|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 16:26:47   
Plavusa34
Da li vise volite kratku ili duzu kosu,sta je zenstvenije ? nedavno sam se osisala dosta kratko kazu da mi dobro stoji.Mislm ponekad da da super je a onda pomislim da sam pogresila.user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 16:35:47   
Mala Elena
Glasam za dugu ali ako tebi lepo stoji uz figuru i oblik lica , super!

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 16:46:30   
Bibilib
Ja sam za dugu....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 16:47:54   
Kata90
i ja sam vise za dugu kosu......user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 17:05:23   
nikiteki
ja sam za dugu kosu

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:07:56   
isidora88
ja obozavam dugu kosu, ali moja kosa je grozna, tanka, retka, suva...
ovih dana moram da idem da se sisam n paz, ne vredi kad je pustim jer bas jadno izgledauser posted image
a tek moja mama, frizerka inace, ceo zivot kuka, kud moja cerka da nema kosu (kosa je pocela tek sa 2 godine da mi raste)user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:10:07   
doktorkakristal
duga i uvek duga

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:11:54   
NadaR
Kratka user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:14:37   
Sosa Mena
Licno na sebi volim dugu kosu. A kod drugog mi je sve jedno. Ako se neko lepo oseca sa kratkom neka nosi kratku i suprotno.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:19:30   
veselicaa
Duga uvek,mada se divim zenama kojima lepo stoji kratka kosa.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:30:00   
Bibilib
Takodje Veselice....user posted image user posted image user posted image user posted image ali meni nikako ne stoji kratko....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 18:32:12   
emicaa
od juna imam kratku i obožavam je,dosta je lakše nego prije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kratka ili duga kosa ?
6.3.2015 23:32:30   
QueenJ
Ja sam isprobala svašta. I sve mi se sviđa. Bitno je da si ti zadovoljna i da umeš da izneseš. A ako pitate mm, duga i samo duga. user posted image Ja sada imam neku srednju dužinu. Ponovo puštam kosu. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kratka ili duga kosa ?
7.3.2015 7:26:35   
mali_mis
Kratka - laksa za odrzavanje, ne moram vise sate i sate da cekam da se osusi, jer ne volim fen.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kratka ili duga kosa ?
7.3.2015 7:42:06   
serpica
Ja imam gustu i suvu,prirodnu kosu,nekad su to bile prave lokne dok nije krenulo farbanje i feniranje sad sam kao ovca. Ja moram da imam dugu kosu da bi dobila na tezini i pala dole ako se osissam ( a jesam jednom ) na kratko izgledam kao mama Simpson u originalu.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kratka ili duga kosa ?
7.3.2015 8:36:56   
emicaa
Joj Šerpice ala me nasmija sa ovom mama simpson user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kratka ili duga kosa ?
7.3.2015 12:46:58   
QueenJ
izgledam kao mama Simpson u originalu.

user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kratka ili duga kosa ?
7.3.2015 13:40:23   
serpica
Ali stvarno je tako,ako pronadjem tu sliku negde ubacicu da vidite kako sam izgledala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kratka ili duga kosa ?
7.3.2015 13:42:17   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Kratka - laksa za odrzavanje, ne moram vise sate i sate da cekam da se osusi, jer ne volim fen.


Jeste lakse za odrzavanje,ali ako nekom ne stoji lepo kao meniuser posted image dzaba sve....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kratka ili duga kosa ?
11.3.2015 23:39:29   
Plavusa34
ja sam uvek bila takva da nisam znala odluciti svidalo mi se duga bas bas duga al toliko dugu nisam imala nikad,al mi se dopadalo i kratko samo se nikad toliko kratko nisam osisala kao sad.Jedna glumica imam slicnu frizuru dopalo mi se i odlucila probati

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kratka ili duga kosa ?
11.3.2015 23:46:06   
salle
kratka, definitivno! jednom sam imala dugu(do ramena), ni kao dete je nisam imala, i ta duga mi je dlave dosla, stalno sam bila neuredna, ako se ne isfeniram, ili je vezem.... nikako nisam bila zadovoljna! ovako, ujutru je operem, sve traje 5 minuta, i uvek tip-top user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kratka ili duga kosa ?
11.3.2015 23:58:13   
Lejjan
Meni je vala oboje lepo :)


Duga - tko zna nosit
Kratka takođe

Kad vidim ima kosu do zadnjice , a ona češlja nije vidila mesec -.- bolje da je osece

a kratka jednostavna za odrzavanje kupanje isl, pogotovo zimi kad treba susit kosu :O

jest u mene il bila duga ili kratka nikad ne susim kosu od svih farbanja samo mi jos fen fali da mi je do unisti..

user posted image my hair

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kratka ili duga kosa ?
12.3.2015 0:03:47   
amdn
mislim da je zenstvenija duga kosa, ali kratka je super, licno vise volim duzu jer mi je kovrdzava pa mogu lakse da je obuzdam kad je vezem, ali imala sam faze od 1cm :)

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kratka ili duga kosa ?
12.3.2015 1:35:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Ja imam gustu i suvu,prirodnu kosu,nekad su to bile prave lokne dok nije krenulo farbanje i feniranje sad sam kao ovca. Ja moram da imam dugu kosu da bi dobila na tezini i pala dole ako se osissam ( a jesam jednom ) na kratko izgledam kao mama Simpson u originalu.user posted image


Šerpice, nemoj pogrešno da me shvatiš, ali uvek mi je bilo smešno kad neko kaže "ja imam prirodnu kosu" user posted image mislim, šta prirodnu? Nije perika? Ili je prirodno ravna, ili je prirodno kovrdžava ili plava, šta? Nemo' se ljutiš, samo me nasmejalo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kratka ili duga kosa ?
12.3.2015 6:42:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: serpica

Ja imam gustu i suvu,prirodnu kosu,nekad su to bile prave lokne dok nije krenulo farbanje i feniranje sad sam kao ovca. Ja moram da imam dugu kosu da bi dobila na tezini i pala dole ako se osissam ( a jesam jednom ) na kratko izgledam kao mama Simpson u originalu.user posted image


Šerpice, nemoj pogrešno da me shvatiš, ali uvek mi je bilo smešno kad neko kaže "ja imam prirodnu kosu" user posted image mislim, šta prirodnu? Nije perika? Ili je prirodno ravna, ili je prirodno kovrdžava ili plava, šta? Nemo' se ljutiš, samo me nasmejalo user posted image




user posted image ma ne ljutim se nego se kod nas za prirodnu kosu kaze kad je loknasta,gusta bez nekog oblika,prirodna kao priroda bujna,sta znam user posted image bolje da sam napisala trsava user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here