|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
5.4.2015 18:31:05   
nata11
Ja mislim da moze u drzavnom u BiH ali zavisi u kom si delu. Raspitaj se ti bolje. A i polako mozes da krenes da stedis. Srecno

_____________________________





(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
5.4.2015 21:36:53   
marinchica
Evo Lejjan, cekam user posted image da stigne...opet, na horizontu je.
Isla sam kos neog travara, dao mi je neku mesavinu....kaze nece nista da mi kaze...da mu se javim za mesec dana sta ima....ako me ne otruje ko pileuser posted image
Rekla sam mu da mi ocajnica skracuje ciklus a i brate da je ocajna, pa je on smutio nesto....ja sam samo razaznala kamilicu i neven, ali neki maaali majusni neven...nesto crnkasto, nesto sto je licilo na brezinu koru... ali mirise za sve pare. Ocajnicu je kaze stavio samo 10% Za ostalo nece da kaze.
I da pijem od 7 dana ciklusa dok ne dobijem. E to prvi put cujem. Svi su pisali do ovulacije.
Ja pokusavam da ne mislim na sve to i da se opustim, ali ne vredi. jedino da me muz s oklagijom klepi po glavi pa spava sa mnom nesvesnom. Jedino tad necu da mislim na bebu. user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
6.4.2015 19:32:52   
Didy
Gde ste, crtice? user posted image  Dugo me nije bilo, što ne znači da nismo bili vredni svo ovo vreme. Ovog meseca ne očekujem tačno za Uskrs. Bilo bi lepo da nas obraduje zeka iznenađenjem. user posted image
Pozdravljam vas sve i šaljem pozitivne energije. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
7.4.2015 0:07:13   
Azra_
Didy, ja navijam i u tvom odsustvu! ;-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
7.4.2015 1:08:12   
Linaaaa
Crticeeee ja samo da vas povucem odavde user posted image user posted image user posted image svakog dana ocekujem da upoznam moju user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
7.4.2015 11:30:29   
Maraj
Drage crtice ima li kakvih desavanja kod vas? Neko zatisje ovde

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
7.4.2015 13:30:35   
Lejjan
marinchice,polako :) Sve u svoje vreme :) Pij to što je reko,i uzdaj se u Boga. :D Budel te otrovo onda nek ga tvoj M , po glavi oklagijom :D hehe..

A doduše nisam išla 1 možda državnoj ginek. , sve većinom idem privatno..Sad aBd trebam 22.04 na neke testove , pa ćemo vidit :)
Ma u nas je ovde katastrofa, veruj mi bilo mi be strah otić našima državno..Najbolje počet pribirat novac pa u Bahceci u Sarajevo, lepo te smeste ne osetiš ne znaš ništa,ljubazni i u 99,9 slučajeva uspije. :) A ako u toku vremena user posted image dobro i jest usteđevinu u nesto drugo ulozit ili baby stvari :)

Navijam za vas! :D

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
7.4.2015 20:59:04   
popkica bebic
Trudilice i mamice, dobro vece... Kod mene nista novo... Zapravo, imam utisak da su mi plodni dani, imam obilniju kolicinu sekreta, ili sam prehladjena. Ako su plodni dani, dosli su u pogresno vreme...Poslednja nedelja posta...Strogi post... No, sta je tu je. Vise srece u narednom izvlacenju. Kakvo je stanje kod vas??? user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
7.4.2015 21:49:20   
marinchica
Ja sam imala 08.03 zadnju, ali sma bila strasno bolesna s nekom gripcinom, gorela sam 5 dana s visokom temperaturom, antibiotici i...tako. Pretpostavljam da mi se zbog antibiotika pomerilo...kasni...obicno je na 28-29 dana...ajde onda da krstim da kasni 2(tj.3) dana. Testovi negativni. Jedino ako se ovulacioja pomerila malo zbog bolesti pa i sve ostalo. Grudi jos uvek bole(vec su trebale da prestanu).
Ehhh....pusti snoviuser posted image

