|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
24.1.2024 19:16:15   
Takitaki1
Okeej hvala na savetu drage zenee, jako sam nestrpljiva i morala sam je uraditi i bas pokazala negativno ali znam da je rano. Javicu sta se desava kada budem uradila sledeci put 😘

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 0:52:55   
Anoniman
Cao devojke, Poslednji ciklus sam imala 20.12.2023., naredni je trebalo da bude 17.01., medjutim nista od toga.Dva negativna testa radjena 23.1. i 24.1., rezultat bete 0,2, takodje negativan.U decembru (11.12.) godisnji pregled kod ginekologa, svi rezultati idealni. Ciklus mi kasni vec 10 dana, a uvek je na vreme, dan-dva gore dole. Da li bi trebalo da ponovim betu ili ne? Cak i da je ovulacija kasnila, moje misljenje je da je beta uradjena na vreme i da nije bilo rano, medjutim nemam nikakve simptome da cu dobiti, osim sto me malo boli stomak i poslednjih nedelju dana se osecam preumorno. Citala sam da je moguce da u laboratoriji nekada pogrese, pa mi nije svejedno. A testove sam radila popodne, ne ujutru. Izvinite na duzem tekstu 🥹💞

(odgovor članu Takitaki1)
  Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 8:34:28   
nata11
A da radis test ujutru?Morao bi pokazati. 

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 9:07:35   
Srecko47E
Ako si trudna,tst ce ti pokazati i da ga uradis u pola noci.Pogotovo sto ti ciklus kasni deset dana.

Meni je doktor rekao da je ok kasnjenje do 14 dana,max 16 a onda da se javim da proverimo sta se desava sa hormonima.
Najbolje idi na UZ, da se proveri razlog kasnjenja ako nije trudnoca.

Pokazala bi i beta,ispak je to deset dana,nije dan,dva.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 9:29:01   
Takitaki1
Drage zene cula sam se sa doktorom rekao mi je da radim betu u ponedeljak. Znaci zadnja mens pocela 28.12.2023 a dobijam na 29-30 dana sto znaci da sam trebala dobiti 25.01 ili 26.01 nikad mi ne kasni uvek dodje i dan ranije. Da li da radim betu ili test u ponedeljak? 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 9:37:39   
IvanaSK RR
Ja bih uradila betu, tada ces 100% biti sigurna. Generalno bi i test pokazao, ali je beta sigurnija. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 9:41:02   
flamingos
Moj predlog je da uradiš betu.Očekujem lepe vesti.Srećno!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 11:36:03   
17 joka
Beta je najmerodavnije uraditi tako rano  srecno 🍀

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 12:26:21   
Takitaki1
Okeej drage devojke uzela sam test jer radim prvu smenu i ne mogu stici u laboratoriju uzecu test i uraditi ga ujutru pa cemo videti a u ponedeljak betu. 😘 I ja se nadam da ce biti 🟰 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 13:04:54   
17 joka
Betu mozes da radis i popodne brzo budu  gotovi rezultati a sigurnije od testa da se netraumiras bzv.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 17:20:39   
Takitaki1
Drage moje ja uradila test cim sam dosla sa posla u 3 sata popodne i pokazao 🟰 😍 a 22og januara beta 0,1 znaci bilo je rano 😄

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 19:27:27   
17 joka
Bilo je prerano. Proverite betu svakako bar popodne.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 19:30:41   
17 joka
O da i cestitam od srca  samo ja testovima bas neverujem zato kaze beta ce pokazati pravo stanje i da li se dupla lepo.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 19:31:29   
Donna J
Pozdrav svima. Ja sam ovog meseca imala oskudno krvarenje, skoro ništa. Trajalo je tri dana.   Imala sam grčeve skoro 7 dana, blage vrtoglavice, mučnine, glavobolje, reklo bi se simptomi. Uradila sam betu koja mi je pokazala 0.200 rezultat. Sto znaci da je negativna. Buni me jer prošlog meseca kada sam je radila bila je 0.20. Imam. I dalje simptome a beta nigativna. Nista mi nije jasno. Ako moze neko objašnjenje, mozda je neko imao slično iskustvo. Hvala unapred. 

