|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 7:45:00   
Ivanka 75
NM, trenutno ima svega po prodavnicama (pitanje je do kad), ne znam za placanje, ako i kupuju verovatno ce sve placati u kesu, barem kesa imaju dovoljno od turista, mislim da sam u prolazu cula od Engleza da kartice ne prolaze (ne rade banke).

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 7:49:50   
vikiveki
Dobro ,oni su najavili da banke nekoliko dana neće raditi koliko sam čula ovde na TV,naravno ne znamo koliko je to istina.Meni su juče dolazili prijatelji koji su se skoro vratili i kažu da je njima bilo dobro,oni su izgleda bili pre te krize

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:22:40   
Buba Mira
Ima li nekog novog da nam se javi sa lica mesta?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:24:20   
Klarita
Ivanka je reporter sa licinog mestauser posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:32:16   
Buba Mira
Ivankice, javljaj situejšn.

Ja sam jako nervozna. Ne volim neizvesnost i taj promil šanse da nešto ne bude u redu. Kontam da će sve biti ok i da brinem bezveze, jer 99% ljudi javlja da je sve normalno, ali dovoljna mi je drugaricina sestra koja živi u Atini i svaki božji dan zove i kuka kao da upravo skapava od gladi i umire na ulici. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:34:20   
minnica
Mi smo od 23.7. u Nei Poriju i nadam se da će sve biti ok. Ni prethodnih godina nešto nismo koristili kartice, pa nećemo ni ove.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:38:23   
Klarita
Mm ne voli kartice i buni se kad ih koristim na letovanju tj bilo gde u inostranstvu tako da cu svakako kesom da placam. Jedino sam planirala u soping da ih iskoristim u Solunu, ali Boze moj...Mislim da se kriza ne oseca u turistickim mestima i sem tih kartica sve funkcionise normalno. Javljajte dalje, Mi cemo tek 09.08. Boze zdravlje

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:44:50   
Buba Mira
Mi idemo 20.7.
Nadam se da će biti ok.
Ja nikad u inostranstvu nisam plaćala karticom. Mirnija sam sa kešom.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:47:53   
Klarita
BM, onda ne brigaj nego pravi spiskoveuser posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 10:57:18   
Buba Mira
Kakve spiskove? user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:00:27   
vikiveki
Spiskove šta ti je potrebno za letovanje tj.šta ćeš ponetiuser posted image ja se ubacila,iako mene nisi pitalauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:09:21   
Buba Mira
A, to! Gospode al sam otupela user posted image

Ma spiskovi davno napravljeni, ove godine sam radikalna i sve ima da mi stane u jedan kofer. Stalo je i prošle godine ali je kofer bio king size user posted image . A pola stvari nismo ni obukli.
Putnu apoteku samo premestim sa tačke a na tačku b. Ostalo još zanimacije za dete da spakujem da ne smara tokom vožnje i klopu za usput.
Imate li vi neki poseban sistem za planiranje pakovanja? user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:11:31   
Maraj
Letuje li ko u Srbiji user posted image
zar vi necete da uzmete 5000din c...c...c...user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:14:25   
Buba Mira
Ja sam letovala u junu na Zlatiboru i zamalo ma mi presedne. Doduše, sama sam kriva što sam izabrala neproveren smeštaj. Bilo nam je toliko bzvz da smo se dan ranije vratili kući. Tako da, Vučiću izvini.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:15:11   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Maraj

Letuje li ko u Srbiji user posted image
zar vi necete da uzmete 5000din c...c...c...user posted image

user posted image user posted image nismo se još usudili na taj korakuser posted image mada pošto se kupam u svom dvorištu u bazenu,mogu reći da eto letujem u Srbijiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:17:08   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ja sam letovala u junu na Zlatiboru i zamalo ma mi presedne. Doduše, sama sam kriva što sam izabrala neproveren smeštaj. Bilo nam je toliko bzvz da smo se dan ranije vratili kući. Tako da, Vučiću izvini.

ja nekako pod letovanjem samo mislim na letovanje na moru,nikada nisam bila u toku leta na planini,a kada odem kod svojih skoknem po nekad i do Zlatibora,ali ipak mi se više sviđa more

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:20:53   
Maraj
Ma more je more. Cele godine cekam tih 10 dana na moru! Moj i mm favorit je uvek Grcka. Obozavamo da obilazimo Grčka ostrva. Mm cak kaze da bi sve prodao i otisao tamo da zivi. Lepo bi napravili sebi apartmane i ziveli od iznajmljivanja tokom leta.... mozda bi zimi dosli za bg. Ostavili bi sebi u bg-u neku garazu koju bi preuredili u garsonjeru....ma milina.... al to su samo snovi...

< Poruku je uredio Maraj -- 7.7.2015 11:21:56 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:21:04   
Buba Mira
Ma da, i ja to ne smatram pod pravim letovanjem, jedino što je letnji period.
More je more.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 11:29:30   
aleksandrici
Snovi draga.Cele godine radimo za samo 10-ak dana na moru...A lepo je...najlepse....divno...vredi boriti se do cilja.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 12:48:42   
mama krava
Evo ja da se ponovo javim sa Tasosa...nama istice i druga nedelja...ovde smo do 12...niceg nam ne fali...svega ima svuda. Ulice pune naroda svi jedu po restoranima...supermarketi puni hrane....krofne i kukuruz na plazi...ma milina!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 12:56:30   
Maraj
Ijao mk bas ti zavidim!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 12:56:43   
jess021
Maraj, sad je prilika za kupovinu nekretnina u Grckoj.user posted image
Pise se da su cene bas niske.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 13:00:25   
Maraj
Jess user posted image videli smo. Al treba imati hrabristi za to. Za sad samo mastamo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 13:12:21   
jess021
Vidi, hrabrosti imam koliko hoces, ali nemam parauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Letovanje 2015
7.7.2015 13:14:45   
Anoniman
I ja sam citala , i jos daju drzavljanstvo, kazu da stan moze da se kupi za 50000 e, ali su porezi veliki, bolje da tamo ulazem pare , nego u ovu sugavu zemlju, gde ne mozes da gradis na svomuser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Ime za decaka
Breskva

Koje vam je najlepse?

Petar (27%)

Pavle (25%)

Konstantin (14%)

Saša (16%)

Maksim (10%)

Demijan (7%)


Ukupan broj glasova: 382

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here