|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 7:26:52   
Trcosava
Bubo, a gde si beše u slo? Ti ako odeš danas u lab, reci da ti kasni user posted image

Ovde su jako čudni, mne su onomad zbog bolova u stomaku šetali od ginekologa do lekara opšte prakse. Da ne pričam peripetije oko urinokulture

Javi svakako šta i kako.

Crtice, navijma za svakuuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 8:14:04   
vocicana
Caos, sa tobom se jos nisam kuckala. Ja sam cekalica zauser posted image , ali nista, neko vreme, meseci prolaze, a nista se ne desava. Kod zena na svasta pomisle, ali prvo ginekolog naravno, pa hirurg, pa urolog, mogu da zamislim koliko si se setala.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 8:28:42   
Trcosava
Vocicana ja sam bila čekalica prošle godine. Dočekala sam ih i na kraju shvatila da je ipak sve bilo u mojoj glavi. Da sam se opteretila psihički (iako to meni tad nije tako izgledalo). Najbolja drugarica sad ima problem isto, ostala je trudna prvi put bez problema (kao i ja), drugi put par meseci, pa nije bilo ok i evo sad nikako da ubode. A išla i na folikulometriju i na svašta nešto. Kažem joj da se opusti, ali ne vredi. Ona bi sad i odmah i što pre.

Zravstvo u Sloveniji je čudno, da tako kažem.

Želim ti da što pre ugledaš crtice

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 9:47:49   
buba.marica
Trćo u Ljbljani sam .
Ma čujte sad novosti. Malo sam probrljala po forumima sinoć i imala šta da vidim .
Ovaj Baby Check (Trćo jel ti poznato ? ), to je neki hipersenzitivan na 10ml/ul sa dva testa unutra.
Zaravo pokazuje lazno pozitivne rezultate. Odnosno ta druga crtica se svakako pojavljuje .
I kad sam to pročitala nateram mm da se lepo ispiski na test (malo je ljut pitam se tsto :p )
i gle druga crtica bleda kao i sve moje na istom sranju.... Kupim test osetljivosti 25ml/ul i naravno negativan ....
Smorila sam se kao nikada do sada. 11 testova i SVI lazno pozitivni ! Toliko da se crtice odlicno vide posle nekih 6 minuta recimo !!!!!
Nije mi dobro od plakanja ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 9:52:25   
emicaa
Buba marice biće kad tad pozitivan,pravo pozitivan,nisam baš upućena od kad pokušavate ali nedaj se obeshrabrit i ne odustaj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 9:55:50   
buba.marica
emice ... nisam sigurna da necu dobiti , ima jos 5 dana do ocekivanog termina tako da ima jos malo nade.
Ali u sustini me je mnogo uzdrmalo ovo zezanje sa lazno pozitivnim testovima. Bila sma ubedjena da je lazno poz rezultat nemoguc i da ako se desi da je jedan u milion, a ne na 11 testova... Uzas! Sram ih bilo ali stvarno. Te crtice nisu bas blede...pa bledja je bila ona koju sam videla kada sam prvi put bila trudna nego ova asda lazno pozitivna !

U sustini pokusavamo ne mogo dugo, ali dovoljno da odlepim vec.... svaki mesec zivim od ciklusa do ciklusa kao kreten.
Oko 6 meseci intenzivnog pokusavanja. I sa sinčićem smo se namučili oko pola godine ili 9 meseci ... vi se se i ne secam ...
Ovo me sada bas nervira!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 10:06:16   
Trcosava
Bubo, prvo i osnovno nemoj odmah da padaš u očaj.

Drugo - uvek, ali uvek čekaj da makar na dan izostale. Najbolje da kasni makar 3 dana. Ni jedan mi nikad nije bio lažno negativan ili pozitivan.