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 19:53:01   
Takitaki1
Pa u prvoj trudnoci sam isto radila ovaj test i nije me slagao, a betu nisam nikako radila i otisla sam na ultrazvuk posle 15 dana i sve je bilo u redu. Uradicu betu u ponedeljak pa cemo videti, ali imam i mucnine gadi mi se pomisao na neku odredjenu hranu i jaako bolne grudi.. 😁😘

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 20:00:28   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Takitaki1

Pa u prvoj trudnoci sam isto radila ovaj test i nije me slagao, a betu nisam nikako radila i otisla sam na ultrazvuk posle 15 dana i sve je bilo u redu. Uradicu betu u ponedeljak pa cemo videti, ali imam i mucnine gadi mi se pomisao na neku odredjenu hranu i jaako bolne grudi.. 😁😘
Divno.Čekamo i betu.Ali,ako je i sa prvom trudnoćom bilo tako u sada mora da je u redu(mislim na test).


(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 20:04:17   
17 joka
Dona  sve to je  negativna beta najbolje da odete kod dr na uz i vidite   sta se desava mozda imate neku cistu .Taki taki, zar tako rano mucnine? Grudi su  bolne bar meni od ovulacije pa dok stigne ciklus.Ma naravno nemoras ti raditi betu  ja samo kazem da  vise verujem uzivaj onda u slatkim mukama😁 cekam izvestaj sa uz pa mi se pridruzi tamo u trudnicke teme dok smo jos 2u1

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Donna J)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.1.2024 20:30:50   
Takitaki1
Daa i to bas ujutro kad rano ustanem mucnina me hvata znam i meni su bolne grudi 10 dana pred mens, ali sada je bol intezivniji bas ne smem da ih pipnem 😄Radim betu u ponedeljak pa se pridruzujem ako Bog da i na trudnicke teme. 😘

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.1.2024 12:21:49   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: 17 joka

O da i cestitam od srca  samo ja testovima bas neverujem zato kaze beta ce pokazati pravo stanje i da li se dupla lepo.



Slazem se.
Pogotovo sto vecina testove dugo stoji...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.1.2024 12:30:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Takitaki1

Daa i to bas ujutro kad rano ustanem mucnina me hvata znam i meni su bolne grudi 10 dana pred mens, ali sada je bol intezivniji bas ne smem da ih pipnem 😄Radim betu u ponedeljak pa se pridruzujem ako Bog da i na trudnicke teme. 😘
Čekam da nam javiš lepe vesti.❤️


(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.1.2024 11:28:32   
17 joka
Takitaki    jesi li radila betu?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.1.2024 18:07:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Takitaki1

Daa i to bas ujutro kad rano ustanem mucnina me hvata znam i meni su bolne grudi 10 dana pred mens, ali sada je bol intezivniji bas ne smem da ih pipnem 😄Radim betu u ponedeljak pa se pridruzujem ako Bog da i na trudnicke teme. 😘
Šta bi?Mislim na tebe.Nadam se lepim vestima.❤️


(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.1.2024 21:14:40   
Takitaki1
Drage moje sutra idem kod doktorke na ultrazvuk pa cemo videti. Javljam vam sutra kad se vratim drzite mi palceve! ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.1.2024 21:18:58   
flamingos
Držim palčeve!❤️

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Beta HCG - 2 deo
31.1.2024 10:35:22   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Takitaki1

Drage moje sutra idem kod doktorke na ultrazvuk pa cemo videti. Javljam vam sutra kad se vratim drzite mi palceve! ❤️



Samo misli pozitivino i sve ce to biti dobro. user posted image

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here