|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
7.12.2014 16:32:08   
superm
Mi smo bili u Philoxenia bungalows.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 15:11:21   
Didy
Ja danas opet istražujem kuda bismo mogli.user posted image Grčka je generalno dosta skuplja nego prošle godine, konkretno naš aranžman od prošle godine je skuplji za 250 evra, što uopšte nije malo.
Gledali smo i Philoxenia bungalows, ali je kraj juna već rasprodat, baš mi je javila devojka iz agencije.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 15:12:53   
mama krava
Didy, a zasto ne pokusas sama da ih kontaktiras? Veruj mi mozes da dobijes dobru cenu!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 15:14:35   
Didy
Vidiš, to mi uopšte nije palo na pamet. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 15:18:11   
Mala Elena
Didy a kakav je taj aranzman? Pretpostavljam hotelski smestaj all inclusive ?
Mi cemo ici na Halkidiki ako nas posluze sreca i zdravlje..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 15:18:31   
emicaa
Nama je za ljeto u planu Italija,Slovenija ili Hravatska to nam je usput na putu za Bosnu,mislili smo par dana na more pa produžiti dole ali ne znam još kakve su gdje cijene.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 15:22:46   
Didy
IZVORNA PORUKA: Didy

Prošle godine smo bili ovde ARISTOTELOS BEACH HOTEL
i moram reći da smo bili baš zadovoljni, toliko da smo razmišljali i ove godine da ponovimo, ali smo se sad malo razočarali jer je isti aranžman skuplji ove godine, pa hoćemo da pogledamo i ostale ponude.
Inače, hotel je mnogo lepši nego na slikama i usluga je fantastična. user posted image



Evo, ME, da se samocitiram s prve strane. Jeste, Halkidiki, Kasandra.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 16:48:31   
Klarita
OMG, kako ste mi stvorile sad nostalgiju user posted image ja bih se vratila u Nea Skioni kod Jorgosa je l' te...ali kum ga nesto trtomudi pa sad, kaze nasao idealno neko mesto pored Neas Marmarasauser posted image ma, ja vazno da idem, pa kako hoce ...drustvo mi je odlicno kao i obicno i jedva cekam, gde god. Moj jedini uslov je da sam u vili na plazi, da imam ogromno dvoriste i sredjenu plazu, i da sam u mestu nekom. Ne svidjaju mi se hoteli pored puta udaljeni od turistickih mesta, paaa ni km...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 22:22:11   
Didy
IZVORNA PORUKA: Klarita

Ne svidjaju mi se hoteli pored puta udaljeni od turistickih mesta, paaa ni km...


A za mene je pravi odmor hotel izmešten iz grada bar 5 km. user posted image Generalno mrzim gužvu, tezge, vašare, muziku koja trešti iz kafića i sve ostalo što nude turističke naseobine. Mene sve to prvo uopšte ne privlači, drugo uopšte ne zanima i treća strašno nervira. I kad smo išli u privatne vile, birali smo manja mesta, seoca.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 23:15:35   
Klarita
user posted image vasare ne volim ni ja, biramo sela, ali sela gde mogu da izadjem na picu i dobar giros, gde ima setaliste i to je to...Mesta poput Paralie, Pefkohorija, Haniotija za mene su cisto gubljenje energije i vremena...ali zato Nea Skioni mi ostade u srcuuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 23:19:45   
wivern

IZVORNA PORUKA: Didy
A za mene je pravi odmor hotel izmešten iz grada bar 5 km. user posted image Generalno mrzim gužvu, tezge, vašare, muziku koja trešti iz kafića i sve ostalo što nude turističke naseobine.

Ni mene, a pogotovo plaza gde nemas mesto peskir da stavis. Zato ja na more idem kraj maja do sredine juna ili u septembru. Nema guzve, nema glasne muzike, sunce ne przi..milina..
uuuh ko ce docekati, ove godine nigde nismo isli a kao da nisam godinama isla na more


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Letovanje 2015
17.12.2014 23:30:03   
Misha i Ljisha
mm i ja mislili da upatilo all inclusive ove godine negde ali poucena deda Mrazom od nedelje na koji nismo mogli da se pojavimo jer su nam sva deca bila bolesna mislim da ipak necemo. Zamisli uplatis all inclusive a dete ti se razboli najstrasnije??? Uglavnom ideja je zdravo dovidjenjauser posted image . Dogovorili smo se da naredne godine idemo na drugi prst Halkidikija tj na Sitoniju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Letovanje 2015
18.12.2014 1:15:26   
Azra_
Klarita,, baci na pp kontakt tog vašeg smeštaja. Moj brat bi sa porodicom u NS, ali traže smeštaj... Hvala!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Letovanje 2015
18.12.2014 7:48:34   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mm i ja mislili da upatilo all inclusive ove godine negde ali poucena deda Mrazom od nedelje na koji nismo mogli da se pojavimo jer su nam sva deca bila bolesna mislim da ipak necemo. Zamisli uplatis all inclusive a dete ti se razboli najstrasnije???


