|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena vrtića
6.5.2011 18:03:21   
prolece
Nažalost krediti ne. Samo ih prihodi zanimaju, redovni, dodatni...
Ali mislim da je od prošle godine uveden neki popust ili odbitak za roditelje koji plaćaju stanarinu ili imaju stambeni kredit. Proveri to.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cena vrtića
6.5.2011 20:10:47   
pepeljuga
To je tacno, uzima se u obzir stanarina ili stambeni kredit.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cena vrtića
6.5.2011 21:39:34   
LillyT
A kako se dokazuje koliko neko plaća stanarinu? 99% iznajmljuje stanove i plaća gazdama na ruke.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cena vrtića
6.5.2011 23:35:46   
pepeljuga
E, da, to je problem, kad nemas ugovor o iznajmljivanju. Ne znam da li to moze da se resi nekako user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cena vrtića
13.1.2012 0:23:22   
srecica_80
Da li se za trece dete placa vrtic? interesuje me kako je to u Vojvodini?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cena vrtića
19.1.2012 14:42:26   
Jele
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam htela Luku da prebacim u jedan privatan (dete ja zaljubljeno u njega, a i ja sam... bukvalno kada god prođemo, on stane na ogradu i pita "A kada ću ja biti dovoljno velik da idem ovde u školu?" - pošto primaju od 4god, pa sam mislila da će doći i taj dan... ali sada drugo na putu, moram dadilju da zadržim, nemam para...) Dakle cena je bila:

Od 7.30-16 je boravak.
ima dve varijante:
1. doručak oko 8.30, užina oko 11h (kući ide u 14h)
2. doručak oko 8.30, ručak oko 11h, užina oko 14h (kući ide oko 16h)

Cena je 170eur + ručak dnevno 95din.

Svaki sat posle 16h je 3eur.



Jel' tako u većini privatnih vrtića u NS cena? Koliko ih ima u grupi - pretpostavljam da su grupe mnogo manje nego u državnim....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cena vrtića
19.1.2012 17:43:33   
gagana83
170e + rucak 95 dinara, skoro 200e, bas skupo.
Mi nas vrtic placamo 110e mesecno, svaki dan kada ne ide se odbija.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cena vrtića
19.1.2012 22:30:25   
cani
Je l ima neko preporuku za privatni vrtic,ali koji ukljucuje i jaslice ,na NBG  i da mi kaze okvirno cenu ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cena vrtića
3.2.2012 1:02:04   
mamamikka
subotički vrtići Naša radost kad su oboje zaposleni 4500 a da li zaista postoji popustkad roditelji imaju stambeni kredit?

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cena vrtića
4.2.2012 12:20:54   
LillyT
IZVORNA PORUKA: mišur


Moj maleni ide u privatni vrtić i cijena je 150e za puno boravak (od 8-16h), a 75e za poludnevni boravak (od 8-12h)



E ovo mi nije jasno, u par privatnih vrtića (u BG-u) je radno vreme bilo od 8 do 16... Nekome ko radi to ne odgovara nikako (ako ima puno radno vreme). Plus, što je cena bila 200evra, a sve preko se naplaćuje (u smislu, može i duže, ali je svaki započeti sat oko 10evra).


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mišur)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cena vrtića
4.2.2012 12:37:46   
snješka
Kod nas je privatni vrtić 200 KM, a državni 150 KM, a ako upisuješ oba djeteta u državni onda je za oboje 200 KM.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cena vrtića
30.3.2012 15:21:27   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Kod mog sestrica u privatnom vrticu klinci su podeljeni u grupe-jaslice, mala grupa 2,5 (zavisno od toga da li nose pelene ili ne) do 4 godine, 4-5 godina je velika grupa, i 6 je predskolsko. Svi uce razlicite stvari. Grupe su male (kod njega u "maloj" grupi ih ima 5). U jaslicama samo 3, koliko vidim. Inace vrtic je u Jerkovicu, i kosta mesecno 18 000. U to ulazi i engleski i dodatne aktivnosi. Radi do 19h, pa nije frka kada roditelji (i tetka user posted image ) malo duze rade. Inace organizuju i rodjendane, i imaju vecernje vaspitacice za posebno cuvanje dece. Tu jesu svi u istoj grupi i to se posebno placa.
Kod kumice u vrticu na Banovom Brdu deca jesu u istoj grupi, samo su jaslice odvojene, i kosta 25 000. I ima samo dve vaspitacice koje su ujedno i vlasnice (majka i cerka).
U stvari, izgleda da se treba samo dobro raspitati o vrticu.





IZVORNA PORUKA: Leki 77

U Bg-u je državni vrtić 8500din, a privatni su oko 250€, ali u to je uračunat engleski, sport i razne aktivnosti koje se plaćaju na ovih 8500din pa je razlika zaprsvo manja.




IZVORNA PORUKA: branki

nije tema,ali je neko spomenuo 30000 za vrtic,doduse privatni.obdaniste u boru je 4000.zar je moguce da je tolika razlika???



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:11:12   
vikiveki
Cene su izgleda svuda različite...ovde u Sremskoj Mitrovici u državnom vrtiću cena je 3000 mesečno...i svi plaćaju istu cenu tj. nema skala za plaćanje kao u pojedinim gradovima

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:23:51   
mihi
Juče mi dadoše uplatnicu 8660 din puna cena za Beograd.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:27:56   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mihi

Juče mi dadoše uplatnicu 8660 din puna cena za Beograd.

Da li je u pitanju privatni ili "državni" vrtić

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:28:51   
*Alexx*
Državni vrtić. Vrtići pripadaju gradu, pa svaki grad ima svoju cenu, u zavisnosti od ne-znam-ni-ja-čega.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:28:54   
mihi
Državni novi na Bežanijskoj Kosi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:32:54   
minna
I nama je u drzavnom 8666 din, naravno kad je bolestan umanjuje se cena

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 13:33:03   
minavb

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Državni vrtić. Vrtići pripadaju gradu, pa svaki grad ima svoju cenu, u zavisnosti od ne-znam-ni-ja-čega.

Od toga koliko grad učestvuje u plaćanju obaveza predškolske ustanove i sl.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 19:18:32   
peca
user posted image

http://www.roditeljsrbija.com/info/vrtici/983-regresna-skala.html

Zasto ne mogu da napravim lep link ?

< Poruku je uredio peca -- 24.4.2012 19:28:37 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 21:42:33   
vikiveki

http://www.roditeljsrbija.com/info/vrtici/983-regresna-skala.html

Ovo je zaista dobro i mislim da je tako pravedno jer ima onih porodica koje mesečno nemaju ni 20000 a plaćaju isto kao i oni koji imaju preko 100 000, a iz iskustva znam,pošto radim u vrtiću,da se ti roditelji koji imaju visoka primanja najviše bune kada se menja cena vrtićauser posted image a ima i slučajeva da baš oni neplaćaju vrtić dok ih neopomenemo.Mislim da je postojanje različitih skala za plaćanje odlična stvaruser posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 21:49:14   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: minna

I nama je u drzavnom 8666 din, naravno kad je bolestan umanjuje se cena

Izgleda da je ovde najjeftiniji boravak dece u vrtićuuser posted image a opet je većini roditelja i to skupo jer su plate niskeuser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:03:17   
boba 11
Vrtic u Temerinu je 4000.00 ako je bolestan izmedju 1-ne i dve nedelje smanje oko 800-1000din.Ja i zabaviste placam toliko jer je upao u celodnevnu grupuuser posted image Jedini je problem nedostatak mesta pa nemogu upisati dete bez veze tj vaspitacice koja ce primiti u svoju grupu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:05:23   
tijatija
kod nas u CG cena drzavnog vrtica je 39 e, a porodica koja ima troje dece ( svako da ide u vrtic ili jaslice) trece neplaca .
sto ce kod mene biti slucaj user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:07:56   
tijatija
Zaboravila sam na napisati dete mozes ostavljati od 6h do 17 i 30.Jedino opravdanje lekara umanjuje cenu vrtica , sto smatram posteno.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here