|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 7:59:43   
milenatea
zenske probajte ulje divljeg origana, kazu da je odlicno za bakterije i gljivice user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 10:03:34   
Dada81
Moracu draga,evo sad sam sebi upisala,kao odem u grad da uzmem,citala sam da je dobro za dosta toga i stvarno se nadam da je tako.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 10:41:44   
*Maki*
cure,ja bih vam dala jedan savet,probajte da dizete imunitet a da na neko vreme ostavite sve te lekove,vaginalete koje ruse prirodnu floru. Uzmite neki kompleks vitamina,pijte jogurt u vecim kolicinama neko vreme i onda proverite briseve. Ja sam pre vto pokusavala da se resim kandide,nikada je nisam pre imala ali zbog prethodne vto i zbog velike stimulacije koju sam imala mi se srozao imunitet,stavljala sam vaginalete,nisam to mogla da sredim. Onda sam kupila penatal vitamine i pila jogurt puno i kada sam proverila za dve nedelje ponovo bris,nije je bilo. Mislim da antibiotici samo pogorsavaju stanje.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 11:06:46   
Dada81
Maki,ima i toga,i ja mislim,a da ne govorim sto sam od Nitrofurantoina(bar ja)imala jake kontraindikacije, ,otezano disanje,temperaturu..A sad od Eritromicina probadajuce jake bolove u zeludcu..strasno.a,jeste,i meni se desio pad imuniteta od poslednjeg spontanog..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 11:09:57   
*Maki*
Probaj draga ja se nadam da ce pomoci. Znam da zvuci nekima odvratno i sama pomisao ali za te gamadi nema boljeg leka i od belog luka user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 11:26:39   
Dada81
Znam,ja ga volim,ali mi je nizak pritisak,samo me zanosi,ako ga i malo jedem(nedeljomuser posted image ) ali bih pokusala vino i beli luk,a ne rekoh da jaako volim i stalno pijem jogurt,mada nije vredelo,nesredjen tempo zivota,zurba,spontani,sve dovelo do tih bakt. A,imam prenatal tablete,to si mi dobro spomenula ,od skoro,naravno ne popijene,dosta ih ostalo,da znas da ih zagledam,imala sam osecaj da bi mi mogle doneti dobro,samo da se ne udebljamuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
25.3.2013 17:48:32   
*Maki*
Ja ih pijem duze vreme,jos pre nego da zatrudnim jer sam htela da sto podignem imunitet a i apetit jer sam mrsavica,medjutim slaba vajda od apetita,nisam se udaebljala od njih. nemoj se plasis to su samo vitamini mislim da se od toga ne mozes udebljati punouser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
26.3.2013 17:11:20   
daca77
Drage, samo da vam se pohvalimuser posted image ...nisu izolovane patogene bakterijeuser posted image
Ima samo candide, ali nju ne racunam, jer se pojavila zbog Mikroginona i do sada mi nije pravila probleme, ubijem je jednom vag. Lomexina.

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
26.3.2013 17:58:09   
milenatea
user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
26.3.2013 20:19:42   
Maraj
super daco user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
26.3.2013 20:30:38   
17 joka
Bravo  Dacikauser posted image user posted image user posted image   rekoh  da  je  mucenju  dosao  kraj

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
27.3.2013 8:58:10   
*Maki*
Bravo Dacouser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
28.3.2013 10:33:22   
Snekile7
Super Dacouser posted image .
Devojke imam pitanje, znam da se putem vaginalnog i cervikalnog brisa otkrivaju bakterije i gljivice, ali da li nesto od toga moze da se vidi ili da ukaze na to pomocu kolposkopije, papa testa i grupe sekreta?

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
28.3.2013 12:14:07   
maksmin
I ja da se pohvalim, brisevi sterilni, istrebila sam streptokoku, a nema ni kandide, hvala bogu, sad mogu sto pre na HSG!!!

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 13:41:25   
Dada81
Bravoo,Maksmin ,samo napred user posted image i Daco,lepo bar o jednom ydravstvenom polju manje razmisljanja !
Meni nalaz bio kod mame,ona blize gradu,pa pdoigla..Danas mi evo donela..
Opet Enterococcus faecalis ,ne smem da radim na bebi user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 13:54:52   
Jole84
Dado draga,samo vino i beli luk,jeste grozno ali pomaže! Meni je pomoglo oko ešerihije.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 14:25:56   
maksmin

IZVORNA PORUKA: Dada81

Opet Enterococcus faecalis ,ne smem da radim na bebi user posted image


Dado, draga, pobaj to sa belim lukom, meni je doktorka prepisala amoksicilin za strepto i macmiror vag. i tako sam je sredila. Ali za svaki slucaj sam se ispirala octeniseptom, to sam citala negde da je dobro, pa sam kupila da probam, kod mene je sve to upalilo. Zelim ti da se sto pre resis koke i da sto pre mozes da radis na bebi!!! user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 15:00:22   
Jole84
Maksimin da li može octanisept da se koristi preventivno,ne škodi?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 15:09:53   
maksmin
Mislim da moze, on nema nikakva negativna dejstva na organizam, koliko sam procitala, te neke materije koje sadrzi razlazu se u organizmu. Samo ne treba preterivati, mislim da je dobro koristiti ga kad prodje ciklus, i jednom nedeljno npr. Pokusacu da nadjem uputstvo i tacno napisem, ovo je sustina koju sam upamtila.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 15:39:21   
Jole84
Hvala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 16:18:16   
Dada81
Moze MAksmin detaljnije i to sam mislila da kupim,neko je ovde rekao da je pomoglo.
Pravim luk veceras,nema odlaganja ,necu vise da se zajuser posted image sa lekovima koji mi skode.
Maksmin,Jole user posted image

< Poruku je uredio Dada81 -- 4.4.2013 16:19:15 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.4.2013 16:22:20   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Super Dacouser posted image .
Devojke imam pitanje, znam da se putem vaginalnog i cervikalnog brisa otkrivaju bakterije i gljivice, ali da li nesto od toga moze da se vidi ili da ukaze na to pomocu kolposkopije, papa testa i grupe sekreta?


Snekile za ovo sto si pitala ,ne smem reci, nekog strucnijeg ipak da pitas ili izgooglatiuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.4.2013 1:37:43   
maksmin
Evo, mrzelo me da prekucavam sa bocice, no ovde sve pise OCTENISEPT
Ja sam kupila vece pakovanje u spreju, oko 750 din, cini mi se, 300ml. A spric sam koristila za ubrizgavanje. I tako par dana posle antibiotika i vaginaleta. sad s vremena na vreme prsnem onako bez sprica user posted image . user posted image user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.4.2013 8:47:48   
jess021
Octenisept se definitvno moze koristiti kao preventiva, ja sam ga koristila pre vadjenja briseva za VTO, cak sam ga i muzu dala pre vadjenja brisauser posted image , a i sad ponekad to uradim isto sa spricom, meni je to stvarno pomoglo kad sam pre imala eserihiju. Vec sam pisala, ali da ponovim da ako se operete sa sapunom ili gelom za tusiranje pre octenisepta, verovatno ce vas pecakti, tako da samo cista voda i octenisept i nema greske!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.4.2013 9:19:20   
srculence25
Koristila sam ocetinisept i koristicu ga u buduce s`vremena na vreme.Mene je pocetku peckalo mislila sam da je to normalno.Jutros sam ponovila bris nadam se da mi je pomogao jer sam primetila neke pozitivne promene.Jutros sam se ispricala pre nego sto cu krenuti da se dezinfikujem user posted image malo je opet peklo ali mi je nekako prijalo user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here