|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zim...
25.3.2015 16:29:13   
lesica
Znajući da na Ringeraji ima članica koje proizvode svašta što za sebe, ali i ponešto i za prodaju ( voće, povrće, meso, zimnica, kolači, ketering, cveće, začini....) rešila sam da se ova tema otvori!

Dakle, poenta je da pišete ako nešto gajite/proizvodite, a u suštini većina redovnih članova to i zna, da bi neko taj/te proizvode naručio. Dakle ne neko se nov pojavi, i prvo što piše piše ovde, već je poenta da se postiže dogovor između članova koji se već dugo i dobro poznaju kroz pisanije na forumu user posted image

Jedino molim da detalje dogovora ostavite za privatne poruke.


Trebalo je odavno, ali sam malkice bila sprečena, pa se ujedno i izvinjavam na kašnjenju sa otvaranjem teme.


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:31:32   
lesica
A mogla sam temu da nazovem i Mala Ringerajina pijaca domaćih proizvoda user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:31:35   
mama krava
Ovo je super!

user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:33:50   
Misha i Ljisha
user posted image jupiiii...

Ja ovako unapred mogu vec da kazem da ce kod mene biti svasta na prodaju. Naravno ne smem bas unapred da kazem da ce sigurno biti jer kad radis poljoprivredu uvek gledas u nebo i sve od vremena zavisi. No kako eto koji proizvod stigne ja cu pisati. A u temi vrt/bastica bas malo pre pisah sta sam sve posejala i sta cu imati. A naravno lubenice se kod nas podrazumevaju user posted image

Lesice hvala ti na temi. divna si.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 25.3.2015 16:34:27 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:35:47   
Bibilib
odlicno....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:42:49   
Misha i Ljisha
Sad mi palo na pamet. Mame sta biste vi kupovale? Tj evo npr recite mi sta da posejem u basti za vas. Jos uvek je aktuelno sejanje tako da mi nije problem a ustvari mi je jos bolje tako da vidim potraznjuuser posted image .
znaci za sad vam mogu reci da ce biti lubenica, kukuruza secerca, krompira, luka, paprike, krastavaca paradajza, cvekle, rotkvice, salate, tikvica, bundeva, plavog patlidzana, vezica za supu, bosiljka, mirodjije, brasna mlevenog na kamenu, meda, hladnog cedjenog suncokretovog ulja, od voca ce biti krusaka i lesnika, kao i visanja, kajsija, tresanja. Mislim da je to to.

user posted image eto recite ako biste nesto posebno zeleli da posejem za vas. Inace mi sve to radimo organik osim krusaka i lubenica ali i ako njih prskamo onda je to karenca jedan ili tri dana.

I da pitam da li neko ima rena za rasad?user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:48:58   
cockic
Ovo je superuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:51:36   
milicicak
user posted image odlicna tema user posted image
Ja se unapred prijavljujem za sve proizvode MiLj, osim meda :)
Jos kad bi se neko javio da ima domacu piletinu, odmah bih ga izljubila :) elektronski, naravno :)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:55:07   
Misha i Ljisha
e da sto se tice jaja i piletine to moram da vidim i toga ne bi bilo stalno. Ali mleko i kiselo mleko kravlje i to mozete preko mene (zaboravih skroz). Znaci milicicak ako dolazis po proizvode najavis se i ja ti kazem da li ima piletine za prodaju, ove trčeće po dvoristu. user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 16:59:21   
milicicak
Ma sve dogovoreno :) al ja da trcim za pilicima necu :P em sam trapava, em spora, smrsace jadni dok ih ja uhvatim :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 17:03:24   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ma sve dogovoreno :) al ja da trcim za pilicima necu :P em sam trapava, em spora, smrsace jadni dok ih ja uhvatim :)

user posted image e sad mi dodje da nadjem svoj post pre dve godine kada sam vam opisivala svoje prvo ubistvo pilica u zivotu.

Sve dogovoreno. Ima li nesto sto bi posebno htela da posejem za tvoju dusu. Nesto sto volite?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 17:07:16   
milicicak
Sad sam ponovo pogledala sta si posejala :) nista ja tu ne bih dirao :D
Hvala sto mislis na nas user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 18:29:04   
superm
Ljiso, meni uvek treba med! Koji med imate?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 18:35:42   
jess021
Strava tema, odmah sam posmislila na MiLJ.
MiLJ, i ja cu da ti se najavim za pilice, povrce....

