|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.7.2017 14:32:30   
anuksunamun
"Začepljenim"... meni su ih prođu ali pre skoro devet godina i trk u poslednje dve i po godine mi se dešavaju trudnoće .. pre toga jedna uspešna vantelesna i jedna uspešna prirodnim putem...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.7.2017 14:33:13   
degu
Anuk prirodno si zatrudnela? Ajde draga drzim fige da ipak ovo ispadne dobro.
Pa nisam znala ni da ti je druga trudnoca prirodna. A ti si oduvek verovala da se to moze desiti, secam se kroz maglu da si pitala nekad jel se mogu "otpusiti"

< Poruku je uredio degu -- 27.7.2017 14:38:11 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.7.2017 14:38:17   
anuksunamun
Ma da prirodno već drugi put u četiri meseca ... a i Vuk je prirodno ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Beta HCG - 2 deo
28.7.2017 12:58:12   
degu
Anuk javi se!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.4.2018 19:10:23   
bibiboom
Evo da vam napisem moje iskustvo koje jos traje.kako ce se zavrsiti ne znam al ide ovako.receno mi je da tek 16 dan od transfera uradim test.
Ja 13 uradim kucni jedva se nazire druda crta i to na hopersenzitivnom testu gde se rezultat ocitava vec preko 5 i ceka se 20 min.
16 dan odradom drugi user posted image odem da radim betu ona 88.hmm mala .i agonija krece 113,123 posle ovog zovem ginekologa sva isprepadana ona odradi Uz ja 5+1 po njihovom Uz 4+1 (g.mesak 3 mm sa sumnjivom z.kesom) drugi vracen plod nazire se formacija od 1.5mm.smirim se malo.kaze doktorka radi ujutru betu trebalo bi da predje 200.a da d-dimer malo povisen i primam fraxiparin 0.6
Odem ja unutru u lab.odradim.posle par sati stize rezultat beta 130 a ja se oduzela,pomodrela nije mi do zivotauser posted image
Zovem doktorku ona kaze imas terapiju za 7 dana uradi betu i da radimo Uz.
Ja nazovem drugu koja je strucnjak za vto i radi pripreme ona mi zakaze za sinoc Uz.reko ajde da cujem jos jedno misljenje.krece ona vidi aj da pogledamo Uz al moj savet ti je prekini terapiju za 3 dana ces dobiti.a na uz nista se ne vidi.imam miome male ??? Da napomenem da me vodi inace privatan lekar i da nikada nisam ni imala miome niti cvoreve sta vec.i kao da nije ivf pa da nagadjamo kad je bila oplodnja.slusam ja i kazem sebi ova lupa ko Maksim po diviziji.izadjemo i muz me tesi ajde bitno je da si ostala trudna iz prve.verovatno plod nije dobar.reko ti stvrno milis da ja verujem ovoj i da cu tako uraditi.reko danas je 6 dan od bete idemo da je uradim i d-dimer.odem ,odradim i sad ocekujem rezultat tipa 0.
Stize meni beta 300 ,d -dimer sisao ispod gornje granice.Beta pocela mnogo brze da raste.
Zovem svoju doktorku i kazem ja sym u soku al meni beta ne pada.ona kaze ne vadi je vise dodji na uz u ponedeljak.
Nemojte slepo slusati lekare .mnoge male bete su dale savrseno zdravu decu
Idemo dalje u borbu ...jos nije kraj.Ako ga i bude u Septembru pravac Prag

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.4.2018 22:25:00   
vocicana
Bibibom, najezila sam se citajuci tvoje iskustvo. Neka je tebi a sreom, miomi ne daju betu 300.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bibiboom)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.4.2018 22:30:22   
bibiboom
Vocicana svi smo drugaciji i nije sve po ps-u.Al treba imati dobrog lekara kojem verujes.Moja doktorka je spasila zaovi trudnocu jer su je lekari savetovali da pod hitno abortira bebi ne kuca srce.na kraju je bilo potrebna samo jedna nedelja i srce je zakucalo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.4.2018 23:46:12   
bibiboom
Epilog moje price je .plod je stao u razvoju.Beta je za 6 dana sa 130 porasla na 300 ali to je nedovoljno za 6 nedelja i 5 dana.ukinuli smo terapiju i molimo se za user posted image da ne bi morala na kiretazu.
Samo znam da na dalje kada mi vrate embrione ne mrdam iz kreveta
Idemo dalje od jeseni ponovo.

