|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 10:53:38   
ivaMark
Da li vi ovde organizujete nesto ili samo pisete user posted image



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 11:29:13   
Modessty
kako stoje stvari smao pišemo za sada user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 11:32:48   
wivern
Ja sam vise za organizaciju i izlazak.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 11:51:21   
isidora88

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: isidora88

zato ce u beogradu da se podignu plate, cuva se socijalni mir, jer da se 3 miliona ljudi pobuni bio bi haos, ovako znaju da ce beogradjani da cute, a ostali gradjani drugog reda kako nas tretiraju cemo da cutimo, jer smo nesposobni da se organizujemo i formiramo masovnije proteste.

Tacno, ali zato nismo mi krivi koji zivimo u Bg-u. Svi su imali pravo da glasaju i u ovom trenutku najvise ispastaju gradjani koji nisu u bg-u ali se vecina njih ne ljuti na te politicare nego na nas koji zivimo u bg-u. I kao prvo ja sam Beogradjanka i necu da cutim, tako da nemojmo sve stavljati u isti kos.


nemam ja nista protiv beogradjana da se razumemo :-) nego samo kazem taktiku drzave. Mi bismo mogli ovde stavrno da se ujedinimo i da pokusamo ponovo da trazimo da se prava postuju, samo je problem sto niko osim bepgradjana nece doci ako nemaju organizovan prevoz. Mogli bismo da pocnemo da smisljamo kako to da izvedemo. Da napravimo anketu,peticiju za pocetak da vidimo koliko bi ljudi bili zaimtefesovani.pisem sa tel.pa ima gresaka,sorry


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 18:22:12   
QueenJ
Zato sam i pokrenula temu-da li biste? Ko zeli, ali stvarno, organizovace se i za cuvanje deteta i za prevoz. Treba se samo pokrenuti sa mrtve tacke, za pocetak makar i pisanjem. Makar budimo svest i golicamo mastu sa "sta bi bilo kad bi bilo"...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 20:33:09   
Didy
Evo da ja dam jedan konkretan predlog - prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava. Mislim da je konačno vreme da se svi dignu na noge! Nažalost, razloga za štrajkovanje koliko hoćeš, sumnjam da u ovoj našoj državi ima iko komo je baš sve potaman. Tužno! 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 22:02:54   
wivern
Isi post se odnosio na one sto imaju, nego me tvoj post podsetio na to.
A odlicna je ideja za anketu ili prijavljivanje.
Isla bih sa sve detetom (osim ako ne pada kisa), dojila bih ga na sred ulice ako treba. Mislim da je super da u svakom gradu mame i trudnice izadju istog dana u isto vreme na ulice. Tako će nas biti najvise i moci ce dosta zena da se prikljuci

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 22:04:28   
QueenJ
Prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava.

I? Žene, ima li zainteresovanih?

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 22:06:32   
QueenJ
Mislim da je super da u svakom gradu mame i trudnice izadju istog dana u isto vreme na ulice. Tako će nas biti najvise i moci ce dosta zena da se prikljuci

user posted image
Ovo je bila i moja prvobitna, polazna ideja.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 22:08:23   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Mislim da je super da u svakom gradu mame i trudnice izadju istog dana u isto vreme na ulice. Tako će nas biti najvise i moci ce dosta zena da se prikljuci

user posted image
Ovo je bila i moja prvobitna, polazna ideja.

E i meni se ovo svidja, isti dan u isto sati u vecini gradova, svi sa kolicimauser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 22:12:30   
mali_mis
Za pocetak je sasvim dovoljno. Podrzavam dolazak sa kolicima user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 23:43:58   
wivern

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava.

I? Žene, ima li zainteresovanih?

