|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:21:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Nedja

ma gagi, meni je to cist primitivizam. I da, kad god nam donosi nesto, jaja ili nesto slicno, on ne mora da se najavi, jer nam, boze moj, nosi nestouser posted image



Isti nam je svekar sigurnouser posted image


Ja sam mislila da je moj unikatuser posted image Nazalost, vidim da nijeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:24:16   
melania
Kada sam radila prvi put VTO trebala sam da kao lezim i ok ja sam lezala.Lepo sam mu rekla da mi je tad potreban mir i da ocekujem da me ne remeti,ali kako to objasniti njegovoj sestri ili mami.Ribe su dolazile i kafenisale,meni tad nije bilo do druzenja i da me neko smara.Jedna zena sto je lezala sa mnom rece mi iskljuci tel za sve i nisi kuci.Mislim sta da kazem ljudima koji nemaju mere kad to ne moze ili ne ume mm.On je u tripu da mi je bolje da ne se dim sama,ja mu lepo kazem da mi tako odgovara ali ovaj put mu necu to dozvoliti.Tu mi nece umiljato lice pomoci,jednostavno cu im reci da ih ne zelim u blizini,ja ne znam kako drugacije!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:26:42   
cicko
Znam, nekim ljudima moras reci direktno, otvoreno i nekoliko puta! I opet urade kako im je volja!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:33:02   
melania
Veruj mi da mi je ovo lekcija za sve,pa nije on na terapiji dva meseca vec ja.Lepo cu reci njegovima i nema sanse da bude po njihovom,nema sanse.Danas okrecem stranu,vec im fidim face kako me ogovaraju ali kad bolje razmislim bas me boli guzica za touser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:38:05   
marince1


[/quote]

Melania, mozda zato sto sto ja svakog ali bas svakog nazovem i najavim se!
Mozda im je zato glupo da se oni meni ne jave!

[/quote]

I ja se svuda najavljujem!Bas svuda!Tj. najavljujem se kod oca i ujaka da cu da dodjem.Kod ostalih ne idemako me ne pozovu.
A kod tih koji dolaze ne nejavljeni idem samo  na slavu!!!!I ja i mm!
Oni se nikad ne sete da te pozovu kod njih,lakse im da dodju da ti njih gostis!

A najvise me nervira kad zaova dovede svoje goste kod mene u dnevnu sobu,jer je kod nje nered ili posalje decu sa gomilom igracaka da se igraju kod nas,!
A ja moram naravno da prekinem dnevne aktivnosti,jer su dosli gosti (NJOJ)

I kad zavrse,naravno da ja skupljam sve!user posted image user posted image user posted image

A mm cuti kao puser posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:38:48   
melania
A tek ona prica koju ste povele o stanu koji vam je svekar kupio mi je koma.Nekad se istripujes kao da je tebi nesto licno dao pa moras tu da nesto glumis,pa pobogu zar nisi stan kupio svom sinu,ne snajki vec sinu!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:48:13   
melania
Marince vec sam rekla da se ja svuda najavim,ali bas svuda.U pocetku je to bilo haoticno,svracali bi njegovi drugari i igrali karte po 3 sata i tako dve godine,bili smo kod njegovih i njima je to sve normalno.Tamo nisam mogla i nisam znala kako da reagujem,prosto sam digla ruke jer sam mislila da je problem u meni.Proslo je puno vremena dok nisam ukapirala da me to sve umara,spremanje,kuvanje,prenje sudova za njima.Oni su imali svoje zenice i decicu kod kojih ja nisam odlazila,to su njegovi drugari.Da budem iskrena kad ti neko dugo skace po zivcima ne moze da ti bude simpatican.Ma znam da je problem mm i niko vise i njegova cuvena teorija da kuca reba da bude puna gostiju.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:57:04   
Lu
Meni mm dođe jednom u mjesecu na 3-4 dana i naravno iskorištavamo svaki tren da budemo zajedno.
Kad mali zaspi u dani mi naravno nadoknađujemo bračne dužnosti a nađe se neko pametan da mi kuca ili zvoni...kud nas prekine,kud mi dijete probudi,ja poludim i ne glumim uopće gostoljubivost nego mu jasno dam do znanja da nije dobrodošao nepozvan ili nenajavljen.
To su obično neki "prijatelji" od mm,pa kako ne mogu da skuže da nam treba malo intime,glupaniuser posted image
Uglavnom to se sve rjeđe dešava,skoro iskorijenjeno mojom zasliugomuser posted image
A mm-ovim roditeljima sam jasno rekla da ne volim da mi se dolazi nenajavljeno i to poštuju.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 13:58:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:59:41   
sladjaaaa
I ja se najavljujem svuda i ljudi se najavljuju kad dolaze kod nas jer znaju da i ja i mm radimo tako da imamo vrlo malo slobodnog vremenauser posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:15:40   
melania
Ovo je gore Gago od tvog slucaja.Naime svekar je kupio stan mm ali na njegovo ime.Ja mu kazem da mi je to nelogicno zasto bi davao pare na porez a mm ga ne bi platio jer mu je prvi stan,taman bi imali za vantelesnu koja je jako skupa.Zasto da cekamo i da se mucimo da skupimo taj novac kad on kaze ja sam tako odlucio i tacka.Ja nemem nazalost decu,dace Bog da ih imam ali tako nesto ne bi nikad uradila,zar nisam u pravu.Pa sve i da je moj otac tako nesto uradio oterala bi ga dodjavola,nemam reci.To malo ljudi zna jer je mene toga sramota,a mm je svejedno sto je meni nelogicno skroz!