Na test se gleda posle 5 minuta.
Sad kad sam sa Lukom bila trudna, ja sam očekivala da se odmah pojavi crtica (radila sam isto sa tim nekim trakicama, ali ne znam ime, kutijica ona na preklop, kao pismo - unutra dva testića) koja se nije odmah, a kasnilo mi 5 dana. Tek posle 5 min je bila jasno vidljiva. Pogledaj u temi o testovima, ima slika.

Što se tiče laba, pa barem u Ljubljani imaš milion. Ovde nema ni jedna. I lepo ako hoćeš da radiš betu, kaži teti kasni mi i ćao.

KLIK ovaj test je bio


Evo i slike testa mog
KLIK2

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 12.6.2015 10:10:38 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 10:14:11   
Modessty
Bubo mnogo si poranila! Nikad nemoj da radiš test pre nego da ti kasni menstruacija. Ko što Trca reče - nek kasni tri dana pa onda radi. Betu ti je rano da vadiš. Nemoj bezveze da bacaš pare. Po tikeru ti je još 5 dana do kraja ciklusa. Strpi se još jednu nedelju. Zaokupiraj se nečim. Biće crtica!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 10:14:26   
Maraj
Marice user posted image samo polako jos uvek ima sanse da si trudna jer jos uvek ti ne kasni.
a ti testovi su stvarno uzas.... ma ja sam prestala da ih radim. Odem uradim betu i sve crno na belo.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 10:23:27   
jabudic
Ja sam samo jednom imala lažno pozitivan test, doduše jako čudan, jer se crta pojavljivala, pa nestajala.
Nije bila trudnoća u pitanju, već vodena cista, koja je pukla pedeset i neki dan ciklusa.

Bubice, ne gubi nadu i ne radi to sebi više, sačekaj bar dan kad si trebala da dobiješ, tada već postoji nada da ugledaš ovakvu kao na ovim testovima. Samo hrabro! user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 10:51:22   
buba.marica
hvala puno divne ste devojke, sa vama je nekako sve mnogo lakse user posted image
m ai ja budala ko neka siparica, uradila jedan pa kao daj jos 10 ... kao da sam poludela user posted image

Trco to je taj BC ... roze test sa dva komada unutra...

Strpecu se nekako jos ovih 5 dana pa cemo da vidimo ....

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 11:50:55   
saska80
Evo i ja da se prijavim ovde...Cekam user posted image ...Skoro dve godine pokusavamo, a ovo mi je drugi mesec na klomifenu i pregnilu..Videcemo..

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 11:56:20   
superm
Bubi, još uvek ne znaš na čemu si, ne plači zaboga! Ima vremena, sačekaj da ti m kasni.

Saska80, srećno!

< Poruku je uredio superm -- 12.6.2015 11:57:08 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 12:05:48   
saska80
Hvala...user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 15:23:22   
vocicana
Bubice, jako mi je zao sto si morala da prodjes ovu bolnu proceduru...ko zna koji put. Kako je strasno i tuzno. Sve razumem. Da se opustis(m)user posted image , malo teza situacija, prica se o tome, radi se na tome i to prezivljavanje od ciklusa do ciklusa je strasno, narocito, sto sve citamo i odlicno smo informisane o svemu i onda sledi horor zvani PMS, kada se razocaravas iz minuta u minut svesna da nisi smuckala ono sto zelis. Kako da se opustim brate slatki kada sve sredis, radim, imam ljubav, sredili smo stan, sve je ok, ali nema onog sto najvise zelis...mnogo ruzan osecaj, a ne znas da jeste psiha, iako mislimo da nije, a sve se vrti oko opustanja. Bas strasno. No, nema stajanja, radimo na te dve crtice, toliko zeljene crtice, kako sam ja dva puta bila gotovo sigurna, pa nista. Testove vise ne radim, tu sam odluku donela pre 4 dana, ne mogu vise da se mirim sa tim razocarenjem!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 15:26:55   
vocicana
Srecno. Ja nisam nikakvu terapiju uzimala, bila sam zaglavila sa nekog ogromnistickom cistom na jajniku, nisam znala sta se desava, naravno, sredjeno je i to, ali bebice jos nema. Nije mi jasno znas samo sta? 4- tog dana prethodneuser posted image , imala sam predivan folikul u desnom jajniku, a posle 19 dana, kada je ta cista pukla i sredila se, roj folikula i u levom i u desnom! Kao da dva puta mesecno ovuliram, a nema ni veze. Doktorka je bila zbunjena, ja se nadala, prenadala, isplakala se kao kisa i sada sam sama ovde. Mm nije tu tako da kao sto skoro rekoh, tu sam da moralno podrzim prisutne muziceuser posted image , pisi slobodno. Ako te nesto muci, pisi, lakse ce ti biti, bas kao i meni.

