|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
15.4.2015 13:25:42   
Lota
Nadsam se UM da si u pravu user posted image ... prosli put je bio bligted ovum - prazan GM, a imala sam pre trudnoce sa cerkicom dve biohemijske. Kako se ti osecas?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
15.4.2015 13:28:09   
Anoniman
E pa ne moze 2x za redom biti lose, ovaj put ce biti jedna lepa bebicauser posted image

Ja evo , jurim se sa mucninama, cini mi se da malo popustaju, ali ja kakav sam panicar, necu verovati da sam trudna dok stomak ne poraste i ne osetim svrcovcauser posted image tako Una zove bebu!

Opusti se samo draga, i misli pozitivno, znam da je tesko, meni je svasta prolazilo kroz glavu dok nisam cula srce, ali dace Bog da sve bude dobro!
Kda ces na uz?

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
15.4.2015 13:45:21   
Valerie
user posted image user posted image lota, daco, cestitke! cekamo vas!!! sve ce biti suuuperrr

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
15.4.2015 14:49:09   
Lota
UM razumem te user posted image ... po prirodi sam smirena, osim u trudnoci user posted image ... brinula sam u pocetku zbog svega, cak i zato sto mi nije muka user posted image , pa zbog virusa... spustila sam loptu tek kad sam dobila crvenilo po rukama zbog ucestalog pranja ruku user posted image ... posle sam se smirila i uzivala user posted image . Sad sam opet neopustena, ali ce se valjda i to promeniti user posted image .
U ponedeljak cu zvati doktorku, pa da vidim sa njom kada da odem na pregled.
Valerie user posted image , ljubi svoju vrcu koja je rodjena istog datuma kad i moja vrca user posted image .

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
15.4.2015 15:01:18   
Valerie
user posted image user posted image lota, hvala, i ti isto, i brzo kod nas u trudnice, bas si nedostajala! znam da nije lako da se smiris i opustis, hormoni rade user posted image . dan za danom i bice sve sjajno!

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
15.4.2015 15:05:13   
Dača

IZVORNA PORUKA: Lota

UM razumem te user posted image ... po prirodi sam smirena, osim u trudnoci user posted image ... brinula sam u pocetku zbog svega, cak i zato sto mi nije muka user posted image ,

Potpisujem. Brinem se zbog svega, a ponajvise zato sto mi nije muka. U petak mi je pregled u pola 3, prezivjecu do tada, nadam se. Nisu mi ni grudi osjetljive, jedino sto imam glavobolje, osjetim bas cesto nalete glavobolje.
Smirena sam potpuno, svoju bitku vodim u sebi, i dijelim je sa vama, drage moje user posted image
Nikad nisam imala problema niti sa zatrudnjivanjem, niti sa pobacajima, ali se brinem ipak.
Muz nema strpljenja da me slusa, pa cutim user posted image

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
16.4.2015 8:11:18   
Lota
Valerie user posted image , nadam se da cemo se uskoro druziti u trudnickim temama.
Daco, divno, krajem godine ocekujes trece dete user posted image . Javi se sutra obavezno posle pregleda. U kojoj si nedelji?

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
16.4.2015 8:57:26   
Maraj
Lota sto kaze um ne moz dva put lose. Ne razmisljaj nego Dacu pod ruku i dolaz te nam u trudnicke teme! user posted image

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
16.4.2015 8:58:19   
Anoniman
Reci im Marajuser posted image , cekamo vasuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
16.4.2015 10:58:27   
Dača
Hocemo, hocemo, dolazimo u trudnicke teme, cim pregledi prodju :) po mojoj racunici, negdje sam u 6. nedelji :)
Udebljala sam se, zateglo se sve na meni, trbo se vec zateze, to osjecam :)
Sad sam spremnija za dijete nego za oboje prethodnih. Nevjerovatan osjecaj :)

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
16.4.2015 14:04:40   
Jerina
Ivkice,Daco,Lota cestitam user posted image zelim vam laku i bezbriznu trudnocu ! Habibty ima li sta novo kod tebe,meni vestica stigla tacno user posted image ovog meseca sam na klomifenu,tri lepa folikula,lh tracica juce pozitivna,a poslusala sam i pila caj od zalfije,a i Femisan A takodje pijem,i folnu ,valjda ce nesto od tog da pomogne user posted image

