|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:13:31   
Leptiric123
Pa ok ako je vodis pesaka naravno,i ja nekada kad ne idem kolima zimi obujem tople cizms one ravne pa se prezujem...ali u 99,9% slucajeva idem kolima, pa samo svratimo uaput na kratko jer se ona jos ne igra u parkicu ali malo procunjamo i nazad a predvece u setnju standardno...mada sad nema parka i stikli,ne ide u vrtic bar dva meseca,obzorom da se pomera sat kad dodjem vec mrak...u park sa dadiljom...:'(

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:16:14   
Ivanka 75
Imamo malo pešaka kad izadjemo iz busa, ali mi nekad presedne jer je na trotoaru kocka pa samo vrludam levo-desno jer nabijem štikle na onaj usek između kocki pa delujem ko pijana.
Bitno je da sam rešila problem, zlatne cipele stoje na poslu, ravne za štrapac.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:21:01   
Leptiric123
Joj sto mrzim tu kocku i kod mene ispred zgrsdd na parkingu vecito bockam da ne oderem stikle ta dva metra da uskocim u kola...:-(
meni je vrhunac moje ludosti za stiklama bila prosidba,jer da bi montirali u kaficu sve sto su planirali morali su nekeko mene da izvuku napolje,i ni manje ni vise mego kao mmnije dobro da oddm po cokoladicu,a ja 6.mesec napolju led,trotoar u igradnji raskopan a ja u svojim omiljenim i jednim od najskupljih cizmama....psovala sam g do trafike i nazad i kad sam usla i kad me je zaprosio i sve proslo rekla sam "Dzaba prsten ako sam odrala stiklu ubicu te " :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:23:53   
Ivanka 75
Prvo proveri štiklu pa prsten user posted image
Naravno, tim redosledom!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:26:58   
Leptiric123
Citave su :-) na sigurnom u kutiji,u krevetu na kome spavam...da ne odsetaju....sto je sigurno sigirno.
Pre neki dan sam od mame dobila fenomenalne cipele zaljubljena sam u njih...:-) a od muza patike :-) opremili me za nove radne pobede :-)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:29:29   
Ivanka 75
Ja nemam patike... a tako mi fale jedne dooobre

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mame i visoke potpetice
14.10.2014 23:45:09   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ko jos seta dete po parku u stiklama?


Ja, ponekad, kad mini bubu vodim u park pravo sa posla user posted image

mada, moje stikle nisu visoke i tanke a i ne posedujem neudobne cipele to se kod mene kupuje iskljucivo udobno user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 0:19:16   
Leptiric123
Ja sam prosle kupila.reebok inace uvek patike iskljucivo nike,i dobre su bile.reebok ali sad kad sam opet dobila nike.vidim razliku...sad su super snizenja,mozes povoljno bas dobre da nadjes...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 0:21:27   
Ivanka 75
idemo za vikend u Sofiju, tamo ću sigurno naći nešto.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 0:44:45   
Azra_


Ivančice, srećno ti bilo! Pazi da ne bankrotiraš! :-)

Ja ne pamtim kada sam obula štikle, ono, baš baš visoke... To samo u nekim prilikama kada pored te prilike i sama odeća zahteva elegantnu damsku obuću-sa štiklom. Da mi je udobno-nije. Kada sam sa detetom gledam da sam na ravnom, a i ako imam štikle da bude skroz nisko.