Pu za mene, ali ja ne bih cekala toliko dugo. Nekim zenama jako gori pod nogama nisu mesecima dobile ni dinar.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 23:53:47   
Žapkić
Neka me niko ne shvati pogrešno zbog ovoga što ću napisati:
Dakle, podrzavam protest, ali-samo podrzavam. Ali-ne, ne bih došla. Zašto? Zato što sam se sebi zaklela da nikada, ali nikada više neću biti učesnik niti jednog protesta koji se bude organizovao u ovoj zemlji! Zašto? Zato što se svaki protest organizovan u ovoj zemlji iskoristi, tj zloupotrebi u neke druge svrhe i promocije. Bila sam učesnik velikog Studentskog protesta, tih devedesetih. Mesecima se šetasmo, izgubismo ispitne rokove, smrzavasmo se, kisnusmo... na kraju, ispade da smo "mlatili praznu slamu" i da smo samo bilo dobro izmanipulisani i iskoriđćeni u političke svrhe. Bejah i učesnik petooktobarske "revolucije" i -šta bi? Cvrc! Tako da, mene više ni jedan protest videti neće. Ali- podrzavam...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
13.3.2015 12:08:42   
Modessty
Žapkić skroz te razumem! user posted image
I menije dosta svega. Ja bi najradije da odem odavde ako mi se ikada pruži prilika

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
13.3.2015 12:45:41   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern

Ja sam vise za organizaciju i izlazak.




I ja..da se nadjem sa vama beogradjankama i popijemo kafu i upoznamo se,jos ako ima neki kafic blizu skupstine odlicno user posted image
Salu na stranu,slazem se sa Zapkic u potpunosti,podrzavam,ali da nam se to ne obije o glavu..uvek ce biti onih koji su zadovoljni i sede kuci i gledaju tv koji prenosi protest..nazalost.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
13.3.2015 12:52:56   
bubulence
Ukoliko bi bilo lepo vreme da mogu da povedem i bebu sigurno bih dosla. Taman bih upoznala Beogradjanke i dragu mi, najdrazu Serpicu user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
13.3.2015 13:04:49   
jabudic
Jao, kakav način da se organizuju susreti user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
13.3.2015 13:06:34   
QueenJ
Da spojimo lepo i korisno. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
13.3.2015 13:12:45   
Modessty
user posted image и ја сам за!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
16.3.2015 12:33:15   
Figaro88
U lazarevcu jedan covek vec cetvrti dan strajkuje gladju,posle zavrsetka smene pridruzuju mu se i radnici Kolubara usluga.Strajkuju zbog ne isplacenih plata.Nigde se o tome nepise i neprica osim na fb-u...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
16.3.2015 12:48:12   
caca81

IZVORNA PORUKA: Didy

Evo da ja dam jedan konkretan predlog - prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava. Mislim da je konačno vreme da se svi dignu na noge! Nažalost, razloga za štrajkovanje koliko hoćeš, sumnjam da u ovoj našoj državi ima iko komo je baš sve potaman. Tužno! 

da li misliš 17.3. ili je pomereno za april?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
20.3.2015 19:06:14   
isidora88
Bio je protest 17.03

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
27.3.2015 10:56:34   
QueenJ
Figaro, za to nisam čula. Tuga. Pa jesu bar uradili nešto?
A ovo sa prosvetarima neće izaći na dobro... Žao mi je samo što puca po deci, posebno maturantima, ali ne smeju sad odustati. I nadam se da će oni biti okidač i za ostale...
Ne znam da li ste čuli, u Valjevu je otpušteno iz čarapane 250 ljudim, najviše žena i najavljuju još 150 otkaza. Da te tuga uhvati. A ove još, pored čarapane, radi gorenje i krušik se koprca...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
27.3.2015 11:32:26   
nata11
Ja sa nestrpljenjem ocekujem neki protest u mom gradu da izadjem. Bice ga sigurno a kada neznam posto smo mi narod koji mnogo trpi user posted image

_____________________________





(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
28.3.2015 10:22:11   
QueenJ
E to je najgore. Možemo da istrpimo kao magarci. A zapravo, svi su podvili rep-bolje išta nego ništa. Jer, nigde nije dobro... Pa svi ćute, nemaju hrabrosti da puste glas, ipak, kako-tako treba prehraniti porodicu. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here