|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 19:02:33   
dunja RR

Mm i ja smo pre 10 godina bili u Egiptu, ali u hotelu 3 ili 4 zvezdice (ne mogu tačno da se setim), nama tada bilo super, ali bi sa bebom sigurno išla u bolji hotel.
Za stomačne probleme (ja ih nisam imala u Egiptu, mm jeste), mislim da hrana ima uticaja, a u Turskoj je potpuno drugačija kuhinja (bar iz mog iskustva), i Turska kuhinja je sličnija našoj.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 19:36:52   
dunja RR

Mk, pročitala sam tvoje postove i na putovanjima, i za sada mi se najviše dopada baš hotel u kome si ti bila, nekako mi čini da najviše nudi u okviru opcije ALL, ali nisam pregledala baš sve hotele u okolini. Vidim da pišu da najlepšu plažu ima Tekirova, da li znaš možda koja je razlika, i da negde u nekom od hotela u okolini Kemera ima prirodnog hlada? Nisam baš najbolje shvatila, kakve su to tende na plaži hotela u kome si ti bila, nisam sigurna da li si ti pominjala ili neko drugi. da li te tende, šta li, mogu da zaštite od sunca (jer meni suncobran nije nek posebna zaštita, zato volimo prirodni hlad? Vidim da se puno njih žali da Nemci od ranog jutra zauzimaju ležajke i na plaži i na bazenu, da li je to svuda tako, i da li to može praviti problem (to me posebno zanima jer moj bebac za sada nije ni blizu ranoranilac)?
Da li na sajtovima trebam da gledam standard double room ili family double, jer pojma nemam šta je ta family, u čemu je razlika - da li možda u tome što možemo tražiti krevetac, i kakvi su ti kreveci koje dobijemo u hotelu?

Toliko za sada user posted image i unapred hvala user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 19:38:29   
Mala Elena
Slazem se za tursku kuhinju, samo sto oni zbog klime imaju bolje podneblje za razvoj mnogih kultura. .
Mi smo imali pp sa doruckom i vec drugog dana nam se zgadio ..posto smo malo duze voleli da se izlezavamo u sobi, sisli bi medju zadnjima na dorucak tj preostalu salamu , kajganu i marmeladu sa maslacem ..mislim, user posted image , to je bilo ono- promuckas dva, tri zalogaja i brises dalje ...
Mm hoce ove godine na Ios , to mu zelja ali je za mlade, ne ide se porodicno , pa ce ici da drustvom a zajedno cemo negde "blize ".

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2015
12.1.2015 18:49:49   
Klarita
Tasho, koliko ste placali onu Sofia house u blizini Vurvuru?
Poslali smo upite ali jos uvek nema odgovora...pa cisto znatizelja, ali bismo mi Kamares houseuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2015
12.1.2015 22:14:50   
Didy
Tašo, vidim da si pisala da ste bili u Sonia Village hotelu. Može li malo detalja? Mi smo se skoro definitivno odlučili da letujemo tamo. Komentari su baš dobri. Kakve su sobe? Kakva je plaža? Da li ste imali pp ili all inc? Mi smo mislili da uzmemo pp, previše nam je bio all inc prošle godine, previše hrane, stvarno nema potrebe.

< Poruku je uredio Didy -- 12.1.2015 22:15:36 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 9:54:44   
vonavoj
Kod nas je ipak pao dogovor da ne idemo u Gr ove godine,necemo izdrzati finansijski,i ocajna sam..a stalno gledam ponude.. Icicu kod sestre u Zadar 1.5. sa tatom,a u julu na more,kao..oni rade do 3,ne mogu na godisnji tad,tako da cemo more tek ponekad videti..ali bolje ista nego nista.. Na autu treba nesto raditi,mm kaze da nam treba bar 300e...to bi bilo taman za apartmanuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 10:26:08   
Peace*
IZVORNA PORUKA: Didy

Tašo, vidim da si pisala da ste bili u Sonia Village hotelu. Može li malo detalja? Mi smo se skoro definitivno odlučili da letujemo tamo. Komentari su baš dobri. Kakve su sobe? Kakva je plaža? Da li ste imali pp ili all inc? Mi smo mislili da uzmemo pp, previše nam je bio all inc prošle godine, previše hrane, stvarno nema potrebe.



