|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 20:59:36   
milicicak
Mm, svaka cast user posted image
Srecno sutra i lepo se provedite :)
Mene ubi vrucina, ceo dan mi je muka, jedva cekam neku kisu da padne da se malo razladimo...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 21:11:10   
veselicaa
Vratili se iz setnje sada kupanje,spremanje za krevet.A i S boje neke bojanke,ja zasela za komp,noge me bole,bas smo dugo setali.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 21:16:41   
vikiveki
Dobro veče...šta se pije na terasi?
Mi sad ušli u kuću,bili nam prijatelji pa malo sedeli na dvorištu ispod breskve i pili kafu. Mi smo umorni,ceo dan smo skoro proveli u bazenu sa malim predasima da se osušimo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 22:12:03   
mila83
Ne pije se nista,izgledauser posted image mi imali goste,bila mi kuma sa decom,malo caskale pa bile u setnji.Evo T je zaspala,ceo dan zeza sa jelom,a klinci obavili sve i sad na spavanje,a ja cekam mm sa posla,pa cemo hladno pivce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 22:18:05   
vikiveki
Mi pripremamo stvari sutra treba svinjunda zakoljemo,sredimo i popakujemo,dobro to sve mesar odradi, mi samo popakujemo.Ja danas privodim kraju knjigu,koja je baš obimna,zanimljiva jeste,ali treba pročitati 700 str. pored drugih obaveza

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 22:20:00   
mila83
Sta citas ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 22:21:43   
vikiveki
"Autostoperski vodič kroz galaksiju" od Daglasa Adamsa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 22:32:06   
mila83
Nisam citala,ali sam dobila dosta preporuka za nju. Mi smo u skoli poklonili upravo tu knjigu jednom bivsem uceniku koji se dosta angazovao u vannastavnim aktivnostima i radu sa malim maturantima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
17.7.2015 23:21:12   
QueenJ
Ja sam mrrrtva. Išla sam po najvećoj vrućini danas da odštampam nešto i da zakažem tortu. Foto radnja za koju sam se odlučila, počela da radi po letnjem r. vremenu, 10-14h i od 17-21h. Tako da sam pogodila pauzu. Tortu isto nisam naručila. Gazda, koji radi i dekoracije, van grada. Tako da sam prošetala lep krug-uzalud.
Onda sam uzel da seckam neke druge koje sam mogla. Baš sam zadovoljna.
Bila sam i na uz urinarnog trakta. Dr kaže da nema ništa. To je dobro. Ali niko ne zna šta mi je bilo. user posted image
E.spava, mm na poslu. I ja odoh da legnem. A taaako mi se jede nešto slatko. Mmm... Sladoled...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 3:26:10   
emicaa
Dobro jutro,mi krećemo za pola sata otprilike pa samo da vas pozdravim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 6:38:03   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 9:50:32   
QueenJ
Hello, mišu!
Prazna kafana od jutros...
I mi ćemo uskoro do vikendice sa mojima, na bazeeeen!! user posted image Samo da mm još malo odspava, pošto je radio treću. Neću izlaziti iz vode.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 10:25:39   
mila83
Zdravo ! Kako je kod vas ? kod nas je vec pakleno...samo da se javim,odoh T uspavati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 10:59:56   
vikiveki
Dobro jutro...i kod nad je već pakao..napolju čini mi se ne mogu ni disati,a unutra se da preživeti pored klime.A mi jo pakujemo šnicle i mleveno meso u zamryivač,spremamo se za zimuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 12:07:08   
veselicaa
Stigla i ja na terasu,ima li sta za pice?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 12:17:05   
LP mama
Ćao svima, ja sam se nešto od jutros uposlila pa perem prozore i kačim zavese i pitam se što nisam bar još 10cm višlja
ubi me ovo istezanje user posted image . Te "visinske" radove je baš teško obavljati kad si visok (nizak) 156cm user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 12:22:24   
QueenJ
Evo jedan zanimljiv napijutak user posted image KLIK

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 16:05:06   
mila83
QueenJ,genijalno je !
LP mama,dobrodosla u kafanu user posted image
joj i ja pocela sa spremanjem,putujemo za 4 dana na Zl,hocu kucu da ostavim cistu a i da sve spakujem sto treba za put.Napravila spisak,pa polako.Vrucina me izludjuje...
Evo oprala sve jastuke i jorgane da iskoristim vrucinu da se lepo osuse,planiram i tepihe na pranje odneti u servis dok nas nema.Prozore i zavese prala pre tri nedelje,ne da mi se opet..koliko vi cesto perete prozore ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 16:14:19   
veselicaa
Ja svake nedelje ali ne gledaj ti mene,ja usisavam tri puta dnevno user posted image Luda sam za ciscenjem,sreca da sam dobro organizovana pa mi ne oduzima puno vremena.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 16:20:06   
mila83
Ma i ja kada uhvatim da radim,ide to brzo,isplaniram sta i kako,ko sta jede,kako se igra i zabavlja,kad spava,organizacija na nivou ! Ali ne perem prozore tako cesto,kako kada,zavisi i od vremena napolju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 16:34:16   
Sanjica26 RR
Sta to bese pranje prozora?! Mogla bih to sutra dok je mm na godisnjem. Popila sam jedan hladan milk sejk. Napravio mi je mm.
Jos malo idem sa T na rodjendan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 18:23:14   
amdn
mame ja samo da se javnem, nikako da se uluogujem, dosla u Sokobanju prekjuce, ceo dan se zezala sa sinom i muzem,bili juce na bazen, ma uzivali bas nam lepo, kad jutros sinu nesto po telu, jaaooo pa gde sad dobio je varicele, jao poludeh dosli na odmor a ono karantin.
ljubim vas, kako stvari stoje necu biti bas cesto sa vama, al da znte da mislim na vas
ljubim

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 18:29:56   
vikiveki
Dobar dan u kafanu,ja tek sad malo stigla da predahnem,pa se posle spremam opet u pohod...idemo u šetnju,ovde je za dva dana neki seoski vašar,pa su već došli svi sa džidža bidžama,kako ih ja zovem.A posle toga trebali bi otići i na gradsku plažu,ima skup motoriska tj. bajkera i neki koncert.
amdn,baš bezveze na odmoru da dobije boginje,ali šta je tu je,preležaće ih sad i gotovo,nema ih više.Da vam poželim da što bezbolnije Juri preleži boginje.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 18:33:50   
mila83
Amdn,zelim vam da sto bezbolnije prodju te boginje,jos po ovoj vrucini..mi evo vecerali malko,napolju grozno sparno i tmurno,kao da se sprema neko nevreme...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
18.7.2015 18:34:13   
amdn
Mila srecan put i lep provod vam zelim,
a prozore perem po potrebiuser posted image retko, sem u ateljeu gde mi stalno dolazi macka i zapisava prozor poludim od nej, nikako da je oteram, macka debil popne se na prozor i zapisa ga, tako da taj perem na dva danauser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here