|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.4.2015 7:29:09   
Maraj
Bebana moja beta 11.dan od feta je bila 150 i nesto. Vracen jedan embrion. Ova tvoja je oooohooohoo velika. Uporedjujuci moju i tvoju meni tvoja izgleda kao da su user posted image user posted image al dobro. Vazno da mi dodjemo do svojih ciljeva bila jedna ili dve user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.4.2015 14:38:37   
majared
duplirala se beta. To je valjda to. Sledece nedelje UZ pa da odahnem

< Poruku je uredio majared -- 30.4.2015 14:39:16 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Beta HCG - 2 deo
13.5.2015 14:22:19   
sovica27
Zdravo svima. Nova sam na ovom forumu. I imam jedno pitanje za beta hcg. Inace imam cikluse na 28 i 29 dana, mada su mi poslednja dva produzila na 30. Ovog meseca mi je kasnilo cak i preko tih 30 i na 31vi dan ciklusa ja sva srecna uradim betu. Bila sam sigurna da sam trudna. Beta stigne negativna. Ja evo jos uvek cekam da dobijem. Nemam simptome osim rasta grudi i malog zatezanja u stomaku. Da li je moguce da sam radila betu rano tj. Da li je moguce da je zbog toga sto se npr oplodnja desila 16og dana ciklusa da se usadjivanje u matericu nije desilo 31og dana kada sam radila betu, jer koliko znam beta pocinje da raste nakon usadjivanja, vec da se usadjivanje desilo 32gog dana? Unapred hvala na odgovoru.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Beta HCG - 2 deo
13.5.2015 14:28:16   
Anoniman
Sovice ako ti je O bila tacno 16dc , 31 dc bi beta bila pozitivna, jedino ako ti O nije bila kasnije

(odgovor članu sovica27)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: Beta HCG - 2 deo
13.5.2015 14:34:03   
Maraj
Sovice koliki je rezultat bete bio? Da li je bar malo porastso tj da li je bio dvocifren. Ako nije ne verujem da di trudna ako si na dan ne ocekivane user posted image rafila betu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Beta HCG - 2 deo
13.5.2015 14:41:29   
sovica27
Nije, beta je bila <0.1. Ja samo ne znam sta bi to sad moglo biti. Idem sutra kod ginekologa pa cu videti sta mi ona preporucuje. Jesnostavno i u najvecim stresovima, a imala sam ih, ja sam dobijala redovno. :( jedino to. Ako je ovulacija bila kasnije. Ja cak pijem i peruansku maku, ne znam da li ste cule za nju, ali nigde nisam procitala da maka moze da poremeti ciklus. Ona ga inace sredjuje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Beta HCG - 2 deo
13.5.2015 14:44:18   
Maraj
Nisi onda sigurno trudna ako je beta tolika.
ja sam pila macinu travu koja svima sredjuje ciklus a ja sam sa njom imala anovulatorne cikluse. Tako da moze biti i od tih cajeva svasta

(odgovor članu sovica27)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Beta HCG - 2 deo
13.5.2015 14:48:30   
sovica27
Ovo su kapsule, nije caj. Ali moguce da je to. Da mi je maka nesto uradila sa ciklusom. Da li mozes da mi objasnis sta je to sto se tebi desilo?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Beta HCG - 2 deo
14.5.2015 10:57:19   
Maraj
Ja imala uredne cikluse na 28 dana. Al od user posted image nista. Vidim zene piju očajnicu tj macinu travu za pa reko ajd i ja. Inace do tad sam imala uredne ovulacije pratila sam i bazalnom temperaturom. Od kako krenuh da pijem ocajnicu ja nisam imala ovulacije tri meseca i prejinula sam da je pijem.
Inace zene i piju ocajnicu da bi izazvale ovulaciju a kod mene bio kontra efekat. Ja mislila daj da pijem ne moze da skodi. Al nije tako cajevi znaju biti opasniji od lekova.