Malo sam u gužvi, ali evo par reči, a ti pitaj dalje. :)

Kad smo stigli, bila sam očajna. Beton, sunce prži, najviše drvo maslina. Međutim, uhodali smo se.

Naš apartman je bio na drugom spratu, lift nema, vukla kolica gore, ali vi ste veliki, pa vam to više nije bitno.
Smeštaj, prosek, ništa lux, ali meni ok. Naša soba: kad uđeš, s desne strane ogroman plakar, sa leve strane kupatilo (kada, ne tuš kabina). Iz tog hodničića ide prva prostorija, sa desne strane krevet, sa leve strane kuhinjica. Iz te sobe pravo ideš u drugu sobu, bračni ležaj + singl ležaj + mi ubacili krevetac. Iz te sobe se izlazi na balkon.
Čisto.

Plaža pesak. Ležaljke uzimate na recepciji, dobijete ključ, i vaše su onoliko dugo koliko ih rezervišete. Kad siđeš na plažu, skroz na desno na špicu imaš dva para odvojenih ležaljki od ostatka plaže. Tu najduže ima sunca, i meni je tu extra! Ako su zauzete, pregovarajte na recepciji da vam kažu do kad su zauzete, da uletite čim se oslobode.

Hrana pp. Ništa specijalno, standardno hotelski, uvek ćeš naći nešto da jedeš. Ja se ne opterećujem time previše.

Na bazenu hlad kreće već od 15.30-16h, ako se dobro sećam. Znam da smo tamo silazili pre plaže, da prekratimo popodnevno sunce.

Takođe, ima i restoran koji je meni baš lep. Može da se klopne ako ogladnite za ručak, čak, ako se dobro sećam, bilo je nekih dnevnih menija, koji su bili povoljni. Ima zatvoreni deo, i otvoreni deo. Na balkonu je hladovina, piri vetrić, i puca pogled na more. user posted image

Znači, koliko sam se skenjala kada smo stigli, toliko mi je posle bilo super.

< Poruku je uredio Peace* -- 13.1.2015 10:27:57 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 10:27:01   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Klarita

Tasho, koliko ste placali onu Sofia house u blizini Vurvuru?
Poslali smo upite ali jos uvek nema odgovora...pa cisto znatizelja, ali bismo mi Kamares houseuser posted image


Plaćali smo 60 eur/dan.
Drugarica je slala za Kamares, odgovorili su joj 70 eur/dan.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 10:56:19   
isidora88
tash 60 e po osobi ili? da li deca placaju?
posto je meni hrana problem, ako te ne mrzi napisi sta je npr.bilo sve za jelo, da znam da li da gledam pp ili samo najam?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 12:49:46   
mama krava

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Mk, pročitala sam tvoje postove i na putovanjima, i za sada mi se najviše dopada baš hotel u kome si ti bila, nekako mi čini da najviše nudi u okviru opcije ALL, ali nisam pregledala baš sve hotele u okolini. Vidim da pišu da najlepšu plažu ima Tekirova, da li znaš možda koja je razlika, i da negde u nekom od hotela u okolini Kemera ima prirodnog hlada? Nisam baš najbolje shvatila, kakve su to tende na plaži hotela u kome si ti bila, nisam sigurna da li si ti pominjala ili neko drugi. da li te tende, šta li, mogu da zaštite od sunca (jer meni suncobran nije nek posebna zaštita, zato volimo prirodni hlad? Vidim da se puno njih žali da Nemci od ranog jutra zauzimaju ležajke i na plaži i na bazenu, da li je to svuda tako, i da li to može praviti problem (to me posebno zanima jer moj bebac za sada nije ni blizu ranoranilac)?
Da li na sajtovima trebam da gledam standard double room ili family double, jer pojma nemam šta je ta family, u čemu je razlika - da li možda u tome što možemo tražiti krevetac, i kakvi su ti kreveci koje dobijemo u hotelu?