(odgovor članu bibiboom)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.4.2018 23:51:46   
bibiboom
A da zaboravila sam da napisem.Miome nemam niti cvorove po materici.gospodja kod koje sam isla na dodatnu konsultaciju je verovatno sebi pravila pristu da ako se odlucim da me ona sprema za Prag da moze da me odrapi.a nemam ni uvecane jajnike sa mnogo zutih tela.shvatila sam da je moj ginekolog najdivnija na svetu,voli svoj posao i veoma je posvecena.Ne menjam je user posted image

(odgovor članu bibiboom)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 15:25:11   
peca
Pozdrav :) Ja sam totalno izgubljena I istripovana oko ove bete. Uz imam u ponedeljak a kako znate danas je ipak "tek" subota :D Radila sam betu 13og dana kasnjenja menstruacije (zadnja bila 20.04.) To je bilo prekljuce oko 16h. U euromedici rezultat je bio 24400 (I nesto sitno to nema veze valjda) posto imam problema sa stitnom zlezdom I morala sam da radim hormone za nju, I rekoh aj da uradim betu opet ali ovaj put u konzilijumu rezultat je 26900, radjeno danas oko pola 11 ja sam ocekivala da ce se duplirati, posle sam skontala da nije proslo punih 48h. Sad nisam uzela u obzir da su dve razlicite laboratorije u pitanju I ne znam sta da mislim :/

< Poruku je uredio peca -- 2.6.2018 15:27:42 >


_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu bibiboom)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 15:36:01   
bibiboom
Polako nemoj se nervirati.Betu uvek moras raditi u istoj labaratoriji jer se rezultati mogu razlikovati.Beta je velika i to je ok.polako sada

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 15:38:44   
IvanaSK RR
Pa da, trebala si raditi u istoj laboratoriji. Beta je dosta velika... Srećno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bibiboom)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 15:45:19   
peca
Da, skontala sam to I ja, ali opet koliko moze da se razlikuje od lab do lab. Jeste ona velika,ali ako treba da se duplira nije ni blizu. Neka devojka je ispred pisala u 7'nedelji da joj je beta oko 5500, I ja bi trebalo da sam 7ma nedelja. Verovatno se bzvz cimam, ali eto imala sam dva spontana, godinama cekam da ovo dozivim I verovatno sam bespotrebno paranoicna, znacu u ponedeljak, al crvici crvici, kud je I radih :P

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 16:03:19   
degu
Peco kad je tolika beta vise se ne duplira ravnomerno, samo raste, to dupliranje je kod onih manjih beta kod par dana kasnjenja u 5.nedelji. I velike su razlike od laboratorije do laboratorije, sve ce biti ok!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 16:08:08   
peca
Hvala degu user posted image lepo je videti te (vas opet) user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.6.2018 16:24:03   
Maraj
Peco user posted image super je ta beta. Uzivaj user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 20:44:48   
MasnaMasnica
Ovako treba mi pomoc ,ne za mene🤣, beta 8000 ,6 dan kasnjenja. Ukazuje na viseplodnu trudnocu ili?

Peco cestitsm! Ljubi te um!💙💙💙

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 6.6.2018 20:51:06 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 20:52:32   
Ana RR
Hm, pa ne znam... može da bude. Ne sećam se koje su vrednosti. Meni je bila oko 1500 dan posle očekivane menstruacije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 20:54:21   
peca
Oooo UM to si tiii :) Eto imas ekskluzivnu vest, samo pssst :) Bila sam na uz nije se culo srculence, cekam da zakuca pa da rasirim celom svetu :) Ona moja dr nije normalna u d.z. moram negde privatno da odem :(

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 20:54:57   
jess021
UM, ne mora da znaci a moze biti. Znam da glupo zvuci ali je tako.
Zavisi kad je bila ovulacija, odnosno zacece.
Do uz-a ne moze nista da se zna.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 20:56:01   
MasnaMasnica
It is me Lekler🤗🤣. Bice bice navijam!🤗
Hvala Ana javice se i Maslacak nadam se.
Hvala Jess cekam da mi jave za uz da li su isli sa ovolikom betom moze da se vidi t ili ne?

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 6.6.2018 20:57:52 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 21:00:03   
jess021
Sa ovolikom betom sigurno moze da vidi na uz.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 21:23:46   
Maraj
Masnice moze da bude ali i ne mora

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 21:24:34   
MasnaMasnica
Hvala na odgovorima.🤗

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.6.2018 21:33:21   
Maslacak15
UM stvarno ne mora da znaci. Nije to mnogo visoko, zavisi kad je bila ovulacija. Ajde bas javi radoznala sam.user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here