|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 21:10:49   
Klarita
Vesela, je l' dolazis na deda mraza? (da se tako izrazimuser posted image ) Hocu i ja da te licno upoznam...
Cekajte, a je l' ima mene prijavljene? Zaduzila sam Mod i Serpi...nemam vremena da listam temuuser posted image usla sam na brzaka, i to sam jedva uspela...sve vas ljubim

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 21:17:39   
Ivanka 75
Prijavljena si Klari user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 21:19:37   
Klarita
Ivankice user posted image
ulazim i izlazim iz kafane...prosto ne znam sta bih napisalauser posted image

jedva cekam da se nadjemo sveuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:04:04   
serpica
I ja isto user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:12:59   
Modessty
Ajde da se vidimo neki dan. Kad možete?
Nešto mi danas ceo dan muka. Ne mogu da izibijem Wiv iz glave. Još se srela sa Anom u parku i kad sam joj rekla njoj oči zasuzile, htedoh da umrem.user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:14:58   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ajde da se vidimo neki dan. Kad možete?
Nešto mi danas ceo dan muka. Ne mogu da izibijem Wiv iz glave. Još se srela sa Anom u parku i kad sam joj rekla njoj oči zasuzile, htedoh da umrem.user posted image


Ja se sklanjam od mojih u kuhinju danas i sve ih isterujem malo malo pa zaplačem

Ja mogu ove nedelje, treba nam RR podrška user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.11.2015 22:16:27 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:17:03   
serpica
Ja ne znam da li cu moci mozda na kratko ako se uklopim user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:18:13   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: serpica

Ja ne znam da li cu moci mozda na kratko ako se uklopim user posted image


Tj, mogu od petka popodne, znate već moje suludo radno vreme user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:20:16   
Modessty

IZVORNA PORUKA: serpica

Ja ne znam da li cu moci mozda na kratko ako se uklopim user posted image


Ajde ako možete u petak popodne ili za vikend preko dana

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:22:39   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: serpica

Ja ne znam da li cu moci mozda na kratko ako se uklopim user posted image


Ajde ako možete u petak popodne ili za vikend preko dana


ja mogu, tu sam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:28:12   
Ana13
Ja sam uvek za.
Odlepila sam danas. Ne mogu da se saberem. Umirali su ljudi oko mene i ranije,ali me ovo toliko pogodilo... nemam pojma,imam neku knedlu u grlu. Kad bih mogla Wiv da zagrlim i Maksima da poljubim u glavicu. Dusa malena

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:30:24   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Klarita

Vesela, je l' dolazis na deda mraza? (da se tako izrazimuser posted image ) Hocu i ja da te licno upoznam...


Klari draga ne verujem,ali bice prilike da se upoznamo.Drago mi je da zelis da me upoznas i ja isto osecam user posted image
Super da cete se naci na kafi,ovo sa Wiv je sve mnogo potreslo,ja ceo dan mislim na nju i bas se tuzno osecam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:30:47   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana13

Ja sam uvek za.
Odlepila sam danas. Ne mogu da se saberem. Umirali su ljudi oko mene i ranije,ali me ovo toliko pogodilo... nemam pojma,imam neku knedlu u grlu. Kad bih mogla Wiv da zagrlim i Maksima da poljubim u glavicu. Dusa malena


i ja isto user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: RR druženje u Nišu
15.11.2015 22:46:31   
Modessty
Onda dajte predlog: petak popodne, subota ili nedelja

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 8:15:26   
Modessty
Cure da li može jedno druženje u igraonici Sunce? Na primer subota ili nedelja pre podne?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 8:21:11   
daca77
Ja vas opet pratim i ako mogu da vam se pridruzim...u subotu idem na slavu kod roditelja, a u nedelju smo u Nisu...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 8:27:04   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Cure da li može jedno druženje u igraonici Sunce? Na primer subota ili nedelja pre podne?

Moze, samo recite kad i dolazimo!
Moze nedekja da bi nam se i Daca preidruzila

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 8:29:54   
Modessty
u subotu je slava? onda da vidimo da se okupimo u nedleju. samo mi recite na vreme da mogu da pozovem i najvaim nas, makar da potvrdim kasd su slobodni
KOje bi vam vreme odgovaralo?


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 8:38:57   
daca77
Mod, Arandjelovdan je u subotu...
Mojoj N nece biti zanimljiva igraonica, ali nju bih poslala sa tatom u park da setajuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 8:40:25   
Modessty
ok. onda ako vam je lakše moež i kafić. Meni je sve jedno, moje ima ko da čuva nedeljom
ajd vi odlučite

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 9:41:20   
Ana13
Ma Daco,bice joj super u igraonici.I ja sam mislila da je Nina mala i da nece da je zanima.Imala je 9 mesei tad.Da vidis kako je vristala kad sam htela da je uzmem da idemo kuci.Tad sam prvi put videla svoje dete kako se baca i vristi iz sve snage. Jedva sam je savladala i izvukla iz onog bazena sa lopticama.
Mislim da je Sunce dobra ideja i sad kad nas nema mnogo da Nina i Nadja isprobaju teren,da budu opustene posle za deda mraza

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 12:26:29   
Modessty
moji vole. obradovali bi se sigurno. samo mi recite u koje vreme?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 12:32:19   
serpica
Moze i subota i nedelja prepodne ja cu da povedem tomu ako bude oko 11h jer posle on spava a ja ne mogu da dodjem mm nij tu za vikend

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 22:24:48   
Klarita
Ja glasam za nedelju oko 11h😕

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: RR druženje u Nišu
16.11.2015 22:34:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja glasam za nedelju oko 11h😕




I meni muka za tebe user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here