Jos uvek jurim nekog ginekologa kod kog cu da idem privatno....a i drzavno. Taman nadjem nekog drzavnog, izguglam ga...i nadjem da je neka zena pisala za njega da zamalo da odapne na porodjaju, druga ga hvali u nebesa ga dize. Nista....guglam dalje.....i stalno tako...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 7:53:15   
Maraj
Marinchice navijam da ne dodje narednih 9 meseci user posted image
a to za dr sto citas to sam i ja radila. Neces nista tako uraditi. Svakog dr jedna zena ce hvaliti a druga kuditi.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 8:14:59   
bebilule
Lejjan, ja sam iz BiH. Nisam radila vantjelesnu ali sam se raspitivala prije nego što sam ugledala svoje crtice, a i moja je prijateljica radila - uspješno. Ovako ti ide kod nas, ne znam da li si iz Federacije ili RS. Ako si iz RS imaš pravo na dvije besplatne vantjelesne. Radi jedna privatna klinika u Banjoj Luci, oni imaju potpisan ugovor sa fondom. Prije toga naravno morate skupiti sve potrebne nalaze i probati sa inseminacijom. Koliko sam shvatila ta moja prijateljica je radila inseminaciju privatno kod Mehmedbašića jer ona ne ide na fond. Sve zajedno sa terapijom dođe oko 1000 KM. Nakon što je bila bezuspješna otišli su na uput u BL, uradili vantjelesnu i sad imaju djevojčurak od 2 godine.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 10:48:09   
Lota
Marinchice, setih se drugarice koja je zatrudnela bas kad je bila pod antibioticima zbog jake prehlade i kad se najmanje nadala da ce ostati trudna. Sad ocekujemo lepe vesti od nje ovih dana user posted image . Nadavijam da i kod tebe bude isti slucaj user posted image .
Moja user posted image ce stici u naredna dva dana. Ne nadam se puno, ali ipak postoji mala nada da ce biti drugaciji ishod.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 12:55:42   
Dača
Pozdrav svima :)
Evo mene, sretna i presretna. Zadnja menstruacija 06.03. Juce i prekjuce pozitivan test. Blijede crtice, ali ipak pozitivan :)
Zakazala pregled za 17.04.2015.godine.

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 13:01:56   
Lejjan
Iz Federacije sam :)

Čula sam za to u BL , preko aljazire...za tog mehmbedbašića sam čula užasne stvari.. :/ neka mu je daleko ordinacija..

Čisto sumnjam da bih mogla u BL, ako sam iz federacije..videćemo..

nakon ovih sad pretraga ,valjda ću dobit neke lekove i ići ćemo prirodno uz lekove i čajeve , ako ne bude išlo dalje ću se raspitivat..nadam se da to imamo u Zenici ili daj Bože Sarajevu..



_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 13:12:26   
Ivanka 75
Ja mislim da smo mi promasili plodne dane ovaj mesec user posted image
Bili smo preumorni za akciju user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 13:34:44   
Lejjan
Ivankaa, tako mi je bilo prošli mesec. :D


Ugl. saznala sam da ima navodno u Zenici to sve, pa sad ne znam postavila sam par pitanja pa ću videt odgovore :)

^_^


Idemo u nove pobede, Ivankice :)

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 14:00:39   
AnaAna1
Daca, cestitke za user posted image user posted image

P.S. Meni stigla user posted image jutros, ali idemo dalje... user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 8.4.2015 14:01:11 >

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
8.4.2015 14:23:05   
Maraj
Daco user posted image cestitke. Dodji nam u trudnicke teme user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
9.4.2015 9:53:41   
Lota
Daco, cestitam user posted image ! Nek ti je laka trudnoca! user posted image .
marinchice, ima li kod tebe nekih novina user posted image ?
Maraj, kako se ti osecas? jel uzivas u trudnoci user posted image ?

< Poruku je uredio Lota -- 9.4.2015 9:57:30 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
9.4.2015 16:59:53   
bumba
Cao svima...
Pratim vas koliko mogu...Crticu drugu jos ne planiramo ali ako se desti ok.Imamo djecaka od godinu dana.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
9.4.2015 21:29:07   
marinchica
Moja stigla.....ispisujem se iz aprila. Selim se u maj...
Uh...user posted image

(odgovor članu bumba)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
10.4.2015 9:58:16   
megi85
Dačo čestitam od srca želim ti školsku trudnoću a vidim da smo iz istog gradauser posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
10.4.2015 23:08:04   
Tanjica81
Drage crtice vucem vas.
Dosla sam da vidim sta je sa Didy..ne javlja se.

Daco cestitam...

Sosa jos posti, ali gde ste mi Pipi, madre, kiskum?!

Laku noc, pozdrav za sve.

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
10.4.2015 23:19:53   
Didy
Tanjice, hvala ti sto mislis na mene. Ja ne treba da dobijem u nedelju, tako da cu se krckati u neizvestosti jos koji dan. Sreca pa su praznci, dinamicno je i zabavno, pa me nisu zaokupile misli o testu i crticama. Javljam svakako sta se desava.
Daco, cestitam! Divna vest! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
11.4.2015 10:21:41   
Tanjica81
Didy kako da ne mislim, kad smo mi iz Backe...imas lli kakvih simptoma? navijam jako. I vucem. I ostale crtice. Ivanka tebe sam zaboravila, izvini. Navijam.
Pozdrav crtice

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Click Here