|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
10.6.2010 17:39:36   
gagana83
user posted image user posted image user posted image
Ja cu muzu da zakacim ruzu za rever kao znak prepoznavanjauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: RR druženje u Nišu
10.6.2010 21:09:40   
Anoniman
Joj,zene al ste opaljene user posted image !Ja jos ne znam sta bih obukla,mislim da cete me najbolje prepoznati ako dodjem u kaputu,a user posted image ?Hi,hi,hi....divno sto je dogovor pao,jedva cekaaaaaaaaaamoooooooo...samo nisam sigurna ko ce samnom doci,verovatno ce muz da iskulira sa zetom a sestra da dodje samnom user posted image i sa Stefanom naravno user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: RR druženje u Nišu
10.6.2010 22:02:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Joj,zene al ste opaljene user posted image !Ja jos ne znam sta bih obukla,mislim da cete me najbolje prepoznati ako dodjem u kaputu,a user posted image ?Hi,hi,hi....divno sto je dogovor pao,jedva cekaaaaaaaaaamoooooooo...samo nisam sigurna ko ce samnom doci,verovatno ce muz da iskulira sa zetom a sestra da dodje samnom user posted image i sa Stefanom naravno user posted image

Ma nemoj u kaputu,bice pakleno vruce,dodji u bikiniju i odmah cemo te prepoznatiuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 8:02:36   
buhla
drage, uzivajte danas... ljubite decicu i kacite slike cim se vrnete kuci! user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 9:48:45   
marince1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam kako da dodjem,auto u kvaru,a i muz radi user posted image user posted image user posted image
Cim nam odobre lizing za auto ja zakazujem druzenje!!!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 9:52:34   
viking
Blagiš vama user posted image  Uživajteeeee!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 10:53:01   
lanajelena
lepo se provedite...da je sledeci vikend mogla bi mozda i ja da Vam se pridruzim,najverovatnije dolazim u sredu user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 16:37:31   
Modessty
Druženje je bilo super! Videćete i sličice uskoro

Heri dugujem izvinjenje! Došlo je do nesporazuma i nismo se videle sa Herom i njenom dečicom.user posted image Bila je sa nama jacikaci i ja za nju mislila da je ona Hera. IZVINI HERA MOLIM TE!!!!!! Dužna sam ti kaficu i kolače ako će to uopšte da me opravda!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 16:49:02   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

Druženje je bilo super! Videćete i sličice uskoro



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 16:59:20   
viking
Neće, ali ako i MENE odvedeš na kafu i kolače, onda možda user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVINI HERA MOLIM TE!!!!!! Dužna sam ti kaficu i kolače ako će to uopšte da me opravda!



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 17:07:44   
Anoniman
Evo i meneeeeeeee user posted image !Diiiiiiiiiiivno nam je bilo danas na druzenju,hvala Nislijkama na lepom i prijatnom drustvu i naravno Krusevcanima user posted image !Uh,volela bih opet sto pre da se druzimo...ja mogu slicice postaviti kada dodjem u NS,jer nisam ponela kabel za aparat...P.S.Kako sam bila fina,odrekla sam se poklona od Bozen-a u korist nasih drugarica sa RR,jer sam isti taj poklon dobila pre koji dan na druzenju u NS user posted image Sve vas puno user posted image i sttvarno ste nam ulepsali dan,necu da nabrajam ponaosob,SVI ste divni user posted image !

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 22:40:19   
Modessty
Viking ma može sve što poželiš!!!user posted image Samo ne preteruju sa željama user posted image user posted image

I meni i mojima je stvarno bilo super! Baš mi je prijalo druženje.  LEpo smo se ispričale. Samo što tema ima dosta za priču a vremena je uvek malo.
JMPM mi se razišli oko 15h. Jadna dečica neznaju da se pobune što mamama nije dosta priče user posted image
A bilo je vrućeeeee! Mislim da je bilo toplije nego juče

MI još išli popodne da predamo dokumenta za pasoše. Baš smo se umorili. Ja idem pravo u krevet. Nemojte se ljutiti ali slike stižu sutra


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 22:59:21   
jacikaci
Jeste,baš je bilo super danas, bilo bi super da ponovimo! Ova moja bebirona čim smo smo stigle kući u 15:15 h,uspavala se ,pa do 19 h ! I opet u devet - u krevet, do jutra! Umorila se danas slatko...user posted image  Idem sad i ja da joj se pridruzim,laku noć!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:01:52   
simke
Slike sam već videlauser posted image Super ste ženskeuser posted image user posted image user posted image ,a za tate user posted image user posted image user posted image
Mogle ste na miru popiti kaficuuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:06:51   
engimengi
Jaooo kako nam je lepo bilo,bas sam srecna sto smo se druzili!!
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:07:18   
gagana83
Evo i mene sa svezim utiscimauser posted image

Bilo nam je super,bas smo se lepo proveliuser posted image Jeste da je dan bio pakleno vruc ali je Modessty izabrala pravo mestasce za nas mali skupuser posted image
Bebice su preslatke,sve do jedne,sve mamice su divne,komunikativne i opustene a i tatice Boga miuser posted image Vreme je proletelo dok kazes keks. Moramo ovo obavezno ponoviti!
Svima vam saljem puno punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PS Hvala Dunji na pokloncicimauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:12:35   
gagana83
Evo par slicica i od mene

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




< Poruku je uredio gagana83 -- 11.6.2010 23:17:17 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:14:32   
2002m
Blago  vamauser posted image .Super  steuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:18:36   
gagana83


Tate sa bebamauser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:25:41   
Anoniman
Ženske super fotke, lepe ste mi user posted image   deca su preslatka user posted image i sve pohvale tatama!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:36:13   
viking
To sam baš htela da kažem, ovo je jedini PRAVI RR skup! Bravo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:48:51   
gagana83
Meni je zao sto Marince i Bebironcic nisu mogle da dodjuuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:49:26   
viking
Marinče - partibrejkerka :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: RR druženje u Nišu
11.6.2010 23:51:30   
gagana83
E ako si joj rekla! user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: RR druženje u Nišu
12.6.2010 6:29:42   
buhla
drage... slikice fenomenomenalne a vidi se da ste se i vi tako provele! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here