|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 9:27:07   
Suncicabg
Monini, da li su te omele gljivice kod te prve vto?Bravo za tvoje briseve :)

< Poruku je uredio Suncicabg -- 4.3.2012 9:28:45 >

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 15:21:37   
monini
sunci u svakom slucaju moras ih se prvo resiti..mi smo prosle god isli preko fonda,tako da smo morali imati sterilne briseve za komisiju, tako da smo prvo morali tri nedelje da pijemo th pa da radimo kontrolni bris pa tek onda komisija..i da, naravno posle komisije, pred samu proceduru Vto opet su nam trazili briseve:) i tada su bili okuser posted image ali ne brini, to se sve brzo da resitiuser posted image sretno i sto pre kreni sa terapijom:)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 16:12:13   
Suncicabg
Ja sam prosla sve komisije i tad su bili sterilni. Sad treba da se javim da dobijem semu. Zato se brinem da mi ne prave neki problemuser posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 16:21:08   
Biksi79
evo i mene na ovoj temi opet te bakterije poludele sam.Sledece nedelje treba da se javim u visegradsku i u petak uzmem rezultate briseva kad pozitivna mi mocoplazma ostali su u redu i kod mm je sve ok.Pa bas sad pred vantelesnu.Sad moram da pijem antibiotike a verovatno i da pocnem sa kontracepcijom nadam se da cu je se resiti da mi ne dlazu postupak a cekam od kraja novembrauser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 16:23:42   
malapufika
e biksi isti slucaj i kod mene:(((koju si terapiju dobila?

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 16:27:36   
Biksi79
u utorak mi radi doktorka pa onda pocinjem a prosle godine sam imala ureaplazmu i popila cetiri kutije dovicina i neke veginalete nesecam se tacno koje i za dve nedelje brisevi cisti i posle su mi bili sterilni do sad verovatno cu i sad tu terapiju dobiti

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 16:29:13   
malapufika
uff evo i ja dobila 4 kutije dovicina i vaginalete..valjda cu je se resiti

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 16:40:11   
Biksi79
ma hocemo pufika user posted image nije to nista strasno nego eto sto se bas sad pojavila pred postupak

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 20:52:36   
Silvi TD
ja se patim sa bakterijama uglavnom, koje vaginalete koristite kad pijete antibiotike?

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 20:55:49   
Zell

IZVORNA PORUKA: Silvi TD

ja se patim sa bakterijama uglavnom, koje vaginalete koristite kad pijete antibiotike?


Ja sam uzimala Neo Penotran Forte posle antibiotika i resila se esherihije... sad se nadam na isti nacin da cu resiti i enterococcus...

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2012 21:21:39   
Silvi TD
eserihije u VB? ja je imam vec drugi put, koristila sam ampicilin vaginalete, napravljene u apoteci i nije mi pomoglo, a losa mi je i flora tamo dole..pa me zanima kako mogu da je obnovim, ojacam..znaci neo penotran forte...probacu....

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2012 0:31:57   
malapufika
i ja sam koristila neo penotran ,sada sam na ginodaktanolu..a i pijem lactogyn kazu da je dobar za sredjivanje flore...

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2012 6:05:34   
Zell
Silvi, pisala sam imas na 14 strani mislim a i flora se popravila laktobacila nisam ni imala (pila sam i probiotik)

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.3.2012 18:05:03   
Zell
Zene imam pitanje ako se sutradan vade brisevi da li da se vaginaleta stavlja vece pre? Hoce uticati na rezultat?

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.3.2012 19:35:35   
daca77
Zell, zavisi koje vaginalete...mada, moj dr uvek predlaze pauzu od 7 dana, pa tek onda davanje briseva.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.3.2012 19:39:52   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Zell

Zene imam pitanje ako se sutradan vade brisevi da li da se vaginaleta stavlja vece pre? Hoce uticati na rezultat?

Uticace,mora da prodje par dana od poslednje vaginalete da bi brisevi bili validni ovako je rezultat uglavnom ne tacan..

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.3.2012 13:26:12   
Silvi TD
Jel smemo da pricao o cenama? da ne bude protiv pravila forumauser posted image ....meni je doktorka preporucila vaginalete Normagyn, kostaju preko 700 dinara a ima 6.... mogu se koristiti i preventivno, a kao terapija 10 dana, znaci dva pakovanja... pa posle toga 1 nedeljno...prijaju mi kad ih stavim al od antibiotika nikako mi se ne poporavalja flora, a skupe su mi...trazim neku alternativu... jesu ove gore pomenute na bazi laktobacila, koliko kostaju?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.3.2012 20:12:16   
daca77
Samo da vam javim relativno dobre vesti...NEMAM bakterije u brisu,user posted image user posted image user posted image ali se pojavila Candida. Do sada sam je uvek lecila sa 1-2 vag,Lomexina. Nadam se da cu se i sada relativno lako resiti.


< Poruku je uredio daca77 -- 8.3.2012 20:13:18 >

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.3.2012 21:25:21   
Jole84
Dacka super za briseve user posted image a za klamidiju ne brini,rešiće se brzo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.3.2012 23:20:28   
degu
Daco user posted image user posted image Candidu ćeš za čas da rešiš user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.3.2012 7:38:06   
daca77
Nadam se, degu...bar je do sada tako bilouser posted image
Juce sam bilo strasno srecna, jer konacno nema antibiograma i parazita...zao mi je sto sam slusala one silne dr i koristila njihovu antibiotsku terapiju...
Kao sto vidite, drage moje, bakterija se mozete resiti i bez antibiotika...user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.3.2012 9:18:46   
Meisje

IZVORNA PORUKA: daca77

Samo da vam javim relativno dobre vesti...NEMAM bakterije u brisu,user posted image user posted image user posted image ali se pojavila Candida. Do sada sam je uvek lecila sa 1-2 vag,Lomexina. Nadam se da cu se i sada relativno lako resiti.


Aleluja!!! Hvala Bogu!! Ajde otkaci i tu glupu candidu pa da cekamouser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.3.2012 9:25:53   
daca77
Hvala, Mei...user posted image
a upravo sam saznala i zasto sam dobila Candidu...pa ja sam na kontracepciji bila, pila Mikroginon i vidim da se normalno javlja Candidauser posted image
Dr me unistise...ono sto oni zabrljaju, ja ne mogu par meseci da ispravim...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.3.2012 10:56:09   
hanka
Dacooooooooo cestitam draga konacno zavrsena borba user posted image user posted image user posted image
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image
Kandidu ces lako resiti
Sta kazu za hsg kad ga radis ?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.3.2012 11:00:05   
daca77
Hanka, konacno...
Zvala sam Le...posto sam na Orgametrilu do ponedeljka, a to znaci da ce user posted image tek 5 i vise dana posle toga doci, da pokusam ovih dana da ubijem candidu i ako je sve u redu, u toku ovog meseca da radim hsguser posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here