|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.1.2015 12:33:46   
Lisa Simpson
Ja već radila testić cd26, nemam ja strpljenja da mi kasni 7 danauser posted image , ali nema ovog meseca nista jutros temp počela da pada, samo što nisam dobila.
biće više sreće sledeći kruguser posted image

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.1.2015 12:35:09   
babby
a mozda si poranila sve dok ne stigneuser posted image ina sanse

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.1.2015 13:20:25   
Lisa Simpson
Pa sad, 30% da sam trudna, a 100% da nisamuser posted image Ja na zalost ili na sreću svoje trudnoće nekako osetim po grudima odmah, a ako ih ne osetim to je tek loš znak čak i ako ima trudnoče. Tako je bar uvek bilo do sada.

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.1.2015 16:21:01   
madre
pa ako ti je O bila 14dc onda je danas trebalo da dobijes?user posted image koliko ti traje inace lutealna faza?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.1.2015 22:16:41   
Lisa Simpson
Madre, POJMA NEMAM koliko mi traje lutealna faza jer mi je ovo prvi ciklus da merim bazalnu. Dok sam lako ostajala trudna nisam se time bavila. Treba mi bar par ciklusa pa da to ukapiram.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 12:55:52   
Sosa Mena
user posted image ]Moj graf

Ovo je prvi put da pratim bazalnu pa ako biste mogle malo da mi objasnite kako ovo moje funkcionise. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 12:58:05   
vonavoj
Soso,za sada je sve super na grafu! Obelezio ti lepo O,15og dana,sad temp raste i tako i treba da ostane,u tome je stosuser posted image user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 13:00:01   
Sosa Mena
To mi malo cudno da mi je obelezio 15dc meni je o po mom misljenju 14dc jer su mi ciklusi na 28 dana. Ali dobro ako on kaze da je 15dc verujem user posted image Znaci t ne trepa da opadne ispod ove crvene linije?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 13:03:36   
vonavoj
Da,da..u principu sad ne bi trebalo da bude niska u kontinuitetu..ja sam cini mi se imala jedan pad..ali je opet skocila..ima u temi pozitivni grafovi pa virni!

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 14:03:54   
Maraj
Sosouser posted image divan graf. T treba da ostane iznad 36.4 . Navijam da tako i ostaneuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 14:29:22   
Sosa Mena
Hvala Maraj. Suzdrzacu je nekako. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 15:01:40   
serpica
Soso ja se ne razumem,nikad nisam merila tacno,ali kako vidim 15dc je pala i onda pocinje da raste jel tako? To bi trebalo da bude dobro.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 17:54:37   
Sosa Mena
Dace Bog Serpi. Ni ja se nista ne razumem, bitno mi je da je obelezila O. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 20:13:17   
madre
soso, meni ovoliki porast 5 dpo daje bas veliiiiku naduuser posted image sve ste uradili kako treba, sve ste pokrili, sada samo da navijamo iz sve snageuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.1.2015 21:27:02   
Sosa Mena
A sta mu to znaci Madresito? user posted image Ja sam tupson za ove stvari. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
29.1.2015 8:51:19   
Lisa Simpson
Sosi vidim da si obeležila neke lekove od 17CD ako koristiš utrogestan taj veliki porast može biti od toga, inače trofani graf može da ukazuje na trudnoću, vidi tatjanin graf od ovog meseca, ona je imala obećavajući graf.

Ja sam iznenađena kolko ove bbt rade, ranije sam mislila da je to čista glupost, ali bogami me iskustvo uverilo da baš i nije. Ja na svom jasno vidim promene iako ne mogu da merim svako jutro u isto vreme.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
29.1.2015 9:28:09   
Sosa Mena
Dobro jutro. Danas pala temperatura.

user posted image ]graf

Lisa pijem Siofor za insulin.
Sta je trofani graf?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
29.1.2015 9:32:13   
Ivanka 75
Moja temp se još uvek čvrsto drži na 36,3 user posted image 9dc, ali mi smo vredni, ako to išta znači

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
29.1.2015 9:58:47   
vonavoj
soso,nije pala,sve je to u granicamauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
29.1.2015 10:04:53   
Sosa Mena
Ivanka navijam za tebe.Dace Bog da nas uskoro obradujes. user posted image

Ja ovo cisto rekreativno pratim. Ne nadam se previse.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
29.1.2015 10:10:02   
Lisa Simpson
Trofazni graf je kad ti dva puta skoci temp u jednom grafiku pa izgleda ko da ima 3 platoa na grafu kao 3 stepenika. Takav moze ukazivati na trudnocu, mada mozes bitiuser posted image i bez trofaznog, a i trofazni bezuser posted image . Eto sad ti je jasno, sve moze i ne mora bitiuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
30.1.2015 9:21:41   
Sosa Mena
Dobro jutro.

user posted image graf

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
30.1.2015 10:28:15   
LittleMissMiracle
Dobro jutro devojke. Šta mislite o mom grafu? Meni deluje obećavajuće, ali ne znam da li da se uzdam u njega, ovaj mesec sam početkom uzimala femaru za stimulaciju,a posle O utrogestan koji valjda može da uveća temp.

user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
30.1.2015 11:29:43   
Mala Elena
A sad jedno glupo pitanje, kako da razlikujemo sluz od sperme ?user posted image pa ja onda svaki dan imam neku sluz user posted image nije mi jasno.
T skocila , cekam jos dan, dva da mi graf oznaci O, dakle tek 26.ili 27dc.

(odgovor članu LittleMissMiracle)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
30.1.2015 11:35:43   
vonavoj
obecavajuci grafovi,svidjaju mi se!!navijam!!user posted image user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here