|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Noc Vestica
1.10.2019 9:33:58   
Ana RR
Mi smo obećali Marku da ćemo jedne godine ići u Kanadu baš zbog Noći veštica. Iako je bio mali još uvek pamti kako mu je bilo lepo tada. Nadam se da ćemo uspeti sledeće godine da se organizujemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Noc Vestica
1.10.2019 10:05:50   
Olga75
Ej, deco ihahaaaaj do noći noći veštica user posted image
Samo da vam kažem dato NIJE rimokatolički praznik. Naš velečasni je jako nervozen na tu "novotariju i slavljenje mraka i smrti umesto slavljenja ljubavi i svetlosti", čak pravi holivin kao utuk na utuk, ono sveto i prokleto i baš se dao u antikampanju
e sad, ja nisam teolog i neČu da filozofiram na tu temu.
Da li je taj događaj delo nekog mračnog uma koji ima plan da nas sve dovede da vidimo pa da nas preuzme ili je reklama da bi se prodalo koješta,ponovo neću da fantaziram.
Realno ceo svet ne pravi baaaš toliki događaj od nove godine ko mi- pogledajte samo tv program. Ta proslava nove je bio jedan od načina da se Božić ne slavi kao verski nego kao građanski gala praznik i ne za datum koji je u crkvenom kalendaru nego prvi pogodan datum- poslednji dan godine. Pogledajte i Uskrs i prvi maj.
Olga, teoretičar zavere user posted image
Primedba autora: lupetam samo iz razonode ali vidim da se tema zaozbiljava pa što ne bih user posted image

< Poruku je uredio Olga75 -- 1.10.2019 10:07:29 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Noc Vestica
1.10.2019 10:35:30   
bubulence
Olga, ne znam da li sam ti ikada rekla da te volim 😂. Zasmejes me kao niko😂.



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Noc Vestica
19.10.2019 1:11:45   
Mirko Svirko
Ne slavimo  ni mi. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Noc Vestica
19.10.2019 9:43:56   
kamičak
Ne znam ni kad je, kakvo crno slavlje 😃

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Noc Vestica
19.10.2019 9:50:56   
flamingos
Olga,potpuno si u pravu❤Divno je čitati post koji napišeš.


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Noc Vestica
23.10.2019 23:00:35   
milicicak


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel se pripremate za Haloween? 👏👏👏


Ja jedva cekam. Prvi sa mojom I. 🧡
Vec imamo kostim - bicemo bundevica, stigla dekoracija sa allia, baba nam donela tikvu, jos da zamolim komsinicu za jos koju.  Spremila sam i online pozivnice. Kako je bas mala bice samo jos 2-3 devojcice sa roditeljima. 





Nato, sta spremas od hrane za zurku? 
Mini buba je do juce htela da bude Ladybug ali je naprasno promenila misljenje. Sad hoce da bude Rayla iz Dragon princ-a a V beba zmaj... Kako cu to da izvedem, pojma nemam 😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Noc Vestica
23.10.2019 23:13:34   
Ivanka 75
A vi to proslavljate bas u full-u?
Kostimi, trick or treat? Spremate hranu? 
I? Kako to izgleda? Bas me interesuje, ja Halloween predstavljam samo na casovima kao tradiciju SAD-a, nista vise. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Noc Vestica
23.10.2019 23:25:56   
kamičak
Au, covece, kakav entuzijazam zbog nv..bomba :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Noc Vestica
23.10.2019 23:43:12   
nata11
Mili nista posebno. Bice proizvodi u Lidlu sada pa cu uzeti par kesica smokija za decu koja ruckaju. Za nas samo sok i porucicu pice. Planirala sam da pravim mini pice na hlebu kao mumije i umotam virsle ali to sledeće godine. 

Ne, nema T&T (za sada) samo klasicna zurka kod kuce stim da su decica u kostimima. 

