|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osveživači prostora
4.10.2009 21:58:59   
Anoniman
Odoh danas da kupim... Stala pred policu i samo što nisam zaplakala. Ima 10000 vrsta, počevši od toga da ima Glade i ir Wick, pa veliki, mali, pa gomila mitisa.

I tako stiže promoterka, promviše Glade, a ja onda uzmem Air Wick. user posted image Kupim onaj što detektuje pokrete, miris lavande, kao za kupatilo. Žene, dobro se nisam udavila kada sam posle 30min ušla u kupatilo! user posted image Onda sam ga iznela u dnevnu sobu, mm je izjavio da ga boli glava od toga, i ugasio ga. user posted image

Jel koristite vi to? Koji?

< Poruku je uredio Lu RR -- 4.9.2010 8:22:41 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Micro spray
4.10.2009 22:20:08   
sneza24
Mi imamo Glade,neznam koji je miris mrzi me da ga sad otvaram.Nas moze da se podesi da sprica na 9,18 i 36 min(cini mi se).Ja uvek stavim na ovih 36 min i nije tako strasno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Micro spray
4.10.2009 22:26:50   
Ana RR
Imam neki što se uključi i struju, divno je mirisao, na vanilu! Međutim, više ne mogu da nađem taj miris, tako da ne koristim.

Ali zato svuda imam sveće sa mirisom vanile, i uvek nam prostorije lepo mirišu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Micro spray
4.10.2009 22:32:57   
Anoniman
Air Wick-ov za struju? Meni je od tih naj naj bio Summer Romance. user posted image

Da... mi smo evo rešili prolem, ugasili smo ovo da reaguje na pokrete, nego je samo podešen da šprica na 30 min. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Micro spray
5.10.2009 2:06:29   
Delijagirl
meni moja najbolja drugarica radi u jednoj firmi koja uvozi ta cuda i sve to. I moram da kazem da sam bila uduseljena nekim na stuju anti-tobaco vanila mirs ali se ne primeti. I meni ga baba konstantno "krala" iz sobe jer je ukljanja smrad cigaretnog dima. E sad nemogu da se setim koja firma ali pitacu ja mog zmaja pa cu vam reci.

Inace tasha ja sto ne uzmes ovo sto ima na minute imas neznam 8 17 i 36 minuta ili kako vec a meni se cini da nema tako jak miris ili ja ne primecujem mozda...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Micro spray
5.10.2009 8:36:20   
Anoniman
Ma i moj radi tako, ali na 7,5, na 15 i 30min. Nego je mene ustvari izbezumljivao onaj senzor što detektuje pokrete, jer onda prsne na pokret, a naredna dva prskanja ima na upola kraći interval nego što je namešteno (tj, ako je namešteno na 30min, onda  nakon detektovanog pokreta i prsa, naredna dva puta prska na 15min).

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Micro spray
6.11.2009 9:00:40   
Lu
Ja imam taj Glade na sensor,on se detektuje na pokret ali kad jednom špricne u narednih pola sata neće iako neko prolazi pored njega,e sad ja ga postavim na mjesto gdje niko ne može proći pored njega(polica iznad tv-a) i kad hoću da špricne ja mahnem rukom ispreduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Micro spray
6.11.2009 12:02:28   
gagana83
U dnevnoj sobi imam onaj Air Wick koji mozes da podesis na 9,18 ili 36 minuta a u kupatilu onaj "Uh kako smrdi,ali mama ima novi trik..." user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Micro spray
6.11.2009 12:05:11   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: gagana83

U dnevnoj sobi imam onaj Air Wick koji mozes da podesis na 9,18 ili 36 minuta a u kupatilu onaj "Uh kako smrdi,ali mama ima novi trik..." user posted image


isto user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Micro spray
6.11.2009 13:33:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

U dnevnoj sobi imam onaj Air Wick koji mozes da podesis na 9,18 ili 36 minuta a u kupatilu onaj "Uh kako smrdi,ali mama ima novi trik..." user posted image


isto user posted image

Koji trikuser posted image
Ja to ne smijem ni da kupim,trajalo bi pola danauser posted image
nego špricam kupatilo sa Glade u spreju od jorgovana!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Micro spray
6.11.2009 14:56:06   
mamanp
Air Wick - onaj sto se podesava na 9, 18 i 36, al' ga slabije koristim jer imam uzasne glavobolje od njega.
u WC-u sam koristila "Uh, ala smrdi..." al deci merak da im prska pa su svaki cas isli u WC tako da smo ga na kraju sklonili.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osveživači prostora
6.11.2009 15:04:37   
Dora
ja ne podnosim jake mirise, pogotovo te osveživače. Iritiraju me pa kijam i grlo mi ode od toga pa promuknem. Ne podnosim ni mirise omekšivača, volim samo kad se veš malo oset_i na prašak i na čisto.
Mislim da sva ta hemija nije zdrava, pogotovo za moje klince koji imaju bronhitis ( imali su,nemaju više valjda). Mami sam kupila sveće Glade one od lavande i to je ok. Ali brzo izgore a malo su skupeuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 4.9.2010 8:23:09 >

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osveživači prostora
4.9.2010 8:26:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: maslachak

dakle ovako..treba mi pomoc..

