|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 8:43:08   
ajras
user posted image hvala! navijam i ja za vas...napred crtice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 9:27:24   
vocicana
Glavu gor ei to je to. Detaljan pregled kod gin, pa svi sledeci meseci su nasi. Nadam se da nisi razocarana. user posted image user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 7.6.2015 13:58:03 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 9:29:19   
Anoniman
didyuser posted image bas mi je zao...

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 9:53:50   
Didy
Poslednjih meseci sam u fazonu - Ako bude, bice. Ne opterecujem se. Imam svoja dva andjela i moje srce je puno, a jos za jednog ce se lako jos napraviti mesta ako se desi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 13:52:49   
vocicana
Ja nikada gora nisam bila, samo jos da krene da kompletiram ovu burnu sliku koja se razvukla vec dosta dana. Ako resis da radis testic, javi sta je novo, ja sam jos uvek na standby-u, mozda nesto i bude. Ja ti od srca zelim user posted image i bezuser posted image , dolazi nas mesec za tu veliku vest. user posted image

(odgovor članu ajras)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 14:01:32   
dijana1*
Didy pratila sam i nadala se tvojim crticama. Bas mi je zao. Ali sto kazes najbitnije je da vec imas dva andjela a trece je uvek dobro doslo.
Uradi detaljan pregled i proveri stitnu. Ona zna da zeza kada je u pitanju trudnoca. Mene je ginekolog ubedjivao da nema potrebe da kontrolisem i da to nema nikakve veze ali sam ipak otisla i pokazalo se da sam bila u pravu.
Srecno i cekamo te u trudnickim temamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 14:12:23   
superm
Crtice, mislim na vas, želim da se što pre družimo u trudničkim temama! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 17:56:20   
Didy
Hvala, Dijana. Hormoni stitne su mi bili u redu pre 4 godine. E, sad jedino ako se u medjuvremenu nesto "razdesilo". Videcu kad dodjemo s mora posto mi dr odlazi na godisnji ove nedelje, pa taman kad se i mi vratimo. Subjektivo ne osecam nista cudno ili drugacije, ali svakako mi je vreme za redovan godisnji pregled, pa cemo malo izdetaljisati. Veliki poljubac svima! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 6:48:56   
Tanjica81
Didy user posted image

P.s. Ja se još u tajnosti nadam da je lažno negativan,pošto sam sanjala da si napisala post "dve paralelne" ili tako nešto. ..

Ostale crtice vučem najjače...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 10:17:00   
Lejjan
Pozdrav, nakon progurane user posted image !

Vocice, pa kamo te? :) Evo, pisala sam u prije postovima, posla sam da pijem klomifene, pa isla 15 dc , i rekla sumnja da ce bit sta ovaj mjesec. Pa se nisam ni nadala , i ovo je dobro ovako. :D Unapred sam rahat. Onako Sva na iglama..I stigla je user posted image ! Danas poslednji dan, a već 2 pijem klomifene. I nadam se da će mi sad dat bocu doc. :)

Zato sam i ušla na forum..
UM, kako si pila VIt D? Ja bsam uzela ali AiD zajedno, i u apoteci mi farmaceut kaze ni slucajno ako ste trudni. user posted image
Citala sam tamo da je folnu dobro pit pri planiranju trudnoce, i folnu sam uzela, i omega 3 (to pijemo oboje) , 2 kile semenki :D( za njeg) I još da me nije strah da pijem i macinu travu pila bih makar noću..Al strah me iovako PRIČAM NEPOVEZANO, KO DROGIRANA.
SMOTANA, samo mi se smiju :D

Lepe moje, sretno ! user posted image

Didy šta beše s tvojim testom? Jesi radila? Da sad ne trazim tamo? user posted image user posted image

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 15:13:53   
ivannna
i meni vestica stigla...a taman je kasnilo i lutealna se produzila sa 9 na 14 dana i pomislila sam to je to,ali malo sutra

novi ciklus,nova sansa,crtice samo napred!!!!