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 15:36:02   
saska80
Ja nemam ciste na jajnicima ali imam pcos i insulinsku rezistenciju. Sve sam to veoma kasno saznala jer nisam imala nikakve simptome. U decembru punim 35 i vrlo sam uplašena i nestrpljiva :-\

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 21:27:24   
Masa88
Meni kasni cetiri dana. Simptomi su isti kao i kad treba da dobijem, jedino sto su mi sada bradavice bas osetljive (obicno me samo bole cele grudi). Ne bi bio prvi put da mi menstruacija zakasni, pa se trudim da se ne nadam previse, a tako bih volela.
Inace, proslog meseca sam krenula da pijem virak, palo mi je na pamet da vestica mozda kasni i zbog njega.

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 21:28:38   
vocicana
Sve to sto si mi napisala resivo je. Naime, veoma cesto cujem da se Gluformin koristi kako bi se insulinska rezistencija opstruisala ne bi li zena ostala lakse trudna, naravno i pcos je kao i insulinska rezistencija vezana za endokrinoloske poremecaje. Ti si do sada verovatno odradila bar deo obrade, tako da se baziras na tim, gin i endokrinolog jer jedni bez drugih nemaju efekta na resavanje ovih problema. Ako ti nekako mogu pomoci, tu sam, bar da te uputim na nekoga. Razumem tvoj strah, a i ja sam tu..33

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 21:31:26   
vocicana
Jao ja ti drzim pesnice. To bi bas lepo bilo. Ja ga pijem vec mesec dana, lepo i lako se sve odvija, hvatam red sa ciklusima, mislim da stimulise malo i jajnike na proizvodnju folikula. Nemoj da zuris sa testom, sve je isto kao kada treba da dobijes(kazu informacije iz prve ruke), a mozda se prijatno iznenadis sa user posted image user posted image , navijam!!!

(odgovor članu Masa88)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 21:47:16   
saska80
Vocicana hvala :-)... Imam terapiju mesec dana. Siofor, klomifen.. Sada mi je drugi mesec sa klomifenom, videćemo. Inače, ciklus mi je uvek bio školski, nikad nisam imala problema.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 22:18:41   
vocicana
Drzim pesnice i ne ocajavaj, bice to dobro. Svima nam treba MNOGO STRPLJENJA I ZIVACA. Uh, kako to neopisivo dugo zvuci, ali sigurna sam da ce sve biti u redu.

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
12.6.2015 22:34:11   
saska80
Biće valjda sve ok, nadamo se. Borimo se, moj dragi i ja, teško je ali guramo...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
13.6.2015 10:39:11   
vocicana
Sve sto treba i moye uradice se. Jutros sam odmah posto sam ustala iz kreveta procitala odgovor, ali sam morala za prvu smenu da se spremim, pa nisam stigla da odgovorim. Osecam da si onako tuzna, bas, ali pisacu stalno, pa ti zaista kada imas potrebu da pricas o svemu javi se. Svi cekamo, pa je lakse kada razgovaramo. Pozdrav

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
13.6.2015 10:43:23   
saska80
Divna si :-*.. Pozdrav

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here