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
17.4.2015 14:38:29   
Maraj
Jerina user posted image u akciju onda user posted image

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 6:16:48   
Dača
Evo mene, bila juce na pregledu.
Sestra me rano narucila, trudna sam 5N+2 dana, srce jos nije prokucalo, ali dr kaze po ovom sto vidi na uzv je sve u redu, nekakvi periferni dijelovi su se formirali, ocekuje da srce prokuca bukvalno za par dana i narucila me je za 3 nedelje. Nema potrebe ranije, smatra da je sve u redu. Ona mi je pratila dvije trudnoce, imam povjerenja u dr i njeno znanje, pa sam se smirila.
Kaze da se pazim naredne tri nedelje, da odmaram, da ocekujem mucnine, trebale bi uskoro poceti.
Psihicki sam potpuno smirena, kao u prvoj trudnoci user posted image
Lota, sta se desava, gdje si? Kako se osjecas?

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 6:19:20   
Maraj
Divno Daco user posted image

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 9:08:19   
Anoniman
Dacouser posted image super, čekamo te u user posted image ..,.

Hihihi konačno neko mladi od mene da mi dođe, najmlađa sam tamo....

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 18:19:53   
Lota
Sjajno Daco user posted image user posted image user posted image !
Kod mene standardno, nema nikakvih simptoma... volela bih da ih ima, posto bih se osecala sigurnije... ali posto ni sa cerkicom nije bilo mucnina, niti nekih narocitih simptoma, znam da to ne mora nista da znaci. Ja cu u ponedeljak zvati doktorku, pa cu videti sta ce mi reci, kada da idem. Tada ce mi biti 5+4, a sa cerkicom na 5+5 se nije culo srce, culo se na sledecem pregledu, na 6+4

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 19:30:36   
Maraj
Lota bice to sve superuser posted image ja ni dan mucnine nisam imala

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 19:33:21   
Ivanka 75
Ja sam od simptom trudnoce imala samo stomak user posted image
Budi bez brige Lota, uzivaj user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
18.4.2015 23:09:02   
Tanjica81
Lota ne brini...ni ja nisam imala nikakvih simptoma u prve dve trudnoce. Sa prvom cerkom nisam ni znala da sam trudna (tad su mi ciklusi šetali od 26 do 40 dana)
Kasnije mi je najveci problem bila gorusica. Sad u 3. T sam imala i vrtoglavicu i mucnine i grudi me bolele ponekad...

Samo hrabro. Nerviraj se samo koliko moras...user posted image
Bice to sve ok.
Ostale crtice vucem vas jako.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
19.4.2015 11:22:46   
Didy
Lota user posted image
Ne razmisljaj negativno, opusti se i uzivaj u trudnoci.
Mi krenuli u novi krug, pa videcemo.
Koji je Serpicin recept? Zalfija, vitamin D i folna? Kad? Kako? Serpi, je l moze malo detaljnije?
Ostale crtke, samo napred! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
19.4.2015 11:24:49   
Anoniman
Didy
pijes zalfiju jutro vece po soljicu od kafe do ovulacijeuser posted image
a vitamin D, ja sam uzimala vigantol 2 kapi ceo ciklususer posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
19.4.2015 11:30:29   
Didy
E, hvala UM. A sta to tacno radi? Mislim zasto se pije. Ja i inace pijem zalfiju skoro svakog dana, ali tokom celog ciklusa. Mislim, ja pijem kombinaciju majcine dusice i zalfije za ovo moje napaceno prosvetarsko grlo tj. za glasne zice jer mi stradaju od price u skoli.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
19.4.2015 11:32:05   
Anoniman
Nista Didy, samo da nam sto pre dodjesuser posted image

E mislim da je ta kombinacija za vecu plodnost, ali to bi Serpi strucnjak morao da objasni, mi samo pijemouser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
19.4.2015 11:39:16   
Didy
Svrati je iz trudnickih tema malo u crtice da nacrta nama neiskusnima. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
19.4.2015 11:45:50   
wivern
Pih ne znam da li vredi ovde da se prijavljujem user posted image
Nije da nismo optimisti da cemo uspetii prirodno da nakacimo jos jedno, ali bice mnooogoo tesko
U svakom slucaju vredi pokusati
Devojcice sa crticama cestitam user posted image
A nama ostalima "novo kolo nova sreca"

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Click Here