|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 21:40:13   
dijana1*
Ima li fotograf za BG? Ili svako slika za sebe?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 21:59:34   
New Mom
KK... hm, lepa igraonca, istina. Al manja, i moja asocijacija na nju su stepenice i mermer. Ja moram da razmislim jos (nemojte pogresno da shvatite, ja to gledam iz moje perspektive gde bih morala troje dece da dadiljam istovremeno).

Za Deda Mraza sam pisala na dva-tri mesta, al ne vidim da je neko to niti uocio niti prihvatio.

Slike? Ako se angazuje neko to da bude samo onaj ko ce odmah da naplati (bez obzira kad ce i ko uzeti slike). Manje vise sto je deo slika jos kod mene od prosle godine, vec sto ima dece koja su se slikala sa D. Mrazom a cije slike mame nisu htele da kupe, pa sam ja dosla u vrlo vrlo neprijatnu situaciju kad je covek dosao po pare.

< Poruku je uredio New Mom -- 24.10.2014 22:00:00 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 22:05:43   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: New Mom

Za Deda Mraza sam pisala na dva-tri mesta, al ne vidim da je neko to niti uocio niti prihvatio.



Poslala sam ponudu Željku Veseljku, čekala sam da se odredi mesto i vreme.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 22:07:41   
New Mom
Pa dobro, za tebe sam mislila da si na porodiljskom.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 22:16:58   
dunja RR
Hih, pa i jesam, uskoćim po potrebi.

Iskreno, čisto sumnjam da će pristati, ali probala. Ako ne žele reklamu, pitaću za cenu, pa vi odlučite da li njega ili ovog Deda Mraza koji predlaže Kreativni kutak.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 22:19:20   
Modessty
JA ne mogu još uvek da verujem da je za nIš sve dogovreno! user posted image Navikla sam da budemo komplikovane! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 22:24:48   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: New Mom

KK... hm, lepa igraonca, istina. Al manja, i moja asocijacija na nju su stepenice i mermer. Ja moram da razmislim jos (nemojte pogresno da shvatite, ja to gledam iz moje perspektive gde bih morala troje dece da dadiljam istovremeno).


au NM sad me preplasi i ja vodim troje dece, dva bratanca i svoju cerkicu. No ja sam se vec pripremila psihicki da cu biti tamo sa njima. Nisam nikad bila u tom Kreativnom Kutku, bas cu otici sa D u izvidnicuuser posted image . Ja sam smatrala da nisam validna da glasam s obzirom da smo mi posetili sve ukupno 5 igraonica za zivotauser posted image a od toga dve u Futogu. Tako da ako kazete da je lepo verujem vam, ako kazete da je manje verujem vamuser posted image .

I jos da napomenem da mi je zao sto se nisam utrefila na druzenjima da preuzmem slikeuser posted image .

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 23:11:12   
Azra_

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

JA ne mogu još uvek da verujem da je za nIš sve dogovreno! user posted image Navikla sam da budemo komplikovane! user posted image


Baš sam to i ja danas prokometarisala. Obično bude u zadnji čas! Igraonica Sunce nas poštedela ove godine.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.10.2014 23:48:30   
Peace*

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Meni je jako zao sto se niko nije izjasnio ni na jedan moj predlog, i prihvacen je KK a ja san rekla da neko iskusniji mora rwci dal stajeno jer ja vec par god nisam bila.
KK je drugaciji od Moglija.


Ja mislim da je Cakana kontaktirala bukvalno sve igraonice koje ste svi navodili (osim Moglija jer je puno puta rečeno da ne odgovara) i samo je KK pristao na saradnju.


Nisi valjda ovaj moj post shvatila kao prozivanje Cakane? ☺

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 0:02:43   
dunja RR
Ma jok, nego kažem da nismo imali izbora, nikakvog (u smislu saradnje, kompenzacije). I kažem da nije kontaktirala samo tvoj predlog nego sve vaše predloge (išla je po vašim postovima). Ali eto samo KK se odazvao, ostali postavljali nemoguće uslove ...

EDIT: A pre svega hoću da kažem da je dala sve od sebe da obezbedi igraonicu(e) :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.10.2014 0:10:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 0:09:19   
Didy
Ne sumnjamo. user posted image Nije zahvalno organizovati tako nešto i pri tom gledati da se udovolji većini.
Bitno da se mi družimo i da deca vide Deda Mraza. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 6:34:56   
mali_mis
KK mi izgleda bas simpaticno, naziv mi je jos lepsi user posted image Ja nisam mogla da dajem predloge, jer ni u jednoj jos nismo bili. Ja vodim mamu kao dadilju user posted image jer na mm ne mogu da racunam, nemam pojma kad on dolazi niti on to zna. Kod njega je slobodan vikend postao lutrija. A sem toga, kad bi ga mm cuvao, morala bih ja njih dvoje da cuvam user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 7:01:56   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mali_mis

KK mi izgleda bas simpaticno, naziv mi je jos lepsi user posted image Ja nisam mogla da dajem predloge, jer ni u jednoj jos nismo bili. Ja vodim mamu kao dadilju user posted image jer na mm ne mogu da racunam, nemam pojma kad on dolazi niti on to zna. Kod njega je slobodan vikend postao lutrija. A sem toga, kad bi ga mm cuvao, morala bih ja njih dvoje da cuvam user posted image


user posted image iskreno ja mislim da necu povesti mm za dadilju jer ce on tamo stalno da frkise, "Dunja pazi ovo, Dunja pazi ono", dete bi mi odlepilo, tako da cu ja da povedem mog tatuuser posted image ili brata najverovatnije.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 13:10:51   
Torbica
Ja samo mogu da kazem da su jako ljubazni i korektni, dete mi ide u Skolicu slikanja koju oni drze, vec drugu sezonu. Sigurno ce biti sve ispostovano maksimalno. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 19:27:38   
Cakana84
Drage Novosađanke, od svih igraonica koje ste navele (ne znam ni koliko tačno) jedina koja se odazvala je KK. Izuzimam Mogli koji je iskritikovan prošle godine tako da ih nisam ni zvala.

Da li neko od vas razmišlja ili ima predlog za Deda Mraza i fotografa? Isto važi i za Beograd.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 19:29:16   
lesica
Suma sumarum, najbitniji detalji odrađeni!!!
Cakana, Cakana, Cakana user posted image

A sad, onaj slatko dosadni deo, osmisliti paketiće, uklopiti cene, i saopštiti u nekom skorijem periodu konačnu cenu. Aliiii, ima još vremena.


EDIT: Caki, koliko mene sećanje služi u Bg-u je obe godine uzastopce bio isti dekica, koji je sjajan, a on ide u nekom dogovoru sa igraonicom Kmičak.

< Poruku je uredio lesica RR -- 25.10.2014 19:32:27 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 20:23:02   
dunja RR
Ja juče poslala ponudu za Novosadskog Deda mraza ali nema odgovora pa bih molila ako neko ima telefon Željka Veseljka (ne nađoh na FB stranici) da pusti Cakani na pp.

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: New Mom

Za Deda Mraza sam pisala na dva-tri mesta, al ne vidim da je neko to niti uocio niti prihvatio.



Poslala sam ponudu Željku Veseljku, čekala sam da se odredi mesto i vreme.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 20:29:52   
Adriana83
"Željko Veseljko"
021 524 106
064 27 49 516
064 14 78 701

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 22:26:35   
dunja RR
Hvala draga!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.10.2014 23:20:01   
Cakana84
Zvaću Veseljka u ponedeljak. Hvala za info.

Lesice, onda nam za Bg ostaje još fotograf. Dobro je da bar tu Deda Mraz obezbeđen, samo ću proveriti da li je ista ponuda i ove godine, mislim na cenu. user posted image

Da napomenem, izjasnite se kada želite da dođe Deka. Pričam o NS-u. Imajte na umu da počinjemo u 10h, pa naredna 2-2,5 sata. Odlučite do ponedeljka, pa da zovem Veseljka i tačno mu kažem u koje vreme da dođe. I ne zaboravite fotografa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.10.2014 0:02:56   
isidora88
bila sam danas u igraonici KK, kazu da moze da stane oko 50 odraslih i do 40 dece, ja mislim da kad bi toliko ljudi i dece bilo da bi bila guzva, mada mozda imam pogresnu procenu.user posted image
za deda mraza oko 11, pola 12h

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.10.2014 1:00:29   
Klarita
Molim vas dodajte kod mene moju sestricinu Lenu 4g i njenu mamuuser posted image dovodim i njih dveuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.10.2014 8:01:49   
serpica
Sta smo resile za Deda Mraza? kad dolazi da znam sta da kazem fotografu,kad da dodje.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.10.2014 10:20:51   
Didy
Slažem se sa Isidorom, neka Deka dođe oko 11-11:30h. Ima li neko predlog za fotografa koji ima svoju radnju, pa da tamo odemo po slike? Mislim da je to najbolje rešenje, tako niko ne bi preuzeo na sebe obavezu da skuplja pare i čuva slike godinu ili dve.
Nas već ima dece preko 30 i odraslih 40. Moraćemo biti vrlo bliski na druženju. user posted image user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.10.2014 17:50:43   
Modessty
Da javim i ovde. Bile smo danas u igraonici i gazde su super! Baš su fini i otvoreni za saradnju. Igraonica je prostrana i nema stepenica! Sve je u jednom nivou. Potvrdili su da će RR dEka biti 27. 12. u 12h (do 14h). Rekli su da deka dođe u 13h, tj da tada izađe i poigra se sa decom malo, onda paketići i slikanje.
Može grickalice ili ko šta već misli i želi da donese ili spremi. Piće i sokovi za decu ićiće iz njihovog šanka - znači plaća svako za sebe i svoje dete. Cene im nisu velike, tj tu su negde kao po jeftinijim kafićima (nadam se da će tako i ostati). Pušenje unutra nije dozvoljeno, pa se pušači spremite za kolektivno pušenje ispred lokala user posted image Šerpi i Klarita već isprobale, pa mogu da prenesu utiske. user posted image
Ako sam nešto zaboravila podsetite me.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Vasilije
solemladja

Da li vam se dopada ime Vasilije?

DA (45%)

NE (55%)


Ukupan broj glasova: 192

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here