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 15:44:53   
vocicana
Jao draga moj, ja sam ti paranoja bila ova tri meseca. Toliko sam se razocarala sa negayivnim testom, a bilo je sve zbog ciste na janiku. Nisam ni znala da je imam, pa sam se bacila na laternativu i pukla mi je pre 6 dana. Boga mi, bolove sam imala, ako su onakvi porodjajni, petoro sam dece mogla roditi tih 8 sati. Moja gin kaze da je sve u redu, ja nemam navodno nikakvu prepreku da ostanem trudna, ali nesto nas zulji. Ne znam. Ma bila sam ubedjena prosli put da jesam, ali ne.
Ti si bas sada na dobroj stimulaciji, Clomifen jeste dobar, a ako uspe sve, mozes zabebiti sa dve bebe. To je bas lepo da znas da ti drzim pesnice jako. Mi smo bili vredni, nismo nista preterano, ja se cudno osecam, danima, ali ne razmisljam o trudnoci, jednostavno, svaki put je bilo kao nesto i na kraju nista. Videcemo. Drago mi je da su bar neki( ti i ja) tu. Drzim pesnice i pisi.
Inace, ad vit ne uzimas zajedno, a sto se tice Vigantol-a, d3 vitamina, mi smo svi deficitarni sa njim, 20 kapi nedeljno je dovoljno za odraslu osobu. Mislim da nije tacno da se ne sme uzimati ako si trudna, to je suplement i ne bi smeo da napravi bilo kakav problem.

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 19:17:16   
Lejjan
AiD skupa jedna tableta sarzi AiD vitamin, tako mi dade farmaceut, baš kao omega 3 izgledaju samo su sicusnije, ali kao punjene uljem..

Amin na molitvu :) Uuu duplići, ništa ljepše se ne bi desilo u našim životima :) user posted image


A što se tiče ciste, poslušaj me ne radi test prije 5 dana da ti kasni menstr. Jer obično kad imaš cistu nakon 4 dana kašnjena dobiješ..(meni se 3 put cista desila, i 4 dana mi kasnilo svaki put, ainače su mi ciklusi u dan na 30dc)
Znam isto sam tako pomislila skoro, ali sam znala da je cista jer mi je doc rekla, pa imala sam malo nade da su user posted image , ali u podsvjesti sam znala da će doći ubrzo user posted image ! :) I bila sam u pravu..I sad sam sebi samoj naredila da ne bi vidjela samo jednu | , NE KUPOVATI TEST I NE NADATI SE PRIJE 5 DANA KAŠNJENJA! :D

Videćemo aBd, samo me kopka sad imam neku tamo čitam definiraju je kao kandidu, neko crvenilo i peckanje oko vanjskog dijela..Pa kontam možel utjecat na klomifene da ne djeluju i sl? Ko je imo vakvo iskustvo, nek me ohrabri :D


