|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Isabel Marant Patike
14.2.2014 15:05:07   
Наташица
просто сам луда за овим патикама и морадох отворити тему само за њих,
а и да питам гдје да их нађем у бања луци, ако неко од бањалучанки зна?
оригинал не могу да узмем, јер су им цијене ненормално високе, али бар неку добру копију која ми се неће распасти за мјесец дана. не знам јесам ли икад неки комад робе овако желила као ове патике.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Isabel Marant Patike
14.2.2014 16:00:57   
Klarita
Morala sam da googlam da vidim koje su user posted image Mada, pretpostavljala sam da su te.
Poslacu ti link na pp, imam ja na fb puno nekih koji prodaju sve i svasta, a izmedju ostalog ove patike.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Isabel Marant Patike
14.2.2014 16:22:48   
Наташица
хехех...ајде дај линк. да видим је ли могу примити поруку, обзиром да сам имала неких потешкоћа у вези тога.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Isabel Marant Patike
14.2.2014 23:57:05   
Klarita
Draga, ja ti ne mogu poslati poruku user posted image kad napisem tvoje ime u poruci, ono se izbrise user posted image secam da si imala poteskoca ali se ne secam da li je i kako reseno...bese pokusavala i da ti onda nekom prva napises, pa ti onda uzvrati...aj' posalji ti meni prvauser posted image

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Isabel Marant Patike
15.2.2014 13:58:14   
Наташица
кларита, послала сам, ако си примила јави овде, ако не будеш могла преко инбокса.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Isabel Marant Patike
17.2.2014 11:42:56   
ivaMark
Natasice, imas ih ovde

< Poruku je uredio ivaMark -- 17.2.2014 11:43:26 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Isabel Marant Patike
17.2.2014 12:12:34   
Наташица
иМ, хвала драга. знам за пик и пратим и код њих, али то су углавном патике које наручују са ибеја, које и сама могу наручити и проћи јефтиније. само ми се не узимају, јер стижу из кине и не вјерујем да су доброг квалитета. читала сам неке форуме, веле да се врло брзо распадну.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Isabel Marant Patike
17.2.2014 12:13:41   
nata11
Jel ih neko ima? Jesu udobne?
Ja imam neki link prodaju ih po 115 e pa ako te interesuje probaj da mi posaljes pp da ti pustim link.

_____________________________





(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Isabel Marant Patike
17.2.2014 12:21:20   
Наташица
кажу да су фантастичне и баш удобне. кларита ми је послала линк. неко на фејсу продаје за 115 е. из суботице. мислим да је то и код тебе, али ајд прослиједи ми линк.
овде у БЛ у једној ок радњи требају да стигну половином марта па чекам да видим какве ће бити. остало им неких старих модела, великих бројева. пипкала сам их, дјелују фино.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 8:40:30   
branki*
devojke,je l vi nosite ovakve patike?ne mislim bas isabel marant,nego taj tip patika sa skrivenom platformom?ja nisam nikad..nesto se razmisljam..lepo mi kad vidim na drugom,al ne ususdjujem se da kupim nesto slicno..
npr,ovako
user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 19.3.2015 8:43:47 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 8:49:08   
vonavoj
Ne nosim, volim ravnu patiku,valjda i zato sto imam 180cmuser posted image
Ali su mi lepe!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 8:50:29   
branki*
von,citavih 20 cm si visa od meneuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 9:03:42   
adulence
Ja ne volim ove patike iako sam niska nervira me ta instant moda prosle godine apsolutno sve beogradjanke su ih nosile,ja sam ipak pre za starke...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 9:15:12   
Ana13
Ja ih imam i stvarno su mi bas udobne.Zgodne su za preko dana do grada.Ali sam ih prosle godine umazala u neko ulje i ne verujem da cu ih nositi vise.Nisu se lepo ocistile cak ni na hemijskom ciscenju.
Inace,moje nisu original.Kupila sam ih u Minhenu u nekoj radnji. Ne znam da li su sve tako udobne kao moje

< Poruku je uredio Ana13 -- 19.3.2015 9:17:19 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 9:26:14   
Modessty
za mene su patike sportska obuća. I ove mi se nimalo ne odpadaju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 9:44:49   
Ivanka 75
Moja rodjaka ima ove patike sa platformom ali niza platforma, oko 3cm, bas nisu visoke, i mnogo mi se svidjaju.
Kad bih nasla takve nize kupila bih, njene su drap, totalno neupadljive, mnooogo slatke.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 9:55:25   
jabudic
Moja sestra ima te neke sa unutrašnjom platformom, jednom sam ih obula i neka hvala.
nisu one mnogo neudobne, ali ja sam mnogo vozila taj dan, dobro sam se živa vrtaila, baš nikakv osjećaj u njima nemaš.
A i ružne su mi vala, pogotovo ove sa metalnim, kao na slici, kao potkovan konj.

Pardon, ovo je srebrna, ali imaju i neke sa dvije metalne udlage user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 19.3.2015 9:56:28 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 10:22:14   
Ana13
ja imam ovakve samo bez ovog stepa po njima user posted image
Prvo sam trazila tako neupadljive i u toj boji,bez metala,sljokica,cirkona,a posle mi bilo zao sto su tako bezlicne user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Isabel Marant Patike
19.3.2015 11:02:48   
Наташица
ја их баш баш волим. ниска сам па ме баш фино дигну за пар цм. имам изабелине и удобне су, а за остале моделе са скривеном платформом не бих знала какве су. најбоља патика која се појавила :) рецимо, мени не одговарају равне патике, нпр старке. тако ме пете у њима заболе.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Ime za dete
jabukica

Koje od ovih ženskih imena vam se najviše dopada:

Mila (22%)

Milica (23%)

Jelena (13%)

Nena (6%)

Živana (9%)

Mina (27%)


Ukupan broj glasova: 251

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here