|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
17.4.2013 16:03:04   
little_one
Bas smo maloprije polemisali u razgovorima mama...pa smo dobili po prstima...uglavnom...danas u setnji dosta beba umotano do grla u neke deke a sasvim je pristojna temperatura....a ja sam Andreu obukla malo toplije nego sebe (racunam da se ne krece pa hajde nek je malo toplije obucena)....pa sam se stvarno zapitala da ne grijesim kad je oblacim ovako....znaci bodic dugih rukava, haljiica dugih rukava, strample (tj hulahopke nemam naviku da ih tako zovem) i cipelice i to bez kape jer nije bilo vjetra...ja sam bila u kratkim rukavima i laganim hlacama...a oko nas, bebe njenog uzrasta umotane do grla, deke i navlake za kolica a napolju 20 stepeni suncano..user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
17.4.2013 16:12:49   
Olga75
eeee , pa ja ne znam da ti kazem nista user posted image
moje muceno dete je i danas islo u hulahopkicama i demonstrativno mi je rekla : sutra cu bez njih
a ja jos uvek ne znam da li ce sutra bez hulahopki
nego , kazu da bebu treba jedan sloj deblje obuci nego sebe , e sad Andrea je sest meseci , mrda se ona dovoljno , ne lezi ko novorodjence
ne znam , kad dodje ovo prelzano je sam i dalje u problemu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
17.4.2013 16:51:46   
little_one
ma mrda se ona dovoljno sto kazes...a i obukla sam je sloj vise recimo...jer ako sam ja zimljiva a bila u kratkim rukavima mislim da joj nista nece faliti...ma samo sam ja malo bila pod upitnikom da ne grijesim mozda u tome...ja npr ne mogu da podnesem da mi je vruce u garderobi...vise volim da se ugrijem suncem ili vatrom ali da sam komotna sto se tice odjece...ako me razumijete sta hocu da kazem...nadam se da se nije smrzla user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
17.4.2013 20:29:34   
Figaro88
Lo to je ok,i meni nije jasno zasto ih zamotavaju toliko.
Setamo mi i Andrea u tankom duksu,i sretnemo mm-ovog kolegu sa detetom,a dete u zimskoj jakni i kapi.MM ga pita sto mu je stavio kapu a on kaze-Pa prehladio se malo0,pa da mu ne bude hladnouser posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 10:38:22   
Olga75
evo ja sam jutros prelomila i nisam zvercici jutros obukla hulahopke user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 11:21:26   
Ana RR
Olga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 14:17:47   
minnica
Ja više ne oblačim detetu hulahopke. user posted image Jedva sam dočekala. To nam smanjuje vreme oblačenja ujutro sa 10 na 2,5 minuta.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 17:54:19   
nina26
i ja muku mucim sa Zoi, kako je obuci u po ovom sasavom vremenu...user posted image

jos uvek joj oblacil hulahopke i pantalonice,tanju jaknu i bodic na kratke i preko dugih rukava...i danas sam joj stavila tanko cebence , pa mi je posle bilo vruce, pa sam joj skinula, pa sam je otkopcala, pa mi se posle ucinilo da duva, malo,pa sam je opet zakopcala,. ooooh Boze.....


