|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.4.2016 15:19:19   
jeca_sale
Devojke moja beta danas 133, a krvarim kao da imam menstruaciju. Ne znam vise ni sta da mislimuser posted image

< Poruku je uredio jeca_sale -- 18.4.2016 15:20:06 >

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.4.2016 15:24:10   
nikiteki
Jer si isla opet kod lekara

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.4.2016 15:32:22   
jeca_sale
Nisam ovi moji dr ovde nemaju blage veze posto je vto, a zvala sam dr koja mi radila vto, kazala da nastavim utrogestan 4x1 od 200mg, i progesteron depo amp.na treci dan da primam, i da za dva dana ponovim betu ponovo

< Poruku je uredio jeca_sale -- 18.4.2016 15:33:02 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.4.2016 20:55:13   
nikiteki
Držimo palčeve da sve bude u redu i da beta raste

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.4.2016 20:59:15   
jeca_sale
Hvala ti draga moja na podrsci user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.4.2016 21:00:49   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 5:39:18   
branki*
Jeco,navijamo da se odrzi!nema tu sad mudrovanja,strogo miruj i primaj utrogestan i progesteron injekcije i to je to.javni za betu!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 6:30:11   
serpica
Kad je vec aktuelna tema,da pitam za drugaricu,
prva beta bila 240 posle 48h skoro 1000 da li je to ok? Ja mislim da jeste,ali se ona plasi jer se povecala skoro 4 puta..to ne ukazuje na neki problem jel da?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 6:35:56   
IvanaSK RR
Serpice, jel znas koji je dan radjena beta?
Ja mislim da nema razloga za brigu.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 6:40:15   
serpica
Prva beta radjena 33dc kasnilo joj 2 dana,drugi put radjena 35dc...i ja mislim da je ok..ali rekoh da pitam.ja imam dosta iskustva s BHcg ali ovako slicno nisam imala pa rekoh da vas pitam..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 6:41:27   
IvanaSK RR
Serpice, mozda nosi blizance :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 6:49:23   
serpica
To sam i ja pomislila user posted image ona se plasi da nije VM inace joj je prva trudnoca i mnogo se raduje,uglavnom videcemo za koji dan ide na uz pa cu da javim...hvala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 7:35:03   
IvanaSK RR
Mislim da se kod VM ne bi toliko beta podizala. Neka je sa srecom.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 8:08:01   
nikiteki
Ko sto kaze ivana mozda su blizanci

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.4.2016 9:06:32   
vonavoj
Serpice,ne moze da bude VM a da beta toliko raste...sve je to ok!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.5.2016 8:58:42   
Nadja
Bila sam na vto, 15 dan od embrio transfera beta je bila 287 (25.04) pošto me samo grudi bole a stomak slabo htela sam da proverim da li raste jer se baš super osećam nisam ni umorna i 30.4 je proverim i bude 1044.

Što znači da se duplira na 65 sati umesto na 48, mada na netu često piše od 48 do 72 sata normalno.
Nadam se da je slabije jer su bete iz različitih laboratorija pa da zato ima malo odsutpanja. Nigde nema podataka koju metodu koriste u mom labu a koju u frontu da uporedim.
Sada bih ponovila u istoj labarotoriji da ne menjam stalno ali radi tek od srede a posle 1000 beta krece sproje da raste (na 96h) pa nisam sigurna da li bih dobro izračunala razliku verovatno neću vaditi punovo i izdržaću do prvog UZ koji je 16og.

Da li se nekom sporije duplirala beta a da je ipak uspela trudnoća posle?

U prethodnoj u kojoj sam imala missed (blighted ovum) duplirala se na 48h.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.5.2016 9:03:53   
wivern
Nadja bitno je da beta raste, pokusaj da se ne opterecujes sa dupliranjem i danima.
Znam tacno kako se osecas jer sam ja dva puta imala BO i to jednom iz vto postupka.
Bice to sve ok, mazi stomacic i obavezno nam javi kad cujes srculence user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.5.2016 10:57:46   
Maraj
Nadja ja verujem da je to sve ok. Trudna si i ne razmisljaj previse. I meni je tako bilo nakon vto cak su i grudi pocele da boluckaju tj bradavice su pocele da me peckaju pa prestale. Sacekaj do ultrazvuka . Mislim da nema potrebe ponavljati betu. Trudna si i to je to

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.5.2016 11:40:47   
vocicana
Nadja, ja cu ti cestitati trudnocu. Ne opterecuje se toliko dupliranjem kako ti kaze Wiv, polako, opusti se, to je sve ok. user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.5.2016 11:45:51   
Nadja
Hvala user posted image
nadam se da će uspeti.

Prošli put me je dr terao da jako često proveravam, da ne bude vanmeterična a ovog puta mi uopšte to nisu tražili nego samo da dođem kada bude uz za dve nedelje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.5.2016 11:51:28   
vocicana
Samo osmeh na lice, ja sam licno toliko pozitivna bila od kako sam saznala da sam trudna, ni jednog jedinog trenutka nisam pomislila na lose i da ce nesto naopako ici. To govorim van onih izliva nervoze, nezadovoljstva, cmizdravosti i ostalo.
Zelim ti sve najlepse, uzivaj u user posted image jer vreme ide, odmaraj i radi sve ono sto mislis da ti prija. Nagrada ti stize krajem godine, pa ces onda tek uzivati.
Ljubimo tebe i taj mesak u pupi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Beta HCG - 2 deo
3.5.2016 14:26:11   
17 joka
Nadja, Cestitam bice to sve superuser posted image

nevalja da beta raste pada raste itd, nije svako isti nedupla se ni beta svakom isto neopterecuj se brojkama cekamo UZ i lepe vestiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Beta HCG - 2 deo
3.5.2016 14:29:42   
nikiteki
Cestitam nadja

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Beta HCG - 2 deo
3.5.2016 16:28:09   
Nadja
Hvala user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Beta HCG - 2 deo
3.5.2016 19:29:18   
zece
Nadja cestitam ok ti je beta

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here