|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 18:13:53   
bgdtanja
Hvala ti još jednom 😊

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 18:14:51   
Crvenokosaaa
Nista sta god ti treba tu sam user posted image

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 21:39:22   
bgdtanja
Kada plaćaju putne troškove,da li plaćaju cenu karte u jednom smeru x2 ili cenu povratne karte?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 21:56:02   
BelaPerla87
Devojke, da li znate da li je obavezna histeroskopija pre vto?

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:01:40   
bgdtanja
Koliko ja znam,nije.Komisija traži HSG,osim ukoliko je razlog loš spermogram,onda puštaju i bez hsg-a.Nisam do sada čula da su zahtevali histeroskopiju.Naravno sve zavisi od slučaja do slučaja,ako ti lično imaš problem kojem može pomoći histeroskopija onda je u svakako bolje da je uradiš pre vto.

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:09:11   
BelaPerla87
Ja sam radila hsg i sve je u redu, ali vidim po forumima da je dosta žena i pored urednog hsg radilo i histeroskopiju. Mada sam pitala dr da li treba još nešto od analiza da uradim, on kaže da ne treba. Hvala ti na odgovoru.

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:16:04   
Crvenokosaaa
Tanja ja sam u fond nosila samo otpusnu listu i ispecatiran putni nalog i oni su mi refundirali koliko su oni smatrali da je cena karte.
Perla vecina ne trazi histero ali zbog sebe, zbog sto veceg uspeha ne bi bilo lose da je uradis.

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:23:07   
BelaPerla87
Pa i ja bih da je uradim, da budem mirna, samo ne znam da li da je radim mesec-dva pre vto ili ranije?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:25:51   
Crvenokosaaa
Mozes kada hoces a valjda preporucuju da se radi ciklus dva pre vto. Valjda se endometrijum malo zagrebe pa to potpomaze implantaciju. U Va je rade ali mislim bez anestezije. Ja sam npr radila i laparo i histero ali sa totalnom.

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:39:35   
BelaPerla87
Tako ću i da uradim, ako mi ne uspe sledeća iui, radim sigurno histero pre vto. Znam da u Va rade i histero i hsg bez anestezije, dr kaže ne boli, ali ja nikako nisam smela da radim hsg bez anestezije, pa sam išla privatno i uradila sam ga u kratkotrajnoj opštoj anesteziji. Tako ću morati i histero. Crvenokosa, hvala ti na odgovorima, pravo si ❤!

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:55:12   
BelaPerla87
I tebi bgdtanja hvala na odgovoru!

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 22:58:22   
Crvenokosaaa
Dace Bog pa ti nece trebati ni histero ni vto. Meni je hsg bio bez anestezije i bilo je uzasno, taj bol u zivotu necu zaboraviti.
Ja sam za to da se uradi sve sto se moze pre postupka vto.

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.2.2017 23:45:16   
BelaPerla87
Daj Bože! Mada ja sam spremna na sve, uradiću sve što treba, samo da dođem do cilja. Mogu samo da zamislim za hsg, zato sam ga ja uradila u opštoj anesteziji.
Naravno da je bolje sve ispitati pre vto, mislim da se tim povećava šansa za uspeh.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.2.2017 11:35:58   
Bebana17
BelaPerla, histeroskopiju preporucuju da se uradi u ciklusu pre vto (ne dva ciklusa ili jos ranije), jer postoje istrazivanja koja ukazuju da je veca uspesnost postupka IVF odmah posle histeroskopije. Zelim ti svako dobro i da sto pre dodjes do bebice.

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.2.2017 18:36:45   
BelaPerla87
Bebana17, hvala ti na odgovoru i na lepim željama! Moja druga iui je pomerena za sledeći mesec, dr nije tu narednih 15 dana, tako da mi ostaje samo da čekam i da se nadam da će me strefiti neko čudo! Ljubim vas devojke

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
8.3.2017 17:36:23   
Marini
Drage dame,
srecan Vam danasnji praznik i da sledece god proslavite sa svojim bebanima user posted image user posted image user posted image

Sto se tice naseg protokola,
za sad nista...
Izlecili smo ureaplzmu,ostali nalazi uredni...
i sad cekamo docu Baneta da se vrati sa odmora...
pa se nadamo da ce mi dati kontracepciju od prvog sledeceg ciklusa...

Uzivajte danas user posted image

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
8.3.2017 17:54:55   
Crvenokosaaa
Marini hvala i uzvracamo zelje user posted image
Super kada ste izlecili bestiju i sada samo opusteno, brzo ce proci vreme...tvoji bebaci cekaju lepse vreme, ne vole zimu user posted image

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
8.3.2017 18:17:21   
BelaPerla87
Marini, hvala i tebi, kao i ostalim devojkama srećan praznik i da se sve što pre ostvarimo u najlepšoj ulozi!
I ja isto čekam da se dr vrati sa odmora, pa nastavljamo dalje! 😚😚😚

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.3.2017 13:00:25   
bgdtanja
Pozdrav žene.Zakazali nam konsultacije za 03.04.😊😊😊
Da li to znači da ću od aprilskog ciklusa krenuti da pijem Microgynon ili mogu i da kažu da počinjem za 2 meseca npr.?I koliko dugo se pije Microgynon?

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
18.3.2017 13:55:14   
Crvenokosaaa
Tanja srecno na konsultacijama user posted image
Za kontracepciju zavisi od plana i guzvi. Ja sam npr cekala mesec ipo posle konsultacija...mislim da ces oko mesec cekati. A duzina pijenja isto zavisi posto uklapaju grupe, ja sam pila oko mesec ipo.

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
22.3.2017 13:56:43   
Marini
Mali ali značajan pomak :)
Dr je dosao sa odmora,
vrv pogledao dokumentaciju,
i obavestili su me mailom...

Od sledećeg ciklusa,tj ovog sto treba da krene svaki dan,
krećem sa kontracepcijom :)
user posted image
I sad sa nestrpljenjem ocekujem vesticu i posle duzeg vremena,radujem joj se user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.4.2017 19:36:23   
Crvenokosaaa
Marini duso sta se desava, jesi krenula sa kontracepcijom?

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.4.2017 23:00:55   
Marini
Draga Crvenokosa,jesam,
krenula u ponedeljak,28.3.
Planirano je da ih pijem do 24.4.
I ako sve bude ok,stimulacija pocinje 28.4. 😀
Tako da,izgleda da sam u protokolu a jos nisam ni svesna ;-)
Radila sam i urodjene trombofilije,
Imam mutacije na nekoj,
Pa sled nedelje idem do hematologa.Koliko sam shvatila,
Cekaju me inekcije heparina...No,nema veze,sve ce to brzo da prodje :-)
Kako ste ti i bebani?Kad bese termin?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 15:32:45   
Marini
Tanja,
kako je bilo na konsultacijama?
Bilo bi lepo da budemo u istoj grupi :)
Ja sam pre nedelju dana pocela sa kontracepcijom...

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 15:38:49   
BelaPerla87
Devojke, moram i sa vama da podelim novosti. Moja beta danas je 2163! Sutra idemo kod dr da vidimo je li sve ok. Eto strefilo me čudo!

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here