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 19:33:53   
isidora88
mateja nosi bodi, majicu i duksic ako je jutro ili vece u pitanju, preko dana ili bodi i duks ili bodi i majica, dole pantalone, hulahopke mu ne oblacim vec duze.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 21:13:07   
gracia
Muke... Ja mojoj (10mes) ovih dana smisljam nenormalne kombinacije,uglavnom slojevito, da bih mogla da je svlacim i oblacim po sto puta u toku dana user posted image
Danas je nosila bodi dugih rukava, pa preko majicu kratkih user posted image pa preko toga duksic na raskopcavanje. Dole hulahopkice i tanke helanke. Na glavi kacket. U kolicima spreman i suskavi prsluk, ali sam ga koristila samo da je pokrijem preko stomaka kad je zaspala u setnji.
Meni je veci problem nocu, nikako ne mogu da utvrdim da li joj je toplo ili hladno. Ja sam smrzotina i jos se pokrivam jorganom, pa sve mislim da li i nju pretopljavam user posted image Spava mi u bodicu dugih rukava, tanjoj pidzami iz jednog dela i u nekoj srednje debeloj vreci...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
18.4.2013 21:32:21   
Ana RR
Čini mi se da ih baš utopljavate.. mi hulahopke ne nosimo već neko vreme, preko dana je u bodiću kratkih rukava i tankom duksiću dugih rukava, dole trenerka. Uveče mu obučem duks na raskopčavanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
19.4.2013 10:32:40   
jance
ja bas lomim glavu oko Kikinog oblacenja kad je napolju. sa Ogijem problem nemam, carape, trenertka, bodi sa kratkim rukavima i majica sa dugackim rukavima preko za ujutru i uvece. Kika mi je problem. ona je nasa mala smrza i uvek joj je hladno, vecinom spava umotana u njeno cebence. juce sam joj prvi put od izlaska iz porodilista skinula hulahopke, i sve se bojim da joj je bilo hladno. pojma nemam, sa njom mi nije uopste tako jednostavno kao sa Ogijem...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
19.4.2013 11:02:54   
Olga75
Ana mene te hulahopke zivaca kostaju user posted image
Marija sedna svugde , cas posla se ispase i nema pelene odavno user posted image
i danas je bez hulahopki a ja sam kao : ooo da li jos trebaju ili ne user posted image
ona je velika kaze kad joj je vruc ili hladno ali ja ko sumanuta mislim da znam bolje od nje
i necu da vam pricam koje sam traume nakacila od njenog bebeceg uzrasta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
19.4.2013 22:16:12   
Bebilina
Nama je vreme ovih dana promenljivo, tako da oblacenje regulisem slojevima. Nije toliko do temperature jer je 15-20 stepeni, vec vise do vetra koji povremeno duva...
Sinu oblacim bodic kratkih, majicu kratkih ili bluzicu dugih I duks/dzemperic sa kapuljacom koju mogu da mu navucem i da nemam potrebu za kapom. Takodje za svaki slucaj ponesem prsluk sa kapuljacom i u kolicima sedi na jagnjecem runu koje regulise temperaturu.
Cera za skolu nosi kosuljicu kratkih rukava, unihop i tirol haljinu ili suknju i dzemper na raskopcavanje koji po potrebi skida. Ujutru i tanku jaknicu jer je u 8h svezije. Ima decice koja vec idu samo u carapicama i letnjim haljinama, i meni ona svaki dan trazi, al sacekacemo da se vreme stabilizuje bez nekih naglih skokova, pa onda.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.4.2013 8:18:23   
sneza24
David je juče nosio dole trenerku a gore potkošulju i majcu kratkih rukava a ujutru i uveče duks.
Lana bodi, majcu dugih rukava i helanke, ujtro i uveče prsluk.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 18:25:32   
Olga75
znam da zvercica nije beba odavno aliii
evo u dilemi sam da li da joj sutra obucem zimsku jaknu
danas je bila u hulahopkama , trenerkici , majici i duksicu a na to onaj cupavi duks ( bundica a nije ) i prsluk i u patikama
a sad da li da joj obujem one cipele , sa debljim djonom i postavljene , nemam pojma
videcu ujutru
mrzim kad je ovako smrljavo vreme user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 18:35:00   
minnica
Sve zavisi od toga koliko se zadrži napolju i koliko je toplo u vrtiću. M je danas išla u donjem delu trenerke i duksu, a gore je imala duks jaknu, onu što ima kao krzno unutra. Nije imala hulahopke. Nju mm odveze kolima do vrtića, znači par minuta samo provede napolju, ali ako nastavi ovako hladno, dobiće i hulahopke i zimsku jaknu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 18:36:59   
Ana RR
Ja sam Marku još pre neki dan obukla zimsku jaknu i cipele, meni je baš hladno. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 18:37:57   
minnica
A bebac mi je danas bio 20ak minuta napolju, u kenguru sam ga nosila. Imao je na sebi bodi kratkih rukava, duksić i tregeruše od somota, a na nogama dokolenice i patikice. Na sve to sam mu obukla jaknicu (malo tanju, ne zimsku) i stavila kapuljaču.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 18:59:18   
big mum
Zavisi kako je vani.Ako je baš hladno sinu štramplice, trenerku donji dio, bodi kratki rukav, tanju majicu dugi rukav,jakna.Ako je toplije isto samo ne štrample i duks umjesto jakne.
Ćerki deblje čarape,helanke,potkošulja,majica, jakna(ili duks).Ona ima AD i smetaju joj štrample i slojevi gadarobe.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 19:08:38   
Sanjica26 RR
I ja bas ne znam kako npr. da Teodoru obucem za vrtic. Obula bi joj holohopke, jer prakticno sede na podu. Vaspitacice ih ostave samo u bodicima za spavanje. To mi je bas oskudno pogotovo sto jos ne greju. Danas joj nije stavila pelenu i bila je mokra kad se probudila. Bas sam u dilemi sta da radim.user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 21:45:45   
Moiraina
Moji su obojica već tri dana u zimskim jaknama, malom stavljam i kapu jer mu curi nos i kašlje. Mlađem oblačim bodi dugih rukava, hulahopke, duks, pantalonice i jaknu. Stariji - donji deo trenerke, potkošulja, majica kratkih rukava, deblji duks i jakna, za sada je u patikama, ovih dana sam u potrazi za toplijim cipelama. Inače, ujutru ih razvozim kolima, u vrtiću je toplo, pokupim ih opet kolima, napolju provedu baš malo vremena, ali meni ovo nije prelazno godišnje doba, za mene je zima već počela user posted image (inače, ja sam zimogrožljiva i moram da vodim računa da ih ne pretoplim, mrzim hladno vreme).

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
2.10.2013 23:19:55   
Leax
Bilo bi divno da postoji taj prelazni period jer meni ovih dana vise lici na pocetak zime nego jeseniuser posted image Mihajla za setnju bas prilicno natrontam, bodic, duksic, zimska jaknica, hulahopke ,pantalonice i naravno kapica user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
31.10.2016 10:24:39   
Anck Su Nmaun
Jeste poceli da oblacite hopkice? Nama je u stanu jako toplo , potkosuljice vec nosi ali po kuci mu je zaista vruce tako da samo za napolje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
31.10.2016 10:44:33   
MasnaMasnica
Trenutno bodic dugih rukava i huahopkice, po tome uglavnom bude po kuci.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here