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 14:17:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:22:03   
melania
Sto je najgore on zivi u sto kvadrata a mi u 40,pa reci ko je tu lud!Takva sebicnost i egoizam su mi skroz neverovatni,ko da ce u grob nesto da odnese.Nemoj da me neko shvati pogresno ali neki zaista ne zasluzuju da budu roditelji.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 63
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 14:23:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:26:30   
melania
Ma sladak je ko boza,ima 55 godina.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:27:48   
mamanp
Melania, jel ti to nemas svekrvu???

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 14:28:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:30:19   
melania
Ma gde bre,imam i nju i zaovu.Zaova je dala tati tu ideju!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:31:38   
buhla
da znas da ima u tome nesto, i ova moja je besna sto on nije prvo napravio kucu, pa onda se zenio i pravi dete, a mi sve naopacke beba, pa brak pa kuca. Mislim da joj to najvise smeta i to bas zbog toga, jer je par puta imala komentar za neke komsije kako su eto ostale bez kuce. A morala je na njega da prepise kucu i sve zbog kredita koji je trazio u banci, mora on da bude vlasnik. Mislim da je to sad izjeda, uuuuuuh. user posted image
IZVORNA PORUKA: gagi

I moj istouser posted image user posted image boje se da se necemo razvesti od mm pa da moramo djeliti stan ako se prepise na muzeveuser posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:32:08   
mamanp
Ih, steta...ja mislila da nemas svekrvu pa da udomim ovu moju posto vidim da tata zivi u 100 kvadrata, a nas petoro u 63. Uhar bi mi bilo jedno manje.

Propade mi genijalna idejauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:34:10   
melania
Pa to se drugacije moze resiti sa razvodom,i bas me zabole sto cu i da li cu dobiti 20 kvadrata,bas cu se obogatiti.Jos im je kao cudno sto ja nisam vise ista,trebalo je meni izgleda previse da vidim sa kakvim ljudima imam posla.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:40:54   
melania
Cela stvar me ne bi toliko nervirala da mm misli kao da je to normalno!Ja bi svom ocu ne znam sta sve rekla!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:42:09   
Anoniman
Linčujte me, ali ja razumem zašto roditelji kupuju stan svom detetu na svoje ime.
Sadašnji zakon o bračnim i vanbračnim zajednicama piše nešto tipa da nakon 4 god zajedničkog života, sve se deli na pola.
Znači, ako je stan na moje ime, mm i ja živimo u njemu 4,5 god, i odlučimo da se raziđemo (čak i ako je vanbračna zajednica), taj stan po zakonu ide pola-pola.
E, da bi se toga zaštitili, roditelji te stanove kupuju na svoje ime. Uostalom, što ste takve, oni uopšte nisu morali da kupe te staneove, to je NJIHOV GEST DOBRE VOLJE!
A to da oni žive u 100kvadrata, a vama daju 40kvadrata... ja mislim da je i to razmišljanje stare škole: JA TI OBEZBEDIM KROV NAD GLAVOM, A TI SADA RADI, UZIMAJ KREDIT, PA OD TOG MALOG STVORI SEBI VEĆE. I po meni je i to ok.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 73
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 14:42:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:50:50   
melania
Tasho da li si cula za ugovor o poklonu koji te stiti od takvih stvari.Kad se on napravi snajka nema nista od stana,ja sam bila za tu varijantu da bi sto pre otisla na vantelesnu.Dzaba meni sve ako ja nemam decu,i ti zidovi i ostalo.Ne kazem ja nista sem da 90% ljudi su dobijali te stanove svi znaju u koje vreme i za koliko para.I nije mi jasno da jedan roditelj tako sebicno razmislja,zar ne treba da zeli unuke!!!Svi mi znamo kako se danas zivi i koliko se zaradjuje,jos ako te roditelji ne podrzavaju onda je sve zaista bezveze.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here