|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:10:11   
Frcokla
Depiliram se na 10-ak dana inače, pola pocupam trakicama A onda dokrajčim brijačem. Hvala Bogu stvarno mi sporo rastu i nisu guste. Ali sve teže vidim šta ustvari radim. Sve na ogledalo.
Pa sam kontala da odem na neku stručniju depilaciju tada, u neki salon.

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:13:55   
Frcokla
Eto o kakvim glupostima ja sve mogu da razmišljam. user posted image
Mislim, juče sam se depilirala pa sam se zato i zabrinula.
Sećam se nekog Šerpicinog posta, kad je napisala da se sređivala za pregled, pa se oseća kao odrpana kokoška, nešto tako slično je napisala..

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:23:25   
mlada_mama
Ja bi najvise voljela kad bi mogla da odem na onu depilaciju u salon gdje sve skinu, ali me nekako sramota user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:37:25   
Lilyka7

Ja nikad nisam bila na depilaciji, ne znam zasto, nesto mi to totalno odbojno , ali bi mi sad bas dobro doslo...
I dalje se brijem sama, na osecaj i na secanje , hehehhe user posted image ... nista ne vidim,ogledalo mi ne pomaze mnogo, nezgodno je... uzas.

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:44:07   
suzi kju
Ja sam ranije išla na depilaciju, onda sam prestala ne znam ni sama zašto, do skoro sam se sama sređivala, sad muz priskoči u pomoć, i tako ću raditi do porođaja.
Nemam blama pred njim, bolje on nego oni tamo, kad svinju da briju, iskusila sam prošli put, tako da više JOK!!!

Inace meni se peče musaka skuvala supicu, još salatu da napravim to je toj.

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:47:12   
Anoniman
ja przim meni pilecu cigericuuser posted image i salaticu, htela sam da pravim neku cokoladnu tortu, ali se mislimuser posted image mrzi meuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:58:12   
Chipsy
Cao, trudnicice!! Uhvatih minut da vam se javim! Jel nam se porodila bokac? Jabude, jos malooouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:58:39   
suzi kju
Ja baš dugo ništa slatko nisam pravila, mrzi me bas, uglavnom kupimo sladoled ilo kad šetamo svratimo u poslasticaru pojedemo nešto i to je to.
Mogli bi večeras na kolače baš, davno nismo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 15:59:24   
Chipsy
UM, ja sam cula da trudnice ne treba da jedu dzigericu, ne znam, proveri!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:03:17   
suzi kju
Stvarno? Ja sam višr puta jela pileću sa krompirom, njamiiii...

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:04:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja baš dugo ništa slatko nisam pravila, mrzi me bas, uglavnom kupimo sladoled ilo kad šetamo svratimo u poslasticaru pojedemo nešto i to je to.
Mogli bi večeras na kolače baš, davno nismo.


Vrlo lako moze da se desi i ja da odem da kupim gotoveuser posted image


IZVORNA PORUKA: Chipsy

UM, ja sam cula da trudnice ne treba da jedu dzigericu, ne znam, proveri!!user posted image



Chipsy hvala draga sto mislis na mene :* ne smeju cesto, ali sme jednom u 2 nedelje i to samo pileca, ja moram zbog krven slike, srozalo mi se gvozdje za mesec dana sa 24 na 9user posted image
user posted image

Kako ste vi, jeste li se uhodali?
Bokac se porodila 2-3 dana posle tebeuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.7.2015 16:05:49 >