(odgovor članu sovica27)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 1:47:04   
sovica27
Pa kad si prestala, da li ti se sve vratilo u normalu? Da li si radila hormone posle toga?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 8:56:16   
Maraj
Cim sam prestala vratio mi se ciklus u normalu. Jesam rafila hormone i pre i posle bili su uredni.
nego ja mislila da ce mi maca pomoci da zatrudnim a ona meni izostavila ovulacije.
Naravno ne mora to tako da deluje na tebe, na mene jeste.
Samo treba biti oprezan i sa cajevima

(odgovor članu sovica27)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 13:26:58   
sovica27
Naravno da ne mora da znaci kod mene ali upravo se desava isto. Redovne menstruacije, nema trudnoce, ja pocela da uzimam maku koju svi hvale da sve regulise, a meni, evo, izostala menstruacija, a nisam trudna. Tako da zakljucujem da je to. Hvala na odgovorima.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 21:26:08   
Nina777
Moze li neko da mi prokomentarise vrednosti bete, u ponedeljak bi trebalo da idem na prvi UZ, a beta mi je danas (5 nedelja +1) vise nego dupla:
31 ti dan ciklusa: 93
33 dan: 204,7
37 dan: 1617,8 miu-ml
Pozz

(odgovor članu sovica27)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 21:54:53   
Anoniman
Nina to je to, bitno da raste, u ponedeljak ce se sigurno videti samo gestikacijski mesak, a sa 6 +2 , 3 ce se cuti srculence.

Cestitamuser posted image

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 414
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 22:02:05   
Nina777
Hvala puno, da li to ne mora da znaci da su dve bebe ako se ovako uveca 4 puta? Mislim ja bih volela...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 22:05:31   
jess021
Nina, moze biti, a ne mora. Dok ne odes na uz niko ti na osnovu vrednsoti bete ne moze tvrditi koliko ima beba.
Cestitam od srca!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 22:05:58   
Anoniman
Nina, pa ne znam sta da ti kaze, u temi inseminacija je pisala clanica mani peni pre neki dan, beta joj se vise nego duplirala, ali je juce na uz videla samo jednuuser posted image ....
Zelim ti od srca 2, javi sta je bilo. P ate cekamo u trudnickim temama :)

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 22:08:25   
Nina777
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 22:20:06   
Maslacak15
stvarno ne mora nista da znaci. Ako je to tvoja zelja drzim fige da su blizanci ali moja kuma je imala betu 870, 29 og dana ciklusa samo 14 dpo pa je bila jedna beba i to devojcica. Inace u trudnocama sa devojcicama oce HCG da bude veciuser posted image user posted image Cestitam u svakom slucaju

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.5.2015 22:53:27   
Nina777
He, he, odgovara i to tumacenje da je mozda devojcica, jer imamo deckica user posted image . Kako bude, bitno je da sam trudna user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Beta HCG - 2 deo
16.5.2015 8:41:42   
Maraj
Cestitke nina user posted image javljaj rezultate sa uz

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.5.2015 21:46:54   
lesica

IZVORNA PORUKA: Mikica8

Treba mi pomoc
nova sam na forumu,slabo se snalazim. Pa ako negde gresim ispravite me

Po poslednjoj menst. 5 nedelja i 4 dana
test urin pozitivan
danas (5 nedelja i 4 dana) beta 111,5
Od drugog dana kasnjenja menstruacije imam braon iscedak sa po malo sveze krvi,jako oskudno ali traje evo vec 5 dana,
nikakve druge simptome nemam,nista.. Da li je beta rezultat dobar za ovaj period trudnoce??



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.5.2015 21:49:15   
Mikica8
Hvalaaa
Znaci beta je dobra za ovaj period?
Nije mi ovo prva trudnoca,ali mi se sve ovo desava prvi put.
Ultra zvuk mi je zakazan za sutra, nego mi ne da mira sve ovo,jer sam ovde na forumu citala da vrendost bete
u petoj nedelji bude oko 3000,a meni je 111,6. nista ne razumem

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.5.2015 21:52:08   
lesica
Mila to je sve individualno. Najbolje bi bilo da ponoviš betu i vidiš kako raste, ali obzirom da imaš zakazan pregled porazgovaraj sa lekarom. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mikica8)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.5.2015 21:56:36   
Mikica8
Hocu,trazim sad po forumu,slicna iskustva
samo se jako slabo snalazim

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here