treba mi neki osvezivac za celi stan..posto je stan na dva nivoa naravno koristicu i gore i dole..stan je okrecen i sredjen,tako da nema neprijatnih mirisa koje treba unistiti,znaci potrebno je samo blago sminkanje user posted image user posted image
e,sad fora je u tome sto oni na senzor ne dolaze u obzir jer ono sto sam imala
nije mi koristilo (cudo kako sam uvek odusevljena tim na senzor kad odem kod svoje kozmeticarke,tako divno mirise,za razliku od moje kuce,kod mene se ni ne oseti),elektricni sam imala i pre jedno dve tri godine su mi bili strava...
ali zadnja dva koja sam kupila da li je problem u aparatu ili ne,ne znam,ali umesto tri meseca,oni traju mesec dana,a okrenuti su na jedinicu..mislim da je to malo previse para za dati da jednom mesecno kupujem dopune,a realno trebala bi mi tri aparata za stan..
i jos dve neke efikasne stvarcice za kupatilo,kazem za kupatilo jer kad padne kisa ili duva vetar oseca se slivnik malo,inace je sve okej..user posted image

mozda sam previdela temu koja se bavi ovim pitanjem,ali morala sam da otvorim..vise glava pametnije resenje nadje,a ja sam u corsokaku trenutno..mm nema ideju,ali podrzava sve sto ja odlucim..



IZVORNA PORUKA: Tash

Ja imam air wick-ov na struju već godinama, i kupujem uložak Summer Romance, s tim da mene to davi, i koristim ga na sledeći način: napravim promaju u stanu, na pola luftiranja ga utaknem u struju, ostavim da promaja provuče miris po celom stanu, zatvrim prozore, osveživač ostavim još 5min, i izvučem. Ostane prijatan miris.
One na senzore... i kod moje sveki suuuper miriše, kod mene je užas.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osveživači prostora
5.9.2010 15:07:38   
liliana
Ja imam Air Wick  (na struju i na senzor pokreta), ali ih ne koristim od kad se beba rodila. Nekako mi se čini da je to previše jako za nju. Ne znam da li grešim, ali kod nas je izbačen iz upotrebe.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osveživači prostora
9.9.2010 23:00:07   
Lu
Ja više ne bacam pare na touser posted image , osim za kupatilo, i dalje koristim glade jorgovan.
Imam svijećnjak sa vatrostalnom zdjelicom za mirisna ulja ispod koje se zapali mala svijećica u limiću, tako uvijek biram da li sam raspoložena za miris jabuke, jagode, jasmina, divlje ruže...user posted image
Dovoljno je par 5-6 kapi da kuća miriše cijeli dan user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osveživači prostora
20.2.2011 9:49:42   
bebać
svašta sam koristila....dok smo ja i m bili u fazi romantike,kupovala sam svijećnjake i ona eterična ulja....pa sam prešla na glade što ide u utičnicu...brate skup mi je ko djavo a traje možda 15 dana(4 eura)...od lavande sam uzimala...prestala sam ga kupovat,jedino kad mi stigne nekih ludih para onda ga kupimuser posted image

trenutno imam neki obični osvježivač(miris divlje ruže) i s vremena na vrijeme po pršćem...da se ne osjeti dim jer m puši kao luduser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osveživači prostora
26.3.2011 8:20:25   
zoća
ranije sam koristila sada ne.Boli nas glava,ne odgovaraju nam

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osveživači prostora
26.3.2011 15:27:27   
Anoniman
Ja sam jos uvek u fazi ispitivanja osvezivaca. Koristim ih u kuhinji jer mi rodjaka ubacila aspirator u dimnjak pa svi mirisi sidju kod mene, a pogotovu kad pusi u kuhinji onda mi dodje da je dignem u vazduh.user posted image . Za sad su mi ok mada pise te da su stetni za udisanje, pa ljubimce, pa ni slucajno u oci, lice. Razmišljam se sto koristimo nesto toliko opasno? Zato sto lepo mirise. I nije neko opravdanje. Caosuser posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osveživači prostora
26.3.2011 15:34:07   
Anoniman
Od kad nam se osvezivac (onaj sto ide u struju ) prolio po stolu i skinuo boju, ne koristimo ga, ko zna sta to isparava user posted image user posted image , mada white flowers predivno mirisuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osveživači prostora
26.3.2011 15:37:44   
Alexis79
Ranije sam kupovala samo za kupatilo sve one Air Wick-ove pa ovaj miris pa onaj miris,pa na senzor pa na tajmer i odustala sam od svega.
Jednom je mm taj aparatic izneo iz kupatila jer se nesto bio pokarabasio pa je sve vreme strckao.
U panici je izasao iz kupatila kasljuci
U dnevnoj sobi ionako imam neke mirisljave svecice ,a za kupatili sam uzela onaj Air Wick maglu u spreju pa kad mi bas nesto ne mirise lepo ja ga spricnem 1-2 puta.



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osveživači prostora
26.3.2011 16:41:52   
isidora88
samo za kupatilo koristim,mada i tu izbegavam,smeta mi,bas su jaki mirisi,ako ostavim zatvorena vrata kupatila onda je unutra zagusljivo a ako ih otvorim onda ceo stan mirisi a meni to smeta user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osveživači prostora
29.3.2011 9:47:49   
bebać
pre neki dan uzela onaj u gelu od lavande(ambi pur) i stavila u hodnik na cipelar,brate mili lijepo miriše...baš se osjeti kas izadješ u hodnik...i cijena je neka normalna...tako da sad mislim eksperimentisat sa takvim samo drugi mirisiuser posted image

ne znam jel iko probao

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osveživači prostora
31.3.2011 10:14:34   
Anoniman
Ja kupila jedan u gelu. Ne znam koji miris, ali lepo mirise. Iskreno to mi je nekako od svih najbezbednija stvar.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osveživači prostora
26.5.2012 19:27:42   
PoisonEve
Dizem temu.
Ima li neko neki predlog za osvezivac?user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osveživači prostora
26.5.2012 19:34:38   
Modessty
najbolje od svega je sveže cveće user posted image Definitivno nema zamenu, naročito ruže

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here