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:07:14   
suzi kju
Ja ovde gde idem, provereno lepi svezi i slatki, što je bitno user posted image
A džigericu ne jedem ni ja često, jednom mesečno mozda, tako...
Ja prekosutra na kontrolu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:08:21   
Chipsy
Pa ja se trudim da dojim, ali ipak moramo da se dohranjujemo. Mislim, mislim, nego stauser posted image , na sve vas!Znate li kako da proverim da nisam slucajno dobila onaj paket?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:12:19   
Maraj
Evo i mene. Bila kod mojih. Pravili smo meku torticu mami za sutrašnji rođendan user posted image onda sam cekala da mi dostave monoblokove (wc solje) tako da jos par sitnica je ostalo do pocetka renoviranja....
suzi i ja danas musaku user posted image evo zavrsavam je. Imam pilecu supicu od juce i salaticu sam napravila.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:12:52   
Anoniman
Chipsy u toku dana treba da izadju rezultati svih nagradnh igara, tako da bice uskoro , za sada nisu biliuser posted image

(odgovor članu Chipsy)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:13:17   
jess021
Ja sad stigla kuci, bila u skolici, pa sa drugaricom na kafi, pa na feniranju, pa sad pravim sataras-gladna sam.
Ja opet glasam za depilaciju, sve do kraja. Brijac ne zelim da vidimuser posted image
Inace resila sam da se prefarbam, u neku svetlo smedju, dosadila mi ova plava.
Jabudicu, cuvaj se!
Chipsyuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:13:40   
suzi kju
Ti si vrednija, meni samo salata fali user posted image
Maraj kad počinju radovi?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:18:36   
Maraj
Joj suzi pojma nemam
Trebali smo sad za vikend a da l cemo cisto sumnjam. Nisu nam se majstori jos javili a mm se dvoumi da l da uzme preduzimaca i da ne razmišlja o majstorima....

joj to sto se tice brijaca....posle user posted image cemo biti ko medvedi od izbrijavanja..... ja se trudim da se depiliram- noge a prepone ne vidim pa sam to juce malo brijacem user posted image sad kad se to upali bice haos....ionako mi je osetljiva koza....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:23:30   
madre
UM,mogu da se kladim da je u pitanju greška za to tvoje gvožđe. Ili nije ni bilo 24 ili sada nije 9. Videćeš na sledećoj kontroli. Koliko ti je bilo pre tog rezultata od 24?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:25:34   
jess021
Maraj, tako mene pita kozmeticarka kad cu doci na depilaciju? Reko` nemam pojma, ja dole nista vise ne vidimuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:25:57   
suzi kju
Moze da se desi da je greška ali je apsolutno moguće da gvozđe padne za jako kratko vreme, ne samo gvozđe već i sve ostale stavke.
Daj Boze da je greška da ne moraš da piješ ništa.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:34:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

UM,mogu da se kladim da je u pitanju greška za to tvoje gvožđe. Ili nije ni bilo 24 ili sada nije 9. Videćeš na sledećoj kontroli. Koliko ti je bilo pre tog rezultata od 24?


Madre isto, 23,9 videcemo krajem meseca. Ja zaista ne osecam simptome anemije, imam taman ten tako da nisam ni ubledelauser posted image
jutros sam pila onaj sok od svekle sto prenoci sa medom, tothemu svaki drugi dan, pa cemo videti sta ce biti..
Hmg mi bio 147 sada 139 tako da je on ok, i svi ostal rezululati, secer 4, 2...

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.7.2015 16:35:57 >

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:40:28   
suzi kju
UM opet ti kazem da bi ja volela da je greška.
Ali gvožđe sa hemoglobinom nije povezano, meni je gvožđe 25,a hgb 113,i er su mi niski. A isto tako ne osećam simptome slabosti, jedino nekad imam nesvesticu, all to povezujem i sž trudnoćom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:42:04   
Anoniman
ma ni ja ne verujem da su pogresili, moj dr opste praksee, kaze da je to moguce...user posted image
no sikiriki ja cu da pijem ovo sve pa cemo da vidimouser posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
1.7.2015 16:42:46   
Chipsy
Um, ja sam celu trudnocu pila elevit i cedila sok na sokovnik, jabuka, cvekla, limun, pomorandza, kako kad, i nikakvih problema nisam imla, a inace patim od anemije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here