|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čuda iz zabavišta
13.10.2017 22:13:47   
vocicana
Medo promenice se sve to, ali ne sme da trpi, nauci je, ne ona prva, ali ako je neko prvi dirne, neka se brani svim sredstvima. Nema tu

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čuda iz zabavišta
13.10.2017 22:17:26   
medamisko
Pokusavam, ali valjda ce ukapirati. Sta cu, nisu mi takva deca, sin je bio dobrica tek on, kako mi je bilo tesko, nema sanse da se promeni. Posle sam pustila on obeca da hoce, ali nista od toga. Ratobornija je od brata to sigurno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čuda iz zabavišta
13.10.2017 22:25:35   
degu
Joj oni tamo potiskuju emocije. Meni je T sva plava od modrica, kaze pala je u vrticu, jesi plakala? Nisam...pa reko slobodno placi kad se udaris, ali tamo je sramota da place. Zato je kuci postala nepodnosljiva, samo se njari. Em sto je umorna, em sto skuplja frustracije ceo dan i kuci ekplodira. Pocela je da histerise, da se bacaka, drugo dete. I sto se glupira, krevelji, lozi neke face Boze sacuvaj. Nista to nike radila pre vrtica.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čuda iz zabavišta
14.10.2017 10:56:39   
Mala Elena
Degu, moju neki drugar ogrebao nize od obraza, danima je nosila ogrebotinu ali nije plakala. Samo mi je rekla da ce i ona njemu da vrati user posted image Ja joj rekoh da to ne radi ali taj mali je nemiran nenormalno, sve sutira, otima se...
Kuci isto nekad ima ispade besa i placa, ali imamo pomaka na bolje.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čuda iz zabavišta
14.10.2017 14:39:44   
vocicana
ao sto je strasno dok su mali, majke mi. mOj nije jos uvek svestan, da ako nekog prvi udari,, da ce mu jednom neko vratiti, alimsm da ce kao pravi ovan da tera do kraja.Bas bzv.
ME ljubi tu hrabricu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čuda iz zabavišta
14.10.2017 16:08:40   
Mala Elena
I moja ovan (u horoskopu)user posted image ljubi "ovnica" user posted image , oni jesu tvrdoglavi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čuda iz zabavišta
14.10.2017 16:09:36   
degu
T se ne brani, ja je ucim da vrati i ne da na sebe. Sto se tice napada besa i mi imamo pomake, trebalo nam je vremena da se adaptiramo. U pocetku me je dovodila do ludila, dobijala jei po guzi, sad uglavnom uspevamo da resimo situaciju mirnim putem. Par puta sam je i zagrlils i rekla znam da si umorna, razumem da si htela ovo ili ono...i upalilo je a uglavnom pali da je oteram u drugu prostoriju da se izvice i dodje kad se smiri.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čuda iz zabavišta
13.3.2018 22:10:20   
mama Jo
O, svasta se desava zaista svima..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čuda iz zabavišta
21.7.2019 13:09:54   
MimaKos
Meni je smesno sto se sada zvrljaju, to im je neka fora pa ko.klovnovi izlaze iz vrtica, vaspitacice im ne mogu nista :))


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here