Toliko za sada user posted image i unapred hvala user posted image




Dunja, ovako...

Ne ynam kako je u Tekirovi, ali sam cula da je tamo bas lepo. Takodje ne mogu da ti pomognem oko opisa drugih hotela jer sam samo u ovom bila u toj regiji, ali procesljaj putovanja.info, ima stvarno verodostojnih opisa i preporuka. Ovaj hotel je imao samo malo prirodnog hlada oko bazena, a na plaži te tende i bile su nama baš dovoljne. Kada smo mi bili druga polovina septembra nije bilo gužve ni na bazenu ni na plaži ni u koje vreme. Uvek si mogao da nadjes ležaljku.

Ako se još uvek premišljate pogledaj onaj drugi hotel u Kusadasiju, gde je isto u septembru fenomenalno, koji je prepun zelenila.

Mi smo imali standard room dvokrevetnu, a krevetac dobijas na zahtev i to je onaj prenosivi, klasican... Sasvim vrsi posao!

Poslacu ti na PP, pa me pronadji na FB tamo su mi galerije detaljnije, pa da pogledas oba hotela bolje, ako hoces...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 14:17:40   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: serpica
Ako ti je daleko Alanja,imas divan hotel sa All uslugom u Sarim sakliju,blizi ti je i klima skroz drugacija,hotel se zove Bujurk Berk cini mi se. Pogledaj na netu meni se svidja.


I Sarim Sakli mi deluje zanimljivo .. moraću da mao iščitam ..

Ja sam citala na "onom" forumu da tamo temperatura mora zna biti jako niska, u sred leta cak i ispod 20 stepeni, naidju neke hladne struje pa od kupanja nema nista.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 14:47:41   
Peace*
IZVORNA PORUKA: isidora88

tash 60 e po osobi ili? da li deca placaju?
posto je meni hrana problem, ako te ne mrzi napisi sta je npr.bilo sve za jelo, da znam da li da gledam pp ili samo najam?


60 eur po apartmanu na dan - ali to je za Vourvouru, ne za Sonia Village.

Zaista se ne sećam šta je bilo za hranu u Soniii, bili smo pre 4 godine, švedski sto.

< Poruku je uredio Peace* -- 13.1.2015 14:48:16 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 14:55:11   
mama krava

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: serpica
Ako ti je daleko Alanja,imas divan hotel sa All uslugom u Sarim sakliju,blizi ti je i klima skroz drugacija,hotel se zove Bujurk Berk cini mi se. Pogledaj na netu meni se svidja.


I Sarim Sakli mi deluje zanimljivo .. moraću da mao iščitam ..

Ja sam citala na "onom" forumu da tamo temperatura mora zna biti jako niska, u sred leta cak i ispod 20 stepeni, naidju neke hladne struje pa od kupanja nema nista.



