|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macarons
12.12.2017 9:58:00   
madre
Ni ja ne volim kikiriki u slatkisima. Mm obožava snikers, a meni je bas user posted image nikada nisam pravila macaronse, ali ih obozavaaam!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Macarons
12.12.2017 10:02:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja ne volim kikiriki u kolačima. To mi je grickalica za uz pivo i tačka user posted image

Našla sam savršen recept za macarons, probala sam sa malom količinom i zaista su fenomenalni. Praviću opet kada budem imala malo više strpljenja nego inače user posted image

Anci, postavi nam taj savrseni recept.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Macarons
12.12.2017 13:28:50   
Ana RR
Evo ga klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Macarons
12.12.2017 13:45:37   
bojana92
Kakvog su ukusa,jel ih tesko napraviti?user posted image Nisam ih nikad ni pravila,ni probala.Lepo izgledaju.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Macarons
12.12.2017 14:00:09   
Ana RR
Ukusni su jako, tope se u ustima. U Kanadi sam ih kupovala u jednoj radnjici, raznih ukusa i punjenja i svaki je bolji od prethodnog.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Macarons
12.12.2017 15:18:08   
isidora88
Ja nisam nesto odusevljena ovim keksicima.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Macarons
12.12.2017 17:06:25   
bojana92
Jel ih tesko napraviti?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Macarons
12.12.2017 20:40:33   
isidora88
Po onom receptu sto sam videla meni je to previse komplikovano

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Macarons
12.12.2017 23:19:40   
Ana RR
Nije komplikovano ali treba strpljenja i pažnje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.12.2017 23:20:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Macarons
12.12.2017 23:26:49   
Sanjica26 RR
Prvom prilikom pravim kolacice. Dobila sam danas i jos jedan recept. Probala sam nedavno kod drugarice na krstenju i danas mi je poslala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Macarons
11.3.2018 13:12:50   
veselicaa
Nisam ih jos pravila a obozavam ih.Ana jel si stavljala samo bademe ili jos nesto?Recept deluje super jer je sve lepo objasnjeno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Macarons
11.3.2018 20:49:54   
Ana RR
Vesi, probala sam sa lešnicima i bademima. E sad ste me podsetile, mogla bih da ih pravim, baš duuuugo nisam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Macarons
11.3.2018 20:52:51   
Ana RR
Vesi, pravila sam sa lešnikom i sa bademom. Moram i ja da se podsetim, duuuugo nisam pravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Macarons
11.3.2018 20:58:42   
veselicaa
Odlicno,ja sve da probam da napravim i sve mislim da mi nece uspeti.A ovaj recept po kom pravis je bas dobar.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Macarons
11.3.2018 21:03:06   
Ana RR
Ja se nisam usudila dok nisam našla ovako detaljan recept. Ali davno sam ih pravila, tako da će i meni sad biti kao prvi put verovatno user posted image biće trema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Macarons
11.3.2018 21:05:31   
veselicaa
Odlicno je objasnjeno.Koje boje si stavljala,tecne ili u prahu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Macarons
11.3.2018 21:40:53   
Ana RR
One tečne dr oetker.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Macarons
11.3.2018 21:44:25   
veselicaa
Super,znaci ima ih svuda.Obicno koriste neke marke koje bas ne mozes u svakoj prodavnici da nadjes.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Macarons
11.3.2018 21:53:29   
Ana RR
Pa ja nisam nešto puno razmišljala o bojama, uzela sam bilo koje. Dr Oetker mi je ipak proverena marka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Macarons
11.3.2018 22:01:22   
veselicaa
Da,odlicne proizvode imaju,Boje nisam njihove kupovala,uglavnom sam one u prahu koristila.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Macarons
11.3.2018 22:08:26   
Ana RR
Ja nisam nikad te u prahu. Doduše, ja to inače slabo koristim. Letos sa kupila plavu tečnu boju jer sam planirala da šlag bojim u plavo (torta gusarski brod i more), međutim na kraju nisam stigla uopšte to da uradim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Macarons
11.3.2018 22:10:42   
veselicaa
Ja te u prahu koristim i za slag i za fondan.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Macarons
28.4.2018 23:21:19   
MimaKos
I ja u prahu za macarons, samo nisam mogla bademovo brasno zadnji puta da nadjem pa sam ih mlela i nije ista stvar

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Macarons
29.4.2018 3:36:49   
mama Jo
Nisam nikada pravila... bas cu probati

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Macarons
29.4.2018 4:32:18   
MimaKos
Cela caka je da se odvoji belance i zumance 5 dana ranije.. i da se muti belance sobne temperature, i uapevaju sigurno

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here