|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 23:18:40   
dejana007

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Moj od rodjenja ne moze da zaspe bez cucle. Sad je samo koristi za spavanje, i u toku dana ako unervozi pred spavanje. prije je cuclao po cijelu noc, tik-tak udara plastika user posted image Sad cim zaspe izbaci je, i ne trazi je...dokle ce ovako vidjecemo user posted image



ista situacija je i kod nas :)))

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
10.10.2011 11:44:18   
Anoniman
Najnovije- vratili smo dudu user posted image Bilo je suviše drame.... Plakao je i po čitav sat.... Probaćemo malo kasnije user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
10.10.2011 11:46:24   
Anoniman
mi smo bili za , sad smo protiv user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 9:26:31   
Anoniman
Moje prvo dete je bogami do tri godine dudalo, mnogo, znam, kriva sam. Prvo je to bilo kao uz spavanje, onda je pocelo kad dodje iz vrtica, uzelo maha, i onda ju je tata ubedio da je baci u vrticu u kutiju za reciklazu ... i tako smo vikend proveli uz pravu ovisnicku krizu, znaci bilo je plakanja, molbi da joj dam na pet minuta, strsno kao narkoman, majke mi. Ako je starije ne znaci da ce razum tu da odigra bitnu ulogu, i da ce da prihvati nedostatak dude, to zavisi i od deteta. Dakle ako moze bez dude extra, ako ne sto ranije odvikavanje, i hvala Bogu pa su joj zubi ok :) Ovo drugo glodje rukicu, prste spremno za dudu, ali odolevamo, cooliram je :) tek nam je mesec i nesto malo :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 9:30:41   
Anoniman
Ja Mihajlu juče iz šale kao odnela da bacim cuclu.... Majko mila, šta je ono bilo!!! Zacenilo se dete, nismo mogli da ga smirimo ni kad sam mu pokazala da je duda još uvek tu i dala mu je user posted image Inače, to je neki trip kod njega. Ceo bogovetni dan je bez nje, ali noću na spavanje nema šanse bez nje! Mislim da zamnom nije tako zaplakao kao za cuclom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 9:51:38   
Anoniman
Xxaxa jedna je duda, jao deca su shou :) Sacekaj neko vreme, pa probaj opet, da ne bude ko sa mojom malom, tri godine dudanje ;) Mi svi gresimo prema deci iz najbolje namere, misleci da im cinimo kao dobro, zao nam da placu itd. ali to nekad uopste nije najbolje za dete, cak naprotiv, treba biti cvrst i imati u glavi da je to za njegovo dobro, ali treba stisnuti zube dok place, vristi ... znam iz iskustva ;)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 10:14:45   
Anoniman
Pa ja sam sebi obećala da čim mu skroz izbiju ovi zubi što su nikli, cuca ide u ad akta. Svi su napolju, ali evo još sigurno mesec dana do pune veličine user posted image i onda će plakati noć-dve-tri i proći će... Tako je bilo i sa nosanjem pred spavanje. Morala sam ga jednom spustiti. Drao se punih nedelju dana, ali se interval skraćivao i evo već godinu dana zaspiva polegnut u krevetac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 10:17:24   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a
Ceo bogovetni dan je bez nje, ali noću na spavanje nema šanse bez nje! Mislim da zamnom nije tako zaplakao kao za cuclom user posted image
Tako je i kod nas. Kad je vidi, tako joj se obraduje da mi je žao da je krijem i ukidam. user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 12:45:58   
zelenooka
MOJA MALENA JE NEVOLI NESTO,COKA JE COKA I ISPADNE JOJ,I KAD SPAVA JA JOJ DAM PRE NEGO STO ZASPI,I CIM ZASPI ISPADNE JOJ.A DA NE PRICAM O TOME KAD JE GLADNA PA JOJ UVALIM DUDU-CIM OSETI DA NEMA NISTA NA NJOJ TJ DA JE BEZUKUSNA ODMA POCNEMO DA PLACEMO.NE ZNAM KAKO CE BITI KASNIJE ALI SAD JE TOTALNO NEZAINTERESOVANA ZA DUDU.

_____________________________

NE MOZES TI BITI TOLIKA SVINJA KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM BRE!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 12:51:14   
Anoniman
Milica je koristi kad se uspavljuje, ili kad je zezaju zubici, ovako preko dana vise glodje plastiku a ne dudu...

(odgovor članu zelenooka)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.10.2011 13:00:35   
tijatija
Moje obe curice su obozavale cuclu, sa apetitiom su cuclale ali... sa 1.6 mes smo makli isto kad i pelene, kako sam mislila uopste nije bilo tesko odvikavanje 2-3 dana trazile i posle kao da nikad nisu cuclale user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
16.11.2011 23:19:55   
ikacc
I moja mala nema neku zelju za dudom, ali posluzi pri silnom plakanju.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
19.11.2011 7:09:54   
nenja22
kao skroz mali prihvatao bez problema...
sad, sa 6 i kusur meseci (sisanja, je l') pokusam li nocu, kad znam da nije gladan, tipa jeo pre pola sata i sad se prevrce jer se prejeo i ne moze da svari, sve okrece glavu i obicno samo posizi...i nema smirivanja dok ne izvadim sisu (da prostite), a onda kao mesecar onako zmureci hvata u letu...
dakle, da li za ili protiv? bila bih ja za skroz, ali ima ko nece, pa nema sanse...



