|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
17.6.2015 0:14:35   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Adulence idemo u Radovice...
Azra mi idemo u ovo mesto jer je blizu plaze Plavi Horizonti a kazu da je najlepsa za decu, nisam bila ali su nam svi preporucili pa i jabudic koja zivi na par km odatle.


Bila sam u Radovićima, ali davno, pre 18 godina. I svaki dan smo išli na Plave horizonte, pešaka. Ok, sve je drugačije sa decom, ali mislim da nije predaleko, uopšte se ne sećam da nam je nešto puno trebalo do plaže. Doduše zavisi i koji deo Radovića. A Plavi horizonti su zaista raj za decu, koliko se sećam bio je onaj plićak do pola zaliva.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Letovanje 2015
17.6.2015 9:03:23   
vonavoj
Bubi,obavezno da obidjete Jaz plazu! Meni je ona najlepsa! Mi smo imali vikendicu u planini iznad,divan pogleda je bio!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Letovanje 2015
23.6.2015 0:24:43   
Jole84
Bubi, Plavi horizonti su divniiii user posted image Po meni najlepša plaža u CG primorju, za dečicu milina user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Letovanje 2015
23.6.2015 9:20:23   
bubulence
hvala devojke na savetima!
jole za tebe poseban user posted image !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Letovanje 2015
23.6.2015 10:15:25   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Izgleda da samo mm i ja spavamo ko bebe na moru user posted image
Nista nas ne moze probuditi do 10 ujutru user posted image


Hoćeš da ti pošaljem moje klince da ih vodiš na more? Može? Može? Može?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 8:13:53   
Peace*
Mi idemo sa prijateljima, i rezervisali smo pre koji dan OVO u Afitosu

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 15:30:58   
Klarita
je l' bio neko u nea Mudaniji?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 15:42:46   
dunja RR
Klari, nasmeja me ovaj naziv user posted image Još to M veliko user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.6.2015 15:43:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 15:48:42   
Klarita
Cuti, molim te, ja sam rekla da cu svima da pricam da smo u Potideiuser posted image upravo zbog naziva je l' te? hahahahaha

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 16:12:52   
Trcosava
Zar nije to Nea Mudanja?

Obrati pažnju kad ideš ka njoj, ima mesto koje se zov Serres user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 17:38:25   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Izgleda da samo mm i ja spavamo ko bebe na moru user posted image
Nista nas ne moze probuditi do 10 ujutru user posted image


Hoćeš da ti pošaljem moje klince da ih vodiš na more? Može? Može? Može?user posted image

user posted image user posted image i ja moju koja u 5 vec kresti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Letovanje 2015
24.6.2015 23:28:41   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Zar nije to Nea Mudanja?

Obrati pažnju kad ideš ka njoj, ima mesto koje se zov Serres user posted image

Kukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, kud ja idemuser posted image hahahahahahahahuser posted image

No, je l' bio neko? Stvarno me zanima...rezervisali smo, ali nismo uplatili, mozemo da promenimo

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 0:17:36   
Azra_
Klari, ja sam grad posetila više puta. Inače, saoko 20 000 stanovnika , to je najveći grad Halkidikija. Meni je tamo sve lepor, lepi restorani, doduše, uglavnom bez menija na engleskom, šetalište uz obalu mora... Kupališta i pristupa plaži u samom mestu nema. Ne znam gde je smeštaj, verovatno dalje od centra ako vam je plaža blizu pošto znam da voliš da si blizu plaže. Za sitnu dečurliju nema mnogo zanimacija po gradu, meni je ovo više za nas matore. Inače, sama plaža i more u tom delu je super, bar je tako bilo...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 0:19:42   
Azra_

IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi idemo sa prijateljima, i rezervisali smo pre koji dan OVO u Afitosu


Peace, Afitos je prelep! Meni samo ono uzbrdo-nizbrdo ka plaži i nazad ne odgovara. Nekada davno je postojao vozić na toj relaciji, sada ga više nema. Kada idete?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 8:09:14   
Peace*
Ovde ima lift. user posted image Mada, naš plan je da kolima svaki dan idemo na drugu plažu. user posted image

