|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
22.2.2014 17:45:40   
Klarita
KLIK

Dunja, ja da bih poslala mail, teta Rada iz racunovodstva treba da ga ima user posted image jadna zena, jos nabada na komp kao na kucacu masinu. A, nekako mi bedak da pustim direktoriciuser posted image Decko koji radi sa teta Radom bi pomislio da ga muvam user posted image znam coveka...I to su svi ljudi koji se bave papirologijom u mojoj skoliuser posted image
Moracu da nazovem pedagogicu, ona je trudnica na trudnickom da vidim resava li ona sta i kakouser posted image Ako ne, odoh sledece nedelje...ionako vec danima ugovaram kafu sa koleginicama user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
22.2.2014 18:46:57   
dunja RR
Klari evo našeg linka, ako slučajno budeš slala teta Radi ;)

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Svim trudnicama u Srbiji će se isplaćivati bolovanje u 100% iznosu! Pročitajte više >>>



< Poruku je uredio dunja RR -- 22.2.2014 18:47:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.2.2014 16:49:38   
Vanda
Ja nisam uspjela saznati da li mi je dokumentacija dostavljena u socijalno...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:27:58   
tillia
Meni nije jasno da li taj prvi mesec bolovanja (do 30 dana) treba da bude 100%,sto ide na teret poslodavca?

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:30:23   
Klarita
Tilia, ni njima user posted image

Zvala me juce koleginica, trebam da dostavim fotokopiju kartice iz banke poslodavcu, a on sa obracunom i doznakama prosledjuje RFZO.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:36:57   
mika79
Tilija ja prvi mesec nisam dobila 100%user posted image , nešto mi se ne zove računovodstvo da proveravam.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:39:27   
Mara1986
Ovi se setili juče da uplate user posted image ALI OVO NIJE NI 65% ŠTO SU UPLATILI.... pa ih samo čekam!!!

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:39:55   
mika79
Klarita mene još nisu zvali ali koliko sam ja shvatila treba im broj računa (fotokopija kartice) user posted image za tvoje računovodstvo, ako me moji uskoro ne obaveste moraću zvati, a to baš nevolim.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:43:51   
Klarita

IZVORNA PORUKA: mika79

Tilija ja prvi mesec nisam dobila 100%user posted image , nešto mi se ne zove računovodstvo da proveravam.

Ma, ja zvala, Miko...ionako rade preko programa, samo ubace i cao...Meni leglo manje od 65% i bas sam bzvz, ali ne zelim drzavi da poklanjam ni dinar, jer ni oni meni nisu nista poklonili, pa sam zato zvala. Idem u cetvrtak u skolu pa, cu da te obavestim. Koliko sam shvatila i ti si "prosvetni" radnik (pod navodnicima, jer se ni ja nisam za to skolovala, a shvatila sam da nisi ni ti, izvini ako gresimuser posted image )

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:50:51   
mika79
Klarita user posted image isto kao i ti i ja sam prosvetni radnik ali se nisam za to školovala. Pošto sam ja na bolovanju od 15 januara i meni se čini da mi je uplaćeno manje od 65% ali ja mislim da je to zbog toga što su mi izbili starešinstvo na bolovanju, rekla sam koleginicama da ako budu listići da mi sačuvaju (pošto kod nas zbog papira listići budu 2 puta godišnjeuser posted image ).
Baš ću čuti kako je kod tebe prošlo pa ako budem morala zovem računovodstvo.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 9:56:09   
Klarita
Miko, ja sam od 20. januara. Javljam u cetvrtak. Kako bre moze listic dva puta godisnje? Kod nas je kad god potrazis za bilo koju platu unazaduser posted image Sramota!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 10:06:39   
mika79
Klarita daju oni ako tražiš, ali da nam svima odštampaju to je dva puta godišnje. Štednja draga moja, znaš i sama kako je prosveti.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 11:14:45   
tillia
I ja sam u prosveti,ali radim u privatnoj skoli,pa reko garant su izbegli da plate 100%,jer dobila sam 65% od onog sto sam prijavljena da radim.


(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 15:59:00   
Mara1986
Žene ja sam od septembra na bolovanju pa su tek sad uplatili i to manje od 65% ?! samo što ja čekam državu a ne gazdu ili koga god već! vidim ja da se ovde država malo zeza pred izbore pa od nas prave ludake user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.2.2014 16:03:42   
dunja RR
Da, od 1.1.2014. je 100%, a do 1.1. je obavezno bilo 65%, mada je mogao i 100%ukoliko želi. Ako si počela bolovanje u prpšloj godini onda te hvata 65%.

IZVORNA PORUKA: tillia

Meni nije jasno da li taj prvi mesec bolovanja (do 30 dana) treba da bude 100%,sto ide na teret poslodavca?



< Poruku je uredio dunja RR -- 25.2.2014 16:06:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.2.2014 12:55:31   
lavica28
E pa i ja spadam u onu grupu trudnica koja ce da pohvali gazdu, mislim oni su i do sada bili ok, nisam se nadala sada uplati, ALI upravo mi je legla prva plata posle one obavezne od firme!! user posted image tj.minimalac, jer to sam primala na rn, ali fala i za ovo.

Mislila sam da cu i ja cekati do tri meseca, ali eto sve je redovno, bez pauze!


Kako placam kiriju a i sad ove pripreme oko bebca, ma super.... Firma ce da ceka pa kada im se refundira, tako mi javili, ma bas sam user posted image

A posle za porodiljsko videcemo..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:17:17   
Vanda
Cure meni legla uplata 65% za januar user posted image . Ja sam u NS, a firma u BG. Ne znam da li je socijalno prosljedilo pare ili je od firme, ali cisto da podjelim informaciju mozda moze biti od koristi. user posted image

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:18:36   
dunja RR
Mislim da su uplate ovih dana od socijalnog user posted image , ne od firmi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:21:01   
Vanda
I da dodam ....po mojoj racunici to je malo vise od 65%, a mnogo manje od 100%. user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:22:17   
Vanda
Dunja to bi znacilo da su gotovo redovni?

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:29:01   
dunja RR
Verovatno je malo više od 65% zbog toga što januar ima 31 dan, a u februaru će verujem biti manje, jer se uzimaju u obzir radni dani za svaki mesec posebno. 35% će leći direktno na tvoj tj. naš račun, a kada - ne zna se.

IZVORNA PORUKA: Vanda

I da dodam ....po mojoj racunici to je malo vise od 65%, a mnogo manje od 100%. user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 27.2.2014 16:31:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:29:56   
dunja RR
Mislim da tek počinju da budu redovni, ali videćemo. Meni je legla uplata za decembar (65%), za januar još nije ..

IZVORNA PORUKA: Vanda

Dunja to bi znacilo da su gotovo redovni?



< Poruku je uredio dunja RR -- 27.2.2014 16:30:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:31:11   
Vanda
Moguce, to mi nije palo na pametuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:34:10   
Vanda
Meni je januar prvi mesec od socijalnog tako da sam novajlija i jos se raspitujem. user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.2.2014 16:36:13   
dunja RR
Vanda, ja se izlomila oko ovoga jer sam sama predavala sve papire u socijalnom, pa sam zbog toga naučila sve detalje, silom prilika user posted image
Šta god te zanima pitaj, tu smo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here