_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 19:29:24   
Didy
Radila sam test u nedelju ujutro, negativan je.
Menstruacije još nema, verovatno će uskoro. Taman mi je kasni toliko da neću imeti na moru sledećeg meseca (tražim dobre strane cele ove situacije).
Držim fige ostalima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
8.6.2015 23:52:16   
amdn
evo da vam se prikljucim, krenuli smo u akciju za II, rezultati stitne zlezde su mi sad idealni kako kaze moja dr
pa cekamo da vidimo, necu se opterecivati mnogo, jer ako krenem i tu da se stresiram verovatno necu nista uraditi,
drzim palceve svima vama i javljam se uskorouser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
9.6.2015 0:26:58   
marinchica
Meni prodje i treci dan...nema jeuser posted image
grudi bolele pa prestale....uglavnom oko 3 dana nakon sto prestanu da bole stigne vestica.
I glava pocela da boli...
Samo je cekam. Djubretara, stici ce opet.user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
9.6.2015 9:13:31   
vocicana
Caos. Pa eto i kod mene bude slicno, mada se kaze, simptomi trudnoce i sledeceg ciklusa, potpuno su isti. Pre par meseci sam citala objave jedne clanice, kako sam se smejala, ne zato sto je devojka lupetala, vec zato sro sam u njenom ponasanju sebe videla. Svakog meseca(( a svaka od nas zna sta su prvi simptomi trudnoce), nesto je osecala i to nesebicno delila sa nama, dok jednog momenta nije pukla i rekla, a sigurna sam da kada stvarno budem bila trudna, nista od svega sto sam do sada osecala necu tada! Tako se i ispostavilo, ostala je trudna, a od predsimptoma nista. user posted image , ali dobro je, bila je optimisticna, na kraju stvarno je ostala trudna, bez i jednog simptoma do testa. Mene grudi nemoguce bole vec 15 dana, uradila sam test, bila ginekologu na kontrolu, sada cekam, da li ce i one obustaviti atak na mene, glavu cekam, e onda cu stvarno reci sebi da sam baksuzuser posted image . Mozda i ne bude tako, videcemo, javljamo se, a do tada, navijamo za user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
9.6.2015 9:18:35   
vocicana
Ne bi trebalo da ima veze saClomifen-om, to je desavanje nakon zavrsenog ciklusa, gde je flora malo poljuljana zbog pada imuniteta, proci ce. Ako ja samo spoljasnjeg karaktera, Cansen krem i resices problem. Ma ja sam ga uradila zbog cudnog subjektivnog osecaja vrlo brzo nakon zavrsenog ciklusa, znala sam da necu videtiuser posted image , ali danas je 25-ti dan, videcemo sta ce se dalje desavati. Sinoc sam htela da se zatrcim, ali nije mi uspelo. A zbog te ciste koje sada nema, prosli put, 4 dana je kasnila i samo 4 dana trajala...pitala sam se, zasto nije tako svaki put? Obecavam, cekam, necu vise nista raditi, pa sta bude javicu. Srecna sam, svako jutro pored standardnih stvari na racunaru, ovo je obavezno, da proverim neku od vas, da li se nesto novo desava. user posted image idemouser posted image , cekamouser posted image user posted image !!!

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
9.6.2015 16:09:37   
vocicana
Stigla tacno u sekundu. Kako me je bolelo pa to je strasno. user posted image , ja i dalje cekam da procitam nesto novo, bas bi se obradovala i svu ovu muku bi dala za samo jedan lep glas.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
11.6.2015 8:36:36   
vocicana
Marinchice, sta se desava? Jel stigla ili ne? Sto je ovde feeeeeezy coooooooold...pusto...nigde nikog nema.....user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
11.6.2015 8:38:30   
vocicana
Cao Unina mama, ovde niko nista ne pise...svi muckajuuser posted image , meni je mm jutros otisao, nema nista ovog meseca ni od cekanja, citala sam juce poruke sa tobom iz 2014, bas su svi bili super, bas su svi bili puni podrske pre tvog letovanja. Ima li sta novo kod tebe?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
11.6.2015 8:41:08   
Anoniman
vocicana pocni da meris bazalnu i da koristis serpicinu terapiju, probaj...
kod mene te gdoine nista, al sam u martu ugledala crtice i evo usla u 5 mesec user posted image lvucem i tebe..

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
11.6.2015 9:27:35   
buba.marica
Dobro jutro devojke hitno mi treba vase strucno misljenje :)
Kao i uvek sam bila urenebesno nestrpljiva i uradila test....zapravo testove sa obziromd a sam videla crticu jako bledu na prvom, uradila sam drugi ... a onda i sve ostale ... (ne) treba da dobijem 18.6. tako da sam radila testove 22 i 23 dc .... i evo ih... pa mi kazite sta vidite ....
Nisam postavila sliku na temi testovi jer ne mogu da je otvorim iz nekog razloga user posted image
test označen sa P je test koji je uradila moja sestra Petra , kako bi se uverili da nije evaporacijska crtica ....

user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 11.6.2015 9:28:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
11.6.2015 10:26:04   
superm
Kao da se nazire bleda crtica, nisam sigurna. Što ne uradiš bhcg i bićeš sigurna?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
11.6.2015 10:29:52   
Maraj
Marice, nazire se....al se nazire i Petri....il sam ja ćorava.... sto ne uzmes test drugog proizvodjaca ili jednostavno uradi betu....
navijam da se user posted image potvrde user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here