Malo sam se zbunila kod jednog komentara koji kaže rocky beach. A posle čujem od prijateljice da Afitos ima divne peščane plaže sa belim peskom. user posted image I kada googlam, izbacuje mi obe vrste. user posted image

Idemo od 9-21.08.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 11:10:24   
Azra_
Peace, tačno, ja sam par godina unazad samo svraćala, nisam se kupala, ali pre 5-6 godina, ako se dobro sećam, bile su dve plažice. Mada, i jedna i druga su imale kamenčiće, s tim što je jedna baš baš sa dosta kamenja. Pregledaću neke fotke u albumu da se prisetim, da eventualno nisma pomešala, pa ti mogu više reći.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 14:05:35   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Azra_

Klari, ja sam grad posetila više puta. Inače, saoko 20 000 stanovnika , to je najveći grad Halkidikija. Meni je tamo sve lepor, lepi restorani, doduše, uglavnom bez menija na engleskom, šetalište uz obalu mora... Kupališta i pristupa plaži u samom mestu nema. Ne znam gde je smeštaj, verovatno dalje od centra ako vam je plaža blizu pošto znam da voliš da si blizu plaže. Za sitnu dečurliju nema mnogo zanimacija po gradu, meni je ovo više za nas matore. Inače, sama plaža i more u tom delu je super, bar je tako bilo...

Evo je vila KLIK na samoj plazi, a udaljeni smo od grada 800m do 1km. Plase nas neki vetrom...pffffffffff, nisam pametna...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 18:29:23   
choopa choops
bubulence preporučujem da idete na izlet i na PLažu Ploče Jeste da je hladna voda u bazenima, ali mojima je bilo jako interesantno.
A možete kad ste već kolima i ako budete imali volje, obići i malo obale iz pravca Ulcinja- Ada Bojana (cca sat i po) Petrovac-Plaža Lučice, Bečići, Kamenovo-Budva, ova je divna kad nije sezona ne znam kad idete Trsteno, Žanjice -boka Kotorska (kameni obluci, nije sitan pjesak.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Letovanje 2015
25.6.2015 18:51:15   
Ivanka 75
Klari, kad idete na more?
Mi smo u Polihronom od 6 jula.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 0:36:50   
Azra_
Klari, mene su plašili vetrom u Vrasni, njega npr.nisam osetila, ali nas je jedne godine u Sartiju redovno terao sa plaže, a svi su govorili da vetar u Sartiju i Vrasni ne može da se poredi, i da ako smo preživeli Vrasnu, Sarti će nam po tom pitanju biti oaza. Eto, nije bilo tako. Dakle, vetar nemoj da te plaši, ne možeš preduprediti tu pojavu u bilo kom mestu da si. Ako se i desi, Potidea vam je blizu, ona je zaklonjena, pa možete tamo. Ako ti treba neki dodatni info o ovom delu oko NM, javi se, tu sam!

Ivančice, vi odbrojavate?!!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 7:46:10   
adulence
I mi polako odbrojavamo jos 15 dana i stizemo u prelepu Boku...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 12:29:00   
Didy
Mi veceras krecemo. user posted image Nadam se da cemo imati lepo vreme.
Idemo u Sonia village hotel kod Gerakinia izmedju Kasandre i Sitonije, planiramo malo i Sitoniju da istrazimo posto idemo autom, a do sad je nismo obisli.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 12:32:47   
jabudic
Didy, fino se provedeite, i da vas posluži fino vrijeme!user posted image

Ado, gdje ono vi bješe dolazite? Krašići?
Daću ti broj, pa se javni, ako se ne porodim u medjuvremenu? user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 12:52:34   
Didy
IZVORNA PORUKA: jabudic

Didy, fino se provedeite, i da vas posluži fino vrijeme!user posted image



Hvala, nadam se da hoce. Kakvo je kod vas dole vreme? Je l za kupanje?


< Poruku je uredio Didy -- 26.6.2015 12:54:10 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:01:12   
vikiveki
Didy, lepo se provedite

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here