I tamo moraš autom! Nema aviona do tamo...bar koliko ja znam!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2015
13.1.2015 22:45:17   
Didy
Hvala, Tašo, to je otprilike to. Htela sam da čujem komentar od nekoga koga poznajem, da ne bude samo komentar s neta. Je l ima nešto zanimljivo u blizini gde se možeš odvozati autom, neka dobra plaža npr? Mislila sam možda da odemo malo i do Sitonije ako je u dometu. Mada ako je hotelska plaža dobra, verovatno nećemo nigde mnogo mrdati.
Šta ste radili uveče? Ima li neka animacija za decu u hotelu? Da li ste išli u neko obližnje mesto uveče? Mi idemo opet s prijateljima kao i prošle godine, deca će imati društvo, a i mi, ali opet ne bih baš da samo budemo u hotelu svih 10 dana.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2015
14.1.2015 8:45:56   
Peace*
Mi smo isto išli sa prijateljima, oni takođe imaju dvoje dece, i mlađa deca su nam tada bila mala, godinu i po, tako da nismo mnogo zaglavljivali uveče.
Znam da smo jedno veče bili do tog restorana, bio je neki animator, mislim mađioničar, ako se dobro sećam. Bilo je nekog programa uglavnom u restoranu, ali kažem, slabo smo išli.
Tražili smo da nam apartmani budu blizu, te su ovi iz hotela odlučili da je najbolje da nam terase gledaju jedna na drugu user posted image , pa smo uglavnom uveče sedeli na terasama (svako svojoj) i ćaskali, pili vina. user posted image
Išli smo jedno veče čini mi se do Nikitija, prošetali. I išli smo jedno veče do neke luke, neću se setiti imena, neka fancy luka. Tamo je bilo nekih blesavih vozalica, motora na vodi i slično. Ima vozić koji vozi po luci, kao turistički.
Jedan dan smo išli u Aqua park u Solunu.
Druge plaže nismo obilazili to leto, ja ne volim da idem daleko od hotela kad su deca baš mala, lakše se organizujem ako smo tu gde smo.
Ali iz ovog aspekta, ništa tu dalje nije daleko, kontam da za sat vremena možeš stići na gomilu lepih plaža.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2015
14.1.2015 10:25:43   
Peace*
Lažem, mlađi sin još nije imao godinu dana, to je bilo leto pred prvi rođendan (rođen je u septembru).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2015
14.1.2015 17:12:17   
Didy
Hvala, Tash, srce si. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 8:39:04   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 8:47:13   
Ipokrisia
Ja bas razmisljam, ako se bebica rodi sve po planu do 17. februara, znaci imace sredinom avgusta 6 meseci, pa bi onda krajem avgusta isli u Grcku.

Moj plan jeste da dojim bebu, ali nemam ideju od 6. meseca da li je i dalje iskljucivo dojenje ili se uvodi jos neka hranica i ako se uvodi, sta preporucujete da se na letovanju konzumira,tj ponese neke kasice i slicno?Da li se uvodi i caj, sokici, vodica?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 8:51:18   
Peace*
Ja ne bih počinjala uvođenje čvrste hrane daleko od kuće. Radije bih pošla na more u julu, kada beba ima 5 meseci, ili u junu kad ima 4 meseca, te da se vratim do uvođenja čvrste hrane.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 8:54:08   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ne bih počinjala uvođenje čvrste hrane daleko od kuće. Radije bih pošla na more u julu, kada beba ima 5 meseci, ili u junu kad ima 4 meseca, te da se vratim do uvođenja čvrste hrane.


a ne bih mogla samo da dojim tad, u bebinom 6. mesecu, tj to bi vec prosao 6. malo...?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 9:07:48   
Peace*
Ja mislim da bi mogla.
Ja sam mlađem klincu, zbog alergija čvrstu hranu počela da uvodim sa 6 meseci, ali zbog komplikacija sam to obustavila i ponovo počela sa njegovih punih 7 meseci.
Prestala sam da dojim sa njegovih 5,5 jer sam prekršila dijetu, i prebacila sam ga na AD mleko. Da to nisam uradila, dojila bih i u 6om mesecu kada sam obustavila uvođenje čvrste hrane.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 9:21:34   
Ipokrisia
da, onda je resenje ili ici ranije na letovanje ili ne prekidati dojenjeu 6. i pocetkom 7. tj ne pocinjati sa uvodjenjem druge hranice dok se ne vrne kuci user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 9:23:40   
Peace*
Ili u avgustu počni da uvodiš, a u septembru idi na more.

Možda ja zbog lošeg iskustva sa mleđim sinom preterujem, pitaj i u drugim temama za mišljenje drugih mama, ja sam samo rekla kako bih ja.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2015
15.1.2015 9:30:54   
superm
Kada je Turska u pitanju, u kom mesecu je najbolje otici?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here