|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
5.11.2011 1:59:36   
Bebilina
Jao ovi balance biciklici sto je Olga stavila link su mi prelepi! :) Obozavam drvo i bas mi je drago sto ih ima u Sr.

Mi smo imali jedan od ovih sa rucicom za odrasle, ali nismo ga skoro uopste koristili. Balance je bio aktuelan od 2-3.5god i zahvaljujuci njemu smo sa 3.5 vozili pravi biciklic bez pomocnih. Balance je nama bio nezamenjiv jer nam je i kolica skroz zamenio od kad je stigao :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bicikl
30.1.2012 10:47:57   
Olga75
kad su vasa deca naucila da sama voze biciklic
zvercica je vec velika ali jos uvek ne okrece sama pedale nego se jos uvek odguruje user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 30.1.2012 10:48:17 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bicikl
30.1.2012 10:49:35   
Anoniman
Sama ce nauciti Olga , Andrej je mrzeo kad mu objasnjavam bilo sta , sam je naucio i mali i veliki da vozi ..

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bicikl
30.1.2012 10:50:02   
Anoniman
Nebojša neće ni da vidi bajs, ni da sedne na njega, a ima ga već godinu ipo dana. Nije da ima neki strah, samo neće, ne zanima ga.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bicikl
30.1.2012 10:53:35   
Olga75
ona sedne na bajs i stavi noge na pedale i onda kuka : ne mooooguuuu da keeeneeeem , pomogiii
i dok je guram pedale se okrecu a cim prestanem ona spusti noge i odguruje se
zao mi cipela a i mislim da bi vec trebalo da pocne da pedala


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bicikl
30.1.2012 10:56:58   
Anoniman
Ja stvarno mislim da ne postoji rok do kad oni treba da savladaju voznju bicikla , mozda joj je i mali taj bicikl ? Ako je tricikl , dosta je tesko u tom polozaju voziti ..

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bicikl
30.1.2012 11:00:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Nebojša neće ni da vidi bajs, ni da sedne na njega, a ima ga već godinu ipo dana. Nije da ima neki strah, samo neće, ne zanima ga.


Isto. Luka ni da ga pogleda. Probala sam da mu nudim sa Ben 10 i Spiderman crtežima bajs, ali čak ni to ne pali. On neće da vozi bajs.
Baš sam pre koji dan razmišljala kako deca iz dvorišta dosta voze bicikle, i ne bih volela da se oseća zapostavljeno u jednom momentu što ne ume da ga vozi, i čak sam razmišljala da ga na proleće na silu naučim da ga voyi. Kada nauči, što se mene tiče, ne mora ga voziti, ali neću da me pose proziva zašto on to ne zna.
Marko obožava bicikli, za sada su mu nogice u onim držačica tricikla, ali stavlja ih na pedale, i verovatno ćemo na proleće skidati te držače.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bicikl
30.1.2012 11:02:07   
Olga75
jeste tricikl , onaj sto je imao svakakvih cuda na sebi i kad je sve poskidano dosta je veliki



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bicikl
30.1.2012 11:03:51   
Anoniman
Andrej nije hteo da ga vozi , jer je dosta spor i trom i tezak za samostalnu voznju , probaj da je stavis na pravi bicikl sa pomocnim tockicima od nekog u parku  ili u prodavnici ..

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bicikl
5.4.2012 19:32:14   
NadaR
Milos me danima gnjavi da skinemo pomocne tockice sa bicikla. Ne znam sta bih. Mali mi je nekako,polomice se. Kada ste vi skinuli pomocne tockice? Da li je rano sa 3,5 god? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bicikl
5.4.2012 19:41:46   
NadaR
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bicikl
5.4.2012 21:43:15   
Anoniman
Nije rano , Aki je otprilike u tom uzrastu i naucio bez tockica

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bicikl
6.4.2012 9:19:45   
Anoniman
Ja bih rekla da je rano, ali ja nemam sa čim da poredim, pošto moje dete i dalje bojkotuje svako mini prevozno sredstvo. Neće pa neće, i nema načina da ga nagovorim.
Možda da pokušate, pa ako ne ide, lako vratiš točkiće.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bicikl
6.4.2012 9:38:32   
Olga75
Nado , pa on je veeelik user posted image
zvercica je tek naucila da vozi tricikl

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bicikl
6.4.2012 9:41:41   
lanajelena
Ju Nado moja L je napunila 5 godina a ja i dalje mislim da treba da ima i pomocne user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bicikl
6.4.2012 9:43:27   
Maya21
Maki je tek sad naucio na dva tocka, ali nije imao adekvatan bajs, bio mu mali pa mozda zato. Njegov najbolji drugar je naucio da vozi bez pomocnih tockova sa 3 godine i koji mesec. user posted image Tale je slomio sad Nese Nedjinog tricikl, uzeo Makijev taj mali bicikl i trazi da mu skinemo pomocne tockove, iako mislim da je premali za to, mada je dosta spretniji od Makija...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bicikl
6.4.2012 9:49:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nada RR

Milos me danima gnjavi da skinemo pomocne tockice sa bicikla. Ne znam sta bih. Mali mi je nekako,polomice se. Kada ste vi skinuli pomocne tockice? Da li je rano sa 3,5 god? user posted image

Ako želi skini mu zašto da ne, možda će padati možda i neće, nije to ništa strašno a ima štitnikeuser posted image
Moj R. je naučio prošle godine imao je 4 god., nije nešto padao jer se boji svojoj guzari pa je pazio ali nekad namjerno padne da isproba štitnike user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bicikl
6.4.2012 11:04:29   
Anoniman
Aki je sam seo na bicikl koji nema pomocne i samo krenuo da vozi , deca bolje znaju sta mogu od nas user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bicikl
6.4.2012 11:29:27   
Ana RR
Nado, ja sam naučila da vozim biciklu sa 3 godine ALI veliku, mušku biciklu koja ima šipku od volana do sedišta, ja se zavučem ispod nje i vozim. Nikad nisam vozila na 3 točka, tako da mislim da je Miloš sasvim dovoljno veliki da proba. A kad on sam traži to je odlična prilika user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bicikl
6.4.2012 11:31:34   
Anoniman
Ima nesto u tome da je deci lakse da voze vece bicikle .. Tako sam i ja neku poniku naucila da vozim , Aki isto neki bmx morao je da stoji i okrece ..

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bicikl
18.4.2012 13:42:41   
minna
Gde ima dobar izbor onih biciklica na guranje, jel zna neko? Onih kao sto je Anck postavila sliku na prethodnoj strani.
Mislim kapiram da ima u svakoj radnj sa decijim zezalicama, al reko mozda neko zna gde su povoljnije i gde ima veci izbor?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bicikl
20.4.2012 11:47:08   
minna

IZVORNA PORUKA: minna

Gde ima dobar izbor onih biciklica na guranje, jel zna neko? Onih kao sto je Anck postavila sliku na prethodnoj strani.
Mislim kapiram da ima u svakoj radnj sa decijim zezalicama, al reko mozda neko zna gde su povoljnije i gde ima veci izbor?


user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bicikl
20.4.2012 11:51:15   
Snelle
Minna, mislim da takvo mesto ne postoji user posted image  Svuda su cene uglavnom iste, male su varijacije na temu. Imaš i par modela OVDE

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bicikl
20.4.2012 11:54:06   
lesica
Minna,prosle godine ih je bilo najvise na buvljaku na nbg-u,bas veliki izbor i razlicite cene.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bicikl
20.4.2012 11:55:37   
Snelle
Pih Lesice, jesi li morala baš da me "poklopiš" user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



Click Here