|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 18:50:57   
Anoniman
Kad bih pocela da nabrajam cime sve me je iznervirao danas nabrajala bi pola sata.
Najradije bih ga lansirala na mesec na nedelju dana da odmorim dusu malouser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:15:53   
amdn
moj m je danas zaista bio dobar, sredio stan, obavio kupovinu, jedino sto me uvek iznervira koliko god da je dobar sto me nekad ne cuje da mu nesto kazem, pa to ponovim 2-3 puta eee od tog izludim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:26:17   
Frcokla
Mene mm iznervira s vremena na vreme, tako što hmmm kako bih to rekla... Smatra da se razume u opremanje stana. A ja ipak tvrdim da sitnicama i detaljima treba da se bavi žena.
I to plus sa punim zadovoljstvom!user posted image
Poštujem njegovo mišljenje ali ipak su mu neke ideje totalna glupost.

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:39:46   
amdn
mm ima smisao za sredjivanje stana, on cak ima vise sitnica i ukrasa od mene :)
user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:49:26   
Frcokla
A, moj nema nikakav smisao šta s čim ide, i kako se kombinuje, zato se i iznerviram. user posted image
A treba i krevetić i kolica uskoro da izaberemo. Grrrrr.... Al ce biti user posted image user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:51:37   
Anoniman
Frcokla kolica biraj ti, muskarci nemaju pojmauser posted image , meni mm izabrao, i sada kupujem novauser posted image

(odgovor članu Frcokla)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:56:40   
Frcokla
Apsolutno se slažem. Ja sam vec i izabrala, da se razumemo. Samo da ih "pokupim" user posted image
Njegove sugestije ne prihvatam jer će on svakako pronaći neka makar malko jeftinija! A ja bas hoću kvalitetna, da imam posle i za drugo, ako Bog da i za treće dete...

Kad vodimo debatu u vezi kolica onda mu ja kažem, dobro prodaces ti svoj auto, i kupićes neki jeftiniji. E onda i on ćuti. user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 19:58:32   
amdn
Da Frcokla ako on ne zna bolje sama da biras, nego posle da kupujes nova kao Unina mama :),
mi smo doduse izabrali zajedno imamo decaka i imali smo crvena :),njih smo izvozali pa smo kupili posle nova plava koja su nam prakticno nova, mozda smo ih vozili 10 puta, glupo bacanje para :(

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.5.2015 20:06:52   
mila83
Mene mm retko kad iznervira,a kada se i to desi,onda je zbog kupovine,desi se nekad da nemamo ista vidjenja stvari, i cena user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
16.5.2015 22:11:39   
ivaMark
otisao na pice posle posla, jos mi nije ni rekao...nego sam provalila pa kad sam ga priupitala: da li si bio samo patike da kupis? jos se gospodin naljutio sto ga tako pitam.

inace, kada bih pisala u ovoj temi svaki put kada me iznervira, moderatori bi mi dali opomenu sto zatrpavam temu....

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
16.5.2015 22:17:36   
World
ma nece, samo se sjeti svaki cetvrti post da ostavis negdje drugo user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
18.5.2015 14:11:35   
Frcokla
Danas ništa posebno. Ali je zato juče, skoro sam počela da plačem u autu. user posted image vozili smo se dugih 400 km, samo jednom stali za wc, u gužvi zbog radova na putu, jedva sam opet čekala sledeći parking. I onda mu kažem km pre granice da stane na pumpu, jok, samo da pređemo granicu još... Reko sigurno je gužva, i bila je, i totalno sam odlepila. Ponekad, kao da nema osećaj, da sam sedmi mesec i da neke stvari ne mogu da podnesem isto kao pre...user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2015 21:16:27   
vonavoj
Od juce sam prestala da razgovaram sa njim..sta god da kazem dobijem "tisina"..stalno ga napadam,teram da radi..jadnicak..
Da bi popodne otisao na posao i dolazi,neki kamion ga udario na parkingu!!!! Ostetio haubu i branik..i nije tu kraj,uzeo je samo broj telefona,kao dace mu pare koliko majstor kaze!! Jbt toliko si naivan,nijedan dokaz nemas..samo rec!! I sta da mu kazem...da sam bilo stq rekla bilio bi sta pametyjes..i tako uvek,a 99%sam u pravu!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2015 21:25:17   
Anoniman
vonuser posted image drzim fige da taj covek bude neki posten i da odrzi rec.

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2015 21:27:47   
vonavoj
I ja se nadam! Ili ce me mm zapamtiti,nek mu bude ovo znak!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2015 22:01:37   
ivaMark
da sam bilo stq rekla bilio bi sta pametyjes


o da, ovo je poznato jako..

kaze meni mm juce: da cutis malo i ne popujes bila bi super user posted image user posted image nasmejao me posteno

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 20:31:03   
vonavoj
Od utorka je na puty..danas je trebalo da dodje do 17h..jos ga nema!! Zivi momacki zivot! Pri tom mi se javio da je krenuo u pola 1..ide sa Zlatibora!! Aaaaaa;!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 21:00:21   
Ivanka 75
Von, tvoj se barem javio da je krenuo, moj ni to ne radi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 21:08:23   
Trcosava
Iznervirao me rekacijom ka d sam rekla da kupimo mašinu za prnje veša našu iako sam znala šta će biti. Sve jedno, šizim. Da mogu, nalupala bi ga

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 21:19:49   
Ivanka 75
Trco, sve sa njima ja borba user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 21:22:08   
Trcosava
Ooo pa nisu oni svesni. On bi linijom manjeg otpora sa babom, a mene ko j.

Pa mogu i ja linijom manjeg otpora, pa oteram sve u tri lepe (kao njegova mama) i odem u Bg. Pa ću sama da perem i širim je*eni veš kad mi je volja!!!!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 21:53:38   
vonavoj
Dzaba se javio kad nije tad krenuo nego tek u 4..znas,zadrzali ssmo se,pa da rucamo. A ti zeno ko te jebe! Cemy onda mobilni??? Kupio mi solju - najboljoj zeni na svetu,ali me nije kupio! Sta me lagao,kazi ne znam kad krecem..nisam sam i cao..a ne kao debil cekam!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 22:01:34   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dzaba se javio kad nije tad krenuo nego tek u 4..znas,zadrzali ssmo se,pa da rucamo. A ti zeno ko te jebe! Cemy onda mobilni??? Kupio mi solju - najboljoj zeni na svetu,ali me nije kupio! Sta me lagao,kazi ne znam kad krecem..nisam sam i cao..a ne kao debil cekam!


Uvek je jedenje izgovor user posted image
A ti se polomis da mu spremis veceru da ima sta toplo da pojede kad dodje kuci a on kaze "nisam gladan, dobro sam rucao na Fruškoj gori" aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 22:14:57   
QueenJ
Moj je danas, za promenu bio ok. Ali, hajde, da se upišem u temu, isflekao je posteljinu (ako znate na šta mislim)... user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 22:18:10   
Kata90
Jao queen stvarno si ludauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here