|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:09:58   
boba 11
pa sad pitanje koliko je to posteno ja mogu uzeti od dr opravdanje (privatne naravno) i sama upisujem datum-a koja vaspitacica ima pojma od 30-dece koje je kad falilouser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:14:11   
tijatija
Ima dosta njih koji upisu decu , pa ih nesalju ( samo cuvaju mesto) i zbog toga dosta dece nemogu ( kojima je cuvanje preko potrebno) biti upisano jer je popunjeno mesto. I zbog toga su doveli ovde taj zakon , a dete mora da ima izabranog lekara i zubara cak i u jaslicama to traze. Nepriznaje se opravdanje od privatnih lekara.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:15:57   
tijatija
Najbolje da vaspitacica nema pojma koliko ima dece i dali joj neko faliuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:18:38   
boba 11
Bas ih briga user posted image .PS kod nas vaze opravdanja od privatnikauser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cena vrtića
24.4.2012 22:18:57   
MASHKA
Kod nas u Vrnjačkoj Banji , državni vrtić je 2500 din. Baš povoljno! opština dosta dotira...user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cena vrtića
25.4.2012 9:24:23   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: boba 11

pa sad pitanje koliko je to posteno ja mogu uzeti od dr opravdanje (privatne naravno) i sama upisujem datum-a koja vaspitacica ima pojma od 30-dece koje je kad falilouser posted image


Ne možeš, vaspitači drže dnevnik dolazaka. Dete, u Beogradu, iam pravo da odsustvuje 5 dana mesečno bez opravdanja. Sve preko toga - mora da donese opravdanje od lekara, ili rešenje o godišnjem odmoru.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cena vrtića
25.4.2012 14:58:42   
Rivana

IZVORNA PORUKA: peca

user posted image

http://www.roditeljsrbija.com/info/vrtici/983-regresna-skala.html

Zasto ne mogu da napravim lep link ?

000


Uh ovo je bas mnogo user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cena vrtića
25.4.2012 15:09:55   
boba 11

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: boba 11

pa sad pitanje koliko je to posteno ja mogu uzeti od dr opravdanje (privatne naravno) i sama upisujem datum-a koja vaspitacica ima pojma od 30-dece koje je kad falilouser posted image


Ne možeš, vaspitači drže dnevnik dolazaka. Dete, u Beogradu, iam pravo da odsustvuje 5 dana mesečno bez opravdanja. Sve preko toga - mora da donese opravdanje od lekara, ili rešenje o godišnjem odmoru.

Ja nisam iz BG pa kod nas vaze druga pravilauser posted image bez opravdanja moze 2-3 dana a za duze treba opravdanje a priznaju opravdanja od privatnika bez problema jer svi znaju tu dr.Naravno nikad mi nije palo na pamet da zloupotrebim opravdanje ali ne kazem da se ne mozeuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cena vrtića
7.11.2012 15:46:47   
Lu
IZVORNA PORUKA: Olga RR

mi placamo oko 5400 mesecno i ne znam da nam nesto grad dotira user posted image
isto drzavni vrtic


Koliko djece ima, pomnoži sa tom cifrom i onda vidi onako odokativno jel to može da bude za sve troškove vrtića, nema šanse.
Kod nas ima do 70 djece.
A nevezano sad za to, uzmite te novce koje plaćate za vrtić i pokušajte izračunati da vam je dijete kod kuće da li bi toliko na njega potrošili, kao npr. što je Tasha napravila a dali biste vi za toliko novaca nekome čuvalii hranili dijete, mislim da ne biuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cena vrtića
7.11.2012 18:10:57   
mamamikka

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: peca

user posted image

http://www.roditeljsrbija.com/info/vrtici/983-regresna-skala.html

Zasto ne mogu da napravim lep link ?

000


Uh ovo je bas mnogo user posted image

gde mnogo? po ovom moja rata bi bila 3700 pa još umanjena za 10% zbog stambenog kredita... jao, Subotico što nisi Beograd... umesto 4500 bilo bi cirka 3400! ehej!

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cena vrtića
7.11.2012 18:16:59   
Olga75
Lu , naravno da nije dovoljno ali ja placam bez nekih olaksica , ono neke papire i sta ja znam , samo su uzeli prosek a znam da ima dece koja placaju manje , ne znam koliko manje , glupo mi da virim u tudje racune user posted image
drugaricina mala ide u drugi vrtic i oni placaju oko 4000 hiljade

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cena vrtića
7.11.2012 18:36:57   
simke
Po ovoj regresnoj skali za BGD bih i ja plaćala cirka 1000 manjeuser posted image

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cena vrtića
8.11.2012 11:10:18   
mihi
8660 din. bez umanjenja.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cena vrtića
8.11.2012 11:41:28   
caca81

IZVORNA PORUKA: mihi

8660 din. bez umanjenja.

Takođe...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cena vrtića
8.11.2012 14:11:46   
mamaneca
Kod nas u Uzicu 4500din,ukoliko dete ne ide zbog bolesti ti dani se umanjuju za 50%,vode dnevnik dolazaka tj.prozivaju ih svako jutro,i vaze opravdanja samo od drzavnog lekara.Inace cena za sve ista.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cena vrtića
8.11.2012 18:41:54   
sanji
Mi imamo umanjenje 20% pošto su dve, tako da nam izađe oko 7000 za jednu!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu mamaneca)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cena vrtića
8.11.2012 20:29:25   
cockic
to mene ceka ta cifra od 7000 za jedno bogami uskoro,sem ako se neodlucim za trece pa onda ceru cuvam kuci do 4 godine samo da neukinu porodiljsko od 2 godine za trece to bi bilo najbolje da se ja i ona druzimo sa bebom kuci a bata da ide u vrtic posto bas voli ja kad se naljutim na njega on kaze ocu icic user posted image tj.hocu u vrtic

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cena vrtića
8.11.2012 21:08:13   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: mamaneca

Kod nas u Uzicu 4500din,ukoliko dete ne ide zbog bolesti ti dani se umanjuju za 50%,vode dnevnik dolazaka tj.prozivaju ih svako jutro,i vaze opravdanja samo od drzavnog lekara.Inace cena za sve ista.



I kod nas u komsiluku 4600 fiksno za sve. Umanjenje za izostanke 50 posto. Ali je super vrtic...

(odgovor članu mamaneca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cena vrtića
13.11.2012 10:27:04   
dishaka
ova regresna skala je bezobrazluk! http://www.roditeljsrbija.com/info/vrtici/983-regresna-skala.html?start=1
pise "vazi od 01.10.2010." i naravno da im sada odgovara jer su automatski masu ljudi prebacili u visu kategoriju!
morali bi da je usklade sa trenutnim prosecnim primanjima i troskovima u 2012!!! pa rece neko evro je bio 85 a sad je 112 dinara, da ne pricam o cenama hrane i ostalog u odnosu na 2010, ljut sam jer sam dobio resenje sa 2700 na 5800, za dva klinca, (znaci sa 5400 na 11600, malo li je) ja radim, supruga neprijavljena radi za smesne pare i menja posao kod privatnika na par nedelja, i podstanari, naravno neprijavljeni... sta reci...user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cena vrtića
13.11.2012 10:33:48   
bratzz
U mom gradu cena vrtica nije visoka, ne zelim da kazem kolika je ali izgleda najmanje placam od svih.

(odgovor članu dishaka)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cena vrtića
11.1.2013 15:53:02   
Shishica
A kako se tacno izracunava cena?

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cena vrtića
11.1.2013 16:03:02   
Jeca.V
Neznam kako se izracunava,ali mogu da kazem cene kod na su Pancevu.Jaslice 4915,obdaniste od 3-7godina 3850,obdaniste nulti od 5,5-7god 2610 i zabaviste poludnevni boravak 900 dinara.Ovo je ihahaj povoljnije od cena vrtica u Beogradu.E sad ima tu jos nekih povoljnosti,drugo dete popust,trece besplatno itd.user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cena vrtića
11.1.2013 16:07:59   
Trcosava
Pa bre bre te u Srbiji treba STRELJATI ko određuje cenu vrtića i dečijeg dodatka. Skoro sam pokušala da komentarišem na novostima, ali nisu prihvatili moj komentar user posted image

Evo vam kopletne naše finansije:
Muž ima platu od 800-900 € (i još 300€ koji idu na kredit za auto)
Ja do skoro nisam radila, sada radim od kuće i imam 120€ mesečno
Dečiji dodatak nam je 97€ (25% bi bilo više da Ana ne ide u vrtić.
Plaćamo vrtić 65€ i spadamo u ''''2 razred'''' odnosno samo jedan ispod nas plaća manje

Ovde se mislim isto uzimaju u obzir i nekretnine, a moj na papiru go k''o pištolj user posted image

Cena i dečiji dodatak se izračunavaju u odnosu na to koliko vam ''''fali'''' da po članu porodice imate prosečnu platu koja se ovde računa oko 1400€

Puna cena vrtića zavisi od opštine do opštine. Skoro su hteli da izbace jednu vaspitačicu, odnosno da jedna pazi na 17 dece od 1-3 godine i jedna da pazi na oko 24 dece od 3-6 godina i pokušali da potkupe roditelje manjim cenama vrtićauser posted image

Zaboravila sam da dodam da je do prošle godine bilo i to - ako su oba deteta u istoj grupi (od 1-3 ili 3-6 godina) drugo je bilo besplatno. Sada to drugo valjda plaća 30% cene vrtića, odnosno razreda u koji spada

< Poruku je uredio Trcosava -- 11.1.2013 16:10:31 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cena vrtića
11.1.2013 17:14:33   
sanji
E pa u Srbiji svi kukaju što se ne rađaju deca a niko ni 5 para ne daje da im se nešto omogući!
Nama je do ovog meseca bilo za njih dve skoro 14 000 (tačnije 6 933 po detetu), ali je od prvog januara poskupelo pa sledeći mesec očekujem da se šlogiram kad vidim uplatnice!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cena vrtića
11.1.2013 21:33:57   
jovana13
mi placamo 2700, ja ne radim muz radi kod privatnika prijavljen je na minimalac ali u stvari radi na dnevnicu. Na svu srecu po nas da nigde ne pise koliko ustvari prima,inace bi placali verujem bar duplo. A inace kod nas je najskuplja "tarifa" za privatnike i iznosi oko 10 hiljada. Kad rade oba roditelja i imaju platu oko 45 hiljada svako cini mi se da se placa oko 5500. Generalno su cene stvarno ok.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here