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 18:36:04   
Anoniman
Ovo je super tema, moja Una obozava kukuruz secerac, davi se u njemu! Ljiso med, da koja je cena i koji imate ?

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 18:56:36   
cockic
jer ce nesto ostati vama MLJ,jer smo svi zainteresovani za tvoje domace proizvode user posted image i ja imam pitanje za med,nemam ga uopste vec dve nedelje.a i nemam od koga vise da nadjem domaci?i ako moze jer imas sad meda?ja sam odmah zainteresovana za med user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 19:28:17   
dunja RR
MLJ, trebaju mi domaći pilićiiii user posted image user posted image
I ja ću sigurno nešto uzimati od tebe.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 19:30:00   
nata11
user posted image Super tema. Ja imam jelke - to je trenutno aktuleno pa ako nekome treba za zivu ogradu, saksiju, dvoriste neka se javi za slike. Cene su od 50-200 dinara po komadu u zavisnosti od visine. To je ono sto imam trenutno.

Inace imacu i orahe koje berem u selu kod tate na nadmorskoj visini od 800 m, znaci cisto ekolosko user posted image
A ako bog da imacu i susenog nevena i mente.
A od jula meseca cu imati i leskovacki ajvar- dve vrste jedan iskljucivo od paprike, a drugi kombinacija paprika i paradajz.

Mene zanima med. Ako neko ima bagremov med neka mi se javne na pp.

_____________________________





(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 19:44:15   
Sanjica26 RR
Mi imamo domaci med. Nato javljam ti koji je nas med.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 20:32:17   
isidora88
Milj, ja se prijavljujem za skoro sve user posted image
Cim bude paradajz,krastavac, mladi krompir ako imas...javljaj
Mene zanimaju i pilici, svinjsko meso sveze, kao i kulen i kobasice, to ako neko ima nek javljauser posted image

Milj imas li i plastenike, da znam hoce li nesto skoro biti ?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 20:47:40   
Azra_
A mi na jugu da se snalazimo... Ajde, valjda će se javiti i neko ko nudi domaće proizvode, da nije u Vojvodini. M&Lj, možda najbolje da ti napišeš kako se tamo kreće cena nekog placa, pa da lepo gradimo kuće, s adimo povrćke i uživamo u životu...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 20:53:25   
bubulence
Mene zanima med user posted image .
A domace pilice ce imati moja mama za neke dve nedelje ako zanima nekoga u NS

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 21:20:12   
Misha i Ljisha
ijuuuu ja sam bas pozitivno iznenadjena.


Za pilice se obratite onda bubulence jer oni imaju eto sad. A za med Sanjici. Ima meda jos ima i livadskog i bagremovog ali je malo ostalo tj za stalne musterije i za licne potrebe. Bice meda cim se pcelice provredne.user posted image Ijuuu vidim ja bice ovo super berzica. BAs se radujem.
U plasteniku ima samo krastavaca. Oni ce uskoro vec doci jer je period vegetacije krastavcima svega dva meseca.
user posted image nKako sta budemo imali ja cu sastavljati spisak i uredno vas obavestavati. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 21:48:52   
isidora88
bubi koliko su pilici? meni ce trebatiuser posted image
i ako mozes pitaj mamu ko prodaje sremski kulen i kobasice i koje su cene, sigurno zna nekog ko je ok za to da kupimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
25.3.2015 22:01:32   
serpica

IZVORNA PORUKA: Azra_

A mi na jugu da se snalazimo... Ajde, valjda će se javiti i neko ko nudi domaće proizvode, da nije u Vojvodini. M&Lj, možda najbolje da ti napišeš kako se tamo kreće cena nekog placa, pa da lepo gradimo kuće, s adimo povrćke i uživamo u životu...




Azra samo kazi user posted image domaci pilici,jaja,sir,mleko,bice verovatno i povrca sve sveze i neprskano direktno sa sela mm,svekijevci proizvode,moja deca samo to jedu.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here