Mojoj drugarici se to desilo letos, i deca dobiju boginje user posted image user posted image sav novac im je vracen!
Jedino im nije vraceno za avionsku kartu

Mi palinaroma da krenemo u potragu sledece nedelje nesto lepo da nahvatamo oko Sartija. Ako nesto neko cuje nek da predlog!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.12.2014 7:50:41 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 10:54:47   
dejana007
IZVORNA PORUKA: superm

Mi smo bili u Philoxenia bungalows.

Philoxenia bungalows


Kako je tamo? Cesto gledam i mislim se dal da rezervisem user posted image

iskreno najvise me zanima plaza, dal je peskovita bez kamenja i kakva je voda?

< Poruku je uredio dejana007 -- 22.12.2014 10:58:08 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 11:20:22   
Peace*
Ne svidjaju mi se hoteli pored puta udaljeni od turistickih mesta, paaa ni km...


Ni ja to ne volim. Jednostavno nemam pojma šta da radim. Preko dana sam na plaži, i to je ok, ali uveče? Obrneš krug oko hotela, i onda? Onda gledaš decu kako se biju u sobi. Ili pokušavaš da sedneš sa njima u restoran pored bazena, i to je toliko zamorno, da se ubiješ.
Braćela, šetalište, pa da ih istrčavam pred spavanje. user posted image Nisu sva mesta u Grčkoj vašar.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 12:45:02   
vonavoj
Sve gledam gde bi mogli da letujemo sa dvoje male dece,da ne bude preveliko cimanje..hoteli preskupi..aaaaaaaa..
Gledala hotele,ne mozes ispod 1500 da prodjes..dok platis put,hotel,poneses.A mogli bi da skupimo max 1000 evra,i to ako bi placali na rate..bem ti pare!
Ima li neko neku preporuku? Da je apartman blizu plaze,nismo zahtevni.. Da je more cisto! Prosle godine smo bili u Leptokariji,ok je mesto!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 13:18:28   
wivern
Von jeste li bili na Tasosu, cela ta regija nije preskupa, grci su preljubazni jer moraju da se bore za turiste a ostrvo je sjajno.
Sad se set_ih, sad ce ionako sajam turizma nasi kumovi svake godine uplate aranzman na sajmu, nadju ekstra povoljno aranzmane, vredi pokusati.

< Poruku je uredio wivern -- 22.12.2014 13:26:29 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 14:02:08   
vonavoj
Nismo,mogla bi to da pogledam! A koliko dugo se putuje?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 14:17:35   
wivern
Mi smo putovali oko 8 sati, isli smo u junu mesecu i nije bilo uopste guzve. Pri tom mm vozi strogo po ogranicenjima ne jurca, u proseku 110-120 na sat. Imali smo jedno kratko stajanje, jer u grckoj na autoputu nema ni jedna pumpa pa nismo imali gde ni kafu da popijemo user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Letovanje 2015
22.12.2014 18:17:07   
Didy
Von, mi smo bili na Tasosu u Skali Sotiros. To ti je jedna selendara user posted image s divnom polupraznom plažom, jedna pekara, dva restorana i jedna prodavnica. Smeštaj je duplo jeftiniji nego u većim mestima na Tasosu, a na pola puta si od 2 najveća grada na Tasosu: Limenasa i Potosa. Nama je to bila super baza za švrljanje po ostrvu, a kad nas je mrzelo, bili smo prazadovoljni plažom u tom mestašcu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 10:00:05   
vonavoj
Didy,izgleda da vise niko ne radi to mesto..od nasih agencija..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 11:53:38   
wivern
Von pogledaj OVO

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 13:36:39   
vonavoj
user posted image tu sam i usla,ali oni samo opisuju mesto tu,a kad kliknes vilu,izadje Sitonijauser posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 13:46:36   
mama krava
Von, ako nadjes neki apartman da ti se dopada, pisi direktno njima. Pretpostavljam da biste išli vašim autom. JA sam predhodnih godina kad asmo isli u Grcku tako dobila super ponude, a i možes da se cenkas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here