro, onda mogu da probam. Ili još bolje, da dam mužu, on bolje barata sa testom.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.11.2014 0:00:09   
Klarita
Azra, slobodno, ja sam isti slucaj kao ti. Nisu ni meni bile ne znam ni ja, ni priblizne kao UM i ostalim devojkama, ali su bile itekako jestiveuser posted image oprobaj se jos jednom, vrede...ova UM nas prosvetliuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.11.2014 1:05:24   
Azra_
Ja valjda idem linijom manjeg otpora. Što da džonjam kuhinji i oklagijam 3 sata i budem mrtva, kuhinja u haosu, dete kenjkavo, kada lepo mogu do pekare, ili neki ketering i rešim stvar. A pri tom, nisam neko ko je lud za kiflicama. Nego eto, baš sam htela da probam, zbog deteta. Kada me prođe faza razočarenja, krećem u nove pobede.



_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.11.2014 1:15:58   
mati
Ja sam ih jednom pravila i nisu bile lose.user posted image A moja sveki, nju jednostavno hoce testo.
Azra ko sto rece i ja kupujem... Jos kod nas u pekari sam otkrila te domace kiflice, a cena 8din/kom. Navukla sam se opasno kad god idemo u setnju na meniju su kiflice.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.11.2014 1:44:55   
Klarita
Nije mi gust da kupim, nego da mi kuca zamirise na neko jedenje ne na zaprskuuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.11.2014 10:39:26   
Peace*
Azra, što bi dete bilo kenjkavo? Posedneš dete, daš testo, malo brašna, oklagiju, modlice, i da vidiš kako će biti zauzeto. user posted image Na kraju umotate i dečije testo u kiflice, i ispečete. user posted image

Moji su juče napravili svako svoju KIFLU, a ja sam pravila kiflice. Pa ne znam kad su tako lepo večerali poslednji put. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.11.2014 13:47:00   
Azra_
Peace, gnječenje je obavezno i taj deo je odličan i najbolji deo priče, ali dok ja ovako spora, rasčistim krš, on se obično šunja oko mene, ja pazim kiflice, on zove da se igramo...

Klaro, jesi u pravu, lepo je kada zamirišu kiflice u kući. Mada, meni i dalje uživanje da bude ˝mešeno pa obešeno˝, bar što se testa tiče.

I samo da dodam, ove nam jesu ispale tvrde, ali gle čuda, ništa nije ostalo. Dakle, pojele su se.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kroasan kiflice by UM
7.11.2014 7:23:08   
Misha i Ljisha
Ni priblizno ispale kao vama na slikamauser posted image , medjutim mekane kao dusa, pojele se sve odmah. Napravila sam i slatke i slane. Ostalo je par slatkih (kod nas uvek ostane slatko a slano se prozdrne).


Iskreno mislim stvarno da je u pitanju maslac. Drugacije testo ispadne kad se pravi sa margarinom. No kazem bile su odlicne iako sam mislila da sam ih osolila dva puta haahahah...D me prekinula u pravljenju da je vodim u wc pa kad sam se vratila nisam mogla da se setim da li sam osolila ili ne. Tako da sam dodala samo kasicicu soli. Iskreno nisu bile preslane al i dalje mi je misterija da li sam ih dva puta solilauser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kroasan kiflice by UM
9.11.2014 23:50:50   
choopa choops
Pravila ih danas, ali mi nisu ispale baš dobro, tvrde su user posted image Slikala sam, staviću ovih dana sliku. Jedino što sam stavila Fidelinka brašno, ono mi uvijek bude dobro, a ostalo sve isto. E sad jedino mi je paalo na pamet da možda mi (kojima nisu ispale baš tako lijepe) stavimo previše brašna? da li je 650 mjera koja ide samo u tijesto, a za razvijanje ide još (ja sam tako radila, iako mi se činilo mALO GUŠĆE) ili je 650gr brašna ukupno, znači i za razvijanje i za tijesto? Pravila sam slane, i par slatkih za djecu, ali slatke nisam slikala. mada oni su ih ponjupali, a i ja sam ove slane, nije da se žalim user posted image ali opet mi nisu ovakve kao vama---->ljubomorna user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kroasan kiflice by UM
9.11.2014 23:56:02   
Azra_
I moje su bile tvrde. Nisi jedina.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kroasan kiflice by UM
13.11.2014 20:35:21   
Mala Elena
Pravila sam ih ponovo danas, duplu dozu bez vagice , znaci odokativno user posted image
I ispale su super! Izbacila na fb ali ovde ne mogu sa mob-a , bezveze.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kroasan kiflice by UM
30.11.2014 22:51:23   
Anoniman
Moji od vecerasuser posted image

user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kroasan kiflice by UM
30.11.2014 22:54:47   
choopa choops
UM kad si tu, aj mi odgovori na pitanje ovo gore? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here