_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Noc Vestica
23.10.2019 23:51:35   
Ivanka 75
👍


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Noc Vestica
24.10.2019 8:39:32   
smeško

IZVORNA PORUKA: Olga75

Ej, deco ihahaaaaj do noći noći veštica user posted image
Samo da vam kažem dato NIJE rimokatolički praznik. Naš velečasni je jako nervozen na tu "novotariju i slavljenje mraka i smrti umesto slavljenja ljubavi i svetlosti", čak pravi holivin kao utuk na utuk, ono sveto i prokleto i baš se dao u antikampanju
e sad, ja nisam teolog i neČu da filozofiram na tu temu.
Da li je taj događaj delo nekog mračnog uma koji ima plan da nas sve dovede da vidimo pa da nas preuzme ili je reklama da bi se prodalo koješta,ponovo neću da fantaziram.
Realno ceo svet ne pravi baaaš toliki događaj od nove godine ko mi- pogledajte samo tv program. Ta proslava nove je bio jedan od načina da se Božić ne slavi kao verski nego kao građanski gala praznik i ne za datum koji je u crkvenom kalendaru nego prvi pogodan datum- poslednji dan godine. Pogledajte i Uskrs i prvi maj.
Olga, teoretičar zavere user posted image
Primedba autora: lupetam samo iz razonode ali vidim da se tema zaozbiljava pa što ne bih user posted image


user posted image
user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Noc Vestica
24.10.2019 9:05:14   
nata11
Inace ta prica kako je Haloween novi praznik kod nas ne pije vodu. Ne znam kako je kod vas ali u nasem kraju su nasi preci na taj dan svi sekli tikve i stavljali svece i na taj nacin terali zle duhove. Cela sela su svetlela. E onda je doso gosn Tito i to se zaboravilo. 



_____________________________





(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Noc Vestica
24.10.2019 9:24:50   
Ana RR
Nato, Mili, dolazimo kod vas user posted image ovo moje čudo svake godina kuka i pita da li idemo u Kalgari za Halloween.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Noc Vestica
24.10.2019 10:52:15   
milicicak
Mi imamo T&T, od prosle godine. Nekoliko drugara se maskira pa se medjusobno odbidjemo i podelimo slatkise. Deci bude jako zabavno. A i mamama 😂 ove godine i bundevu dubimo ili ukrasavamo sljokicama, videcemo vec...


Ja sam mislila da im napravim neke cudovista keksice i da upakujem lizalice kao bundevice, videcu koliko cu imati snage.
Al me Rayla dokusurila, gde da nadjem srebrnu kosu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Noc Vestica
24.10.2019 12:11:25   
nata11
Mili imace u Lidlu sve to, vidi katalog.


Kod nas tata dubi bundevu a mama radi dekoracije. 
Vidi za kosu kod kineza. 

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Noc Vestica
24.10.2019 12:12:44   
flamingos
Poštujem odluku svih vas kojj slavite,ali to nije naš praznik,tako da...


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 15:10:18   
Olga75
e, noćas je Halovin user posted image
tako da buhahahaha user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 17:21:35   
bubulence
Nato, javi kako je prosla noc vestica.

Sta se inace radi na noc vestica? 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 17:27:29   
Olga75
eeeee,šta se radi user posted image
otvara se portal između svetova pa izmile sviiii i onda se maskira u te zloće da ne bi opsedale živu čeljad buhahahha user posted image
nemam pojma šta se radi ali mi smo uđumle sujeverni i kucamo udrvo i pljujemo protivu uroka što sen e bi namaškarali noćaske user posted image
ako me čuje velečasni teško meni, njega ne mož ubediti user posted image

< Poruku je uredio Olga75 -- 31.10.2019 17:28:35 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 17:29:42   
bubulence
😂 Ludo jedna, treba te platiti da pises po forumu😂

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 18:33:44   
Ana RR
Ja ne znam zašto smo mi to prozvali Noć veštica kada veze sa vešticama nema.

Halloween is a holiday celebrated each year on October 31. The tradition originated with the ancient Celtic festival of Samhain, when people would light bonfires and wear costumes to ward off ghosts. In the eighth century, Pope Gregory III designated November 1 as a time to honor all saints. Soon, All Saints Day incorporated some of the traditions of Samhain. The evening before was known as All Hallows Eve, and later Halloween. Over time, Halloween evolved into a day of activities like trick-or-treating, carving jack-o-lanterns, festive gatherings, donning costumes and eating treats.

The word Halloween literally means the evening before All Hallows Day (or All Saint’s Day) celebrated on November 1. Halloween is also the shortened name of Allhalloween, All Hallows’ Evening and All Saint’s Eve

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 20:04:40   
milicicak
E, pa, mi se maskirali, proset_ali po kraju, deca pokupila slatkise i na kraju pojela besplatan sladoled u Crnoj ovci. I svi smo se sjajno proveli 😀


A na ulici su svi komentari bili odlicni, skoro svaki prolaznik nas je pozdravio sa osmehom 😀

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 20:06:16   
milicicak
A evo i dekoracije 

user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Noc Vestica
31.10.2019 20:15:00   
branki*
super,miliuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here