< Poruku je uredio Azra_ -- 15.10.2014 0:45:22 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 0:54:52   
Žapkić
Za Tininih skoro 5 godina, ne znam da li sam 2-3 puta obula nešto na štiklu kada idem negde sa njom. To bi, po mene bila nemoguća mislija, s obzirom da kod Tine i "buve imaju buve"!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 6:55:15   
mali_mis
Imam cukljeve, tako da stikle i moja stopala nisu u ljubavi. Nosila sam ih ranije, dok sam bila u srednjoj, jer mi je bilo interesantno. Sada, samo ravno. Eventualno neka mala stiklica,i to one kockaste, ona cackalica stikle ne dolaze u obzir.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 7:40:27   
Leptiric123
Ja imam drugi problem, zvuči smešno ali ja kad nosim npr baletanke imam užasne grčeve, bila sam kod lekara i usput pitala zašto mi se to dešava, objasnila mi je da je moja noga navikla na visoku štkilu i čim se spustim skroz na ravno to je neprirodno mojoj nozi, savetovala me je da nosim neku visinu između jedno vreme da bi to prošlo..ali ne ide to meni, od one srednje štkile me bole vene, tako da ve u krug...ostadoh ja u mojim viokim štiklama.
Evo jutros crne čizme sa visokom štiklom, i haljina. user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 8:35:22   
Trcosava
Ja nemam gde da obujem štikle user posted image Dok sam bila u Beogradu, radila - konstatno sam bila na štiklama. Trčala u istim. Van pameti mi je ovde da šipčim 6 km oko Bleda gde je deo asfaltiran, deo pod rizlom, deo ispreplitan korenjem drveća i blata, deo pod daskama... I crknem od smeha svaki put kad vidim ženu namontiranu (đa s detetom, đa bez deteta) kako nabada oko Bleda. Pa meni ono nije normalno.

Dakle, ne živim u gradu i ne znam kako bi bilo da živim. Možda bi i nosila štikle dok šetam kolica, ne znam. Beograd je jedno, drugo je ovo selo i Bled. ali ja svako leto redovno snesem moje sandale na štiklu u nadi da ću ih obuti user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 8:42:50   
Peace*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Moram da dodam da se grozim kada vidim "moderne" mame kako u visokim stiklama guraju kolicauser posted image


Zašto? Ako je njoj udobno i prijatno, što bi se ti grozila? user posted image



IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ko jos seta dete po parku u stiklama?


user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sledeci put kada je budem videla slikacu pa cu okaciti sliku. Celo leto je tako setala bebu.



Ne kapiram, gura kolica po parku u štiklama, ili trči za detetom u štiklama?
Jer, dok sam decu gurala u kolicima, i znala da sigurno neće hteti da izađu iz istih, i ja sam nosila štikle. Naši parkovi imaju izbetonirane staze, te to zaista nije problem. Kad su počeli da izlaze iz kolica, i to je zahtevalo trčanje za detetom po travnjaku, tad sam već birala obuću, prosto, ne želim na štikli da ponesem pola parka blata kući.



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 8:46:22   
Leptiric123
Ja mislim da brze trcim u stiklama nego patikama...ali dete i bockanje po travi stiklama nikako...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 8:47:21   
Peace*
Pa i ja sam pre dece trčala u štiklama, sad mi ne ide (probala sam user posted image user posted image ).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 10:38:52   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ja mislim da brze trcim u stiklama nego patikama...ali dete i bockanje po travi stiklama nikako...


Zar je moguce ?user posted image
Peace , svaka cast ! Oduvek sam volela visoku petu, uglavnom platforme nosim, a 10+cm u izuzetnim prilikama.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 10:45:01   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Azra_



Ivančice, srećno ti bilo! Pazi da ne bankrotiraš! :-)

Ja ne pamtim kada sam obula štikle, ono, baš baš visoke... To samo u nekim prilikama kada pored te prilike i sama odeća zahteva elegantnu damsku obuću-sa štiklom. Da mi je udobno-nije. Kada sam sa detetom gledam da sam na ravnom, a i ako imam štikle da bude skroz nisko.



Kad dugo ne nosim stikle , treba mi sat vremena uvezbavanja hoda pre izlaska hahaha ! Zato valja malo cesce nositi. Skoro videh jednu zenu elegantnu :suknja , sako ,salonke cevene lakovane mhm ! Odusevila me, izmedju dva decaka koje drzi za ruke ...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 10:50:00   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Mirkam znas kako je dobar osecaj kad prvi dan kreces na posao i obuvas omiljene stikle


Probala sinoć nekoliko omiljenih.Kako čudan osjecajjjjuser posted image Ali navići ću se brzo.
I da vam kažem koliko ja volim cipele sa visokom petom.Toliko da nemam nijedne udobne,da sam spremna da mi noge otpadnu,i još što čuda da izdržim,al kad ih pogledam sve zaboravimuser posted image I naravno ovo važi samo kad nisam sa M.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 12:13:13   
Leptiric123
user posted image user posted image rekoh ti ja mnogo dobar osecaj....

