|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
12.6.2014 8:48:28   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki

igre koje usporavaju razvoj deteta
htela sam da okacim ovo,pogledajte kad imate vremena,nije lose.


Video sam gledala 10000x odličan je.Sve sam ovo radila sa svojom kćerkom ne znajući za ovo predavanje.to je danas djevočica od 6 god.sa jako dobro razvijenom motorikom i veoma dobrom koncentracijom.
Sa sinom se priča ponavlja,pustite djecu da budu djeca,da se igraju, u pjesku,skaču,padaju.Skakuću po lokvicama i igraju se u blatnjavim baricama.Jer je njihov osmjer dok sve ovo čine neprocjenljivuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
21.1.2015 12:02:42   
Valerie
jako sam ponosna - moja cerka (2 god i 4 meseca) je upravo sama sklopila puzzle od 60 delova! user posted image prosto ne verujem user posted image . pre mesec i po je pocela sa onim od 15 delova, bas je fascinirana. ovaj veliki smo zajedno sklapali deset_ak puta, ali nisam verovala da ce ovako brzo uspeti sama! user posted image

sad vidim da ima i tema puzzle, al ja ne umem da prebacim user posted image

< Poruku je uredio Valerie -- 21.1.2015 12:06:08 >

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
21.1.2015 14:01:30   
choopa choops
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
21.1.2015 15:14:02   
dijana1*
Valerie bravo za malu pametnicuuser posted image
Prebacila sam post u temu puzle.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
21.1.2015 18:21:21   
Azra_
user posted image To je super. Imam ja jednu klinku u komšiluku, isto je jako malena počela tako da sklapa velike puzle. Sada ima 5 godina i sada je prešla na viši nivo. Sklapa ih naopačke. Ne gleda sliku uopšte. Ja sam zadivljena. To ni ja ne bih mogla.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
9.3.2015 22:54:08   
amdn
korisno znati, skoro sve pa i kod nas tako :)

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
10.3.2015 23:41:07   
muzicarka
user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
21.3.2015 9:30:33   
branki*
jako fin tekst..

klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
27.5.2016 13:45:00   
mila83
Gledala sam taj video nekoliko puta i odlican je ! Pratim rad Ranka Rajovica i NTC koliko mogu.Prijavila sam se i za seminar NTC za roditelje,cekam da me pozovu.Imam obe knjige Rajovica i mnogo su dobre.jedna je bas prirucnik sa igrama koje koriste deci,ne samo u fizickom smislu,vec za razvoj intelektualnih sposobnosti. KOliko god mi moje vreme dopusta,trudim se da se tako igramo..nista to nije posebno novo,tako smo se i mi igraliuser posted image nismo buljili u ekrane i monitore.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
27.7.2020 8:59:13   
Mirko Svirko
Sve smo ovo savladali. Samo to drzanje olovke...Cas je drzi lepo, cas je celom rukom uhvati kao pesnicom da je drzi.Naucicemooo...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
27.7.2020 9:35:43   
flamingos
Polako Mirko,naučićete i to.Sve to dođe na svoje mesto.Ljubi malisana.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
27.7.2020 10:01:13   
mama Jo
Mirko, to mozda on pokusava sad jos uvek da namesti pa trazi razne nacine. Je l' boji ili pise kad drzi tako u saci?

J sad vec lepo drzi olovki, kad boji ili kao nesto piskara. Jesno vreme su je zanimala slova, ali vrlo brzo je prestalo interesovanje ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god
27.7.2020 10:24:35   
Mirko Svirko
Kada hoce da radi drzi lepo a mislim da se na trenutke neke smori i onda uhvati olovku tako pesnicom i onda zvrlja bezveze.

Ili se namesta ili mu ne drzi paznju toliko dugo da on sada pise i boji. Nego neki odredjeni vremenski period.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here