_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
19.11.2011 12:52:49   
cockic
ja sam za jer sam se namucila sa malim nije hteo nikako da je koristi.
a deluje mi da znaci u nekim situacijama.kao sto je plakanje,sisanje nocu
na svakih sat vremena i td.

mislim da cu se maksimalno truditi da drugom detetu dam.
moj mali je pljuvao tako da nije imalo sanse, a za drugo videcemouser posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
19.11.2011 12:59:56   
Raviojla
Za

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
19.11.2011 14:23:11   
minna
Mi smo izgubili cuclu koju jedino hoce od rodjenja pre 10ak dana. Onda smo pokusavali da se odvikne ali sam izdrzala 2 dana jer se jedva uspavljivao, u jaslicama nije mogao da zaspi nikako i onda se na kraju ipak navikao na novu cuclu, ne vredi pokusala sam ali je izgleda jos mali...

(odgovor članu Raviojla)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
19.11.2011 20:36:56   
Bebilina
Koristili smo je. Ne od starta (bolje je sacekati par nedelja sa uvodjenjem, dok se dojenje lepo ne uspostavi) tako da smo je dali sa mesec i po. Odvikli smo se godinu dana kasnije, bez vecih problema.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
24.11.2011 8:28:35   
Anoniman
Miša je progrizao i treću cuclu! user posted image Već nekoliko večeri pokušavamo da na prevaru sakrijemo cuclu, ali ne ide... Samo plač i dreka i: mamaaa, daj Mikiju duduuuuu user posted image
Inače sam baš dosledna, ali nemam snage detetu da uskraćujem san jer neće da spava bez cucle. Čak pričamo priču kako treba bebi da damo cucu, jer je on već velik, a on kaže: dodje beba, Miki da cucu! user posted image Lepo me dete uslovilo!

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
28.11.2011 11:18:32   
Anck Su Nmaun
Da se pohvalimo, Taca se Sama odvikla od dude user posted image   vec nekih 2 meseca user posted image



(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
28.11.2011 12:08:38   
lanajelena
I mi smo izbacili dudu pre mesec dana user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
28.11.2011 12:12:15   
PoisonEve
Moja mini-buba nece ni da cuje za cuclu. Dva puta je povratila kada je mm pokusao da joj da. Na pocetku su me mnogo bolele bradavice ali sada kada smo se ispraksovali ne smeta mi da je i po ceo dan sisauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
23.12.2011 14:48:09   
Anoniman
Sinoć smo prvu noć prespavali bez cucle. Ponovo progrižena, ja rekla gotovo!!! Ne kupujem novu. A Mihajlo će meni : mama idi kupi bate (baterije) dudu! user posted image I malo smo se objašnjavali da se duda eto pokvarila, da ju je Miki slomio i da u nju ne idu baterije user posted image Prespavao je celu noć, ali je jedno dva puta plakao kroz san tražeći je... Izgleda da smo završili sa njom i to pre rođendana user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
28.12.2011 21:31:23   
oxy7
Moj veliki bebac se odvikao od cucle prošle nedelje, mada nismo to baš planirali. Imali smo goste i on je ubacio u tašnu jedne od gošći. Kad je došlo vrijeme za spavanje, nastao je haos. Pretražili smo cijelu kuću i ništa...uslijedila je noć bez sna, sa urlanjem do iznemoglosti. Sledećeg dana je nije tražio, uveče je malo plakao. Kad mi je javljeno gdje je cucla završila, zamolila sam da mi je ne donose, da ne padnem u iskušenje da mu je dam. Već treći dan bilo je sve ok. Sad mi je drago da je ovako ispalo, jer da sam je ja sklonila ne bih imala srca da mu je ne dam. Stvarno, što reče neko, prava apstinencijalna kriza...

Inače sam za, ali ne baš predugo...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
28.12.2011 22:46:55   
IVA 11
Mi smo pokusali da je izbacimo i jednostavno nece, a strah me za zubice da se ne iskrive. Juce sam ga preko dana uspavala bez nje, danas isto, ali cim krene nocno spavanje-haos ako je nema...

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
29.12.2011 16:14:32   
Blagoslovena
Moji blizanci neće cuclu...jedan ima nagon i na povraćanje i već je 3 puta i povratio na istu,u pokusaju davanja, bez obzira kako to polako bilo, a i drugi je odmah izbaci...imamo nukove 0+, pa se pitam da li je do oblika cuce, jer djeluju prilicno velike ili bi na svaku reagovali tako, pa ne znam da li da kupim drugu, nekog drugacijeg oblika...inace nece ni da jedu iz flasice...samo siku vole...a tesko je kada je dvoje i kada placu u isto vrijeme....user posted image ...a nemas cime zacepiti usta....user posted image inace bebaci imaju 7 nedelja....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here