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 22:31:20   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: Peace*
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Moram da dodam da se grozim kada vidim "moderne" mame kako u visokim stiklama guraju kolicauser posted image

Zašto? Ako je njoj udobno i prijatno, što bi se ti grozila? user posted image

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ko jos set__a dete po parku u stiklama?


user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sledeci put kada je budem videla slikacu pa cu okaciti sliku. Celo leto je tako set__ala bebu.



Ne kapiram, gura kolica po parku u štiklama, ili trči za detetom u štiklama?
Jer, dok sam decu gurala u kolicima, i znala da sigurno neće hteti da izađu iz istih, i ja sam nosila štikle. Naši parkovi imaju izbetonirane staze, te to zaista nije problem. Kad su počeli da izlaze iz kolica, i to je zahtevalo trčanje za detetom po travnjaku, tad sam već birala obuću, prosto, ne želim na štikli da ponesem pola parka blata kući.


Zato sto mi izgleda ruzno, dete mi tu dodje kao modni detalj.

Gura bebu u kolicima. Nije park u pitanju nego ide ulicom i gura kolica pa dodje do kafica gde ima igraliste za decu i tu sedi i pije pivo. Ima stariju cerkicu oko 4 godine pa i nju po nekada vidim. I stavrno ruzno izgleda, saplice se po travi i kamenju. To ne moze da se opise to mora da se vidi. I nisam jedina koja je to komentarisla. Ona jedva hoda u tome.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 15.10.2014 22:33:29 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mame i visoke potpetice
15.10.2014 23:49:20   
Buba Mira
Ja patim za tim da češće nosim štikle. Ranije nisam toliko, ali sad mi to baš nedostaje. Pri tome ne mislim na povazdan štiklanje, nego uz neko odelo, poslovna varijanta, pa salonke. Volim da se namontiram tako, ali obzirom na moje radno mesto - to je skrooooz smorno, jer taman se sredim i obučem, dođem na posao i već moram da se presvlačim u uniformu. A primetila sam i da se koleginice uopšte ne sređuju, svi smo zbog tih uniformi obučeni ko za olimpijadu kad dolazimo na posao.

U poslednjih par mesci sam zbog posla putovala kojekuda, zbog nekih kongresa išla sam Milano - Pariz - Riga i mogu vam reći da sam se osećala mnogo dobro. Tih dana ko gospođa, odelo, cipelice, koferče, aerodrom, velkom, hav a najs dej, gud baj user posted image
Uglavnom, mnogo pametuješ na stranim jezicima, mnogo tripuješ da si bitan i mnogo si isfeniran tih dana user posted image

I onda se vratim u Srbistan, taksista zalepi šlajmaru na beton ispred ulaza Nikole Tesle, ja se trgnem i odmah mi nije dobro. Već sledećeg dana smrdim na zapršku i jurim Ninu po parkovima u patikama i trenerci. user posted image Ali, i to je život, i to onaj najlepši deo. user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 7:48:42   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: Buba Mira



I onda se vratim u Srbistan, taksista zalepi šlajmaru na beton ispred ulaza Nikole Tesle, ja se trgnem i odmah mi nije dobro. Već sledećeg dana smrdim na zapršku i jurim Ninu po parkovima u patikama i trenerci. user posted image Ali, i to je život, i to onaj najlepši deo. user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 8:49:58   
Lu
Pa meni baš i nije jasno kakve veze odnosno "neveze" imaju mame i štikle?user posted image
Jesu štikle ograničene samo za žene bez djece?
Ja sam nosila i nosim štikle gdje mi tako odgovara. I dok nisam bila mama nisam ih nosila u prirodu, na izlet, do prodavnice, na plažu itd.
Znači nema mi to veze imala dijete ili ne, ako idem sa djetetom u grad zašto ih ne bih obula ako bih baš tad da se sredim? Isto tako nekad ćemo u grad i u patikama ili baletankama. user posted image
Ili ja prosto ne